Šta je novo?

Телефон до 35к

notrealyeti

Poštovan
Učlanjen(a)
07.07.2016
Poruke
28
Poena
54
Другар узима телефон, тренутно има Lumiu 640XL.

2 обавезне ствари су да мора да буде Андроид и да мора да се узме у радњи са 24 месеца гаранције, 1 дан стари неотпаковани, шверцери са кп и остале комбинације не долазе у обзир, на моју велику жалост, и за прошли телефон сам га исто убеђивао, али мрка капа.

Што се тиче осталих ствари, није превише захтеван корисник, друштвене мреже, понека игрица, било би лепо да екран буде преко 5 инча.

У овом ценовном рангу сам гледао Huawei P9 Lite, Samsung Galaxy J7 2016, Honor 7 Lite...

Мислим да је најбоље ићи на P9 Lite, али ето чисто да чујем још неко мишљење.

Хвала на пажњи.
 
To samo lud čovek može dati 300e za 5s koji u oglasima košta ~170e, i koji je star 5 godina.

Ali dobro, i ja imam jednog takvog drugara, skoro dao 300e. Kad su ovce neka ih šišaju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije 300 nego 290 e, po oglasima i benchu su novi sa 2g garanicije operatera(1+1) pre koji mesec isli za 250. Za 170 ima polovnih starih po 2-3godine. Tako da je cena ok s obzirom da može na 24 rate. Da se razumemo nisam apple fan boy, imam službeni iphone 5s i dobro radi, primarni mi je android. Čovek hoće novo iz prodavnice sa 24meseca garancije. Slobodno daj neki predlog telefona za 35k, u legalnoj varijanti.
 
Ma znam da nema ništa pametno za te pare novo, samo mislim da je suludo davati tolike pare za takve telefone.
Ali dobro, 100 ljudi 100 ćudi.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa i ja isto mislim, ali čovek hoće novo iz prodavnice sa računom i garancijom, na kp do 300e ima mnogo boljih telefona. Tačno tako 100 ljudi 100 ćudi.
 
Moze samo baciti pare, moj predlog ti je da mu ne dajes nikakav savet nego neka sam odluci. Jer kada vidi kakvo je djubre kupio za te pare prvog ce tebe kriviti.
Jednostavno nema krstenog telefona za te pare..

Sent from my Havaji P9
 
Honor 7 lite je skoro bio 24k u radnjama, ako je i dalje ista cena neka uzme i nek ne razmislja, za taj novac(a i malo veci novac) nema boljeg telefona sa racunom i garancijom, posto oglase ne gledamo.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ја вама да кажем колико сам времена провео у убеђивању и затезању око телефона смејали би ми се... Прошли пут када је требао да узме телефон, сличан буџет, ако не и исти, нађем му 2-3 варијанте са КП, од продаваца и сл..., пошаљем поруку човеку, договорим све, и он одустане у задњем тренутку.

Једноставно не могу ја ту ништа, објаснио сам му да за те паре може да бира између J7-ice, P9 Lite-a и H7 Lite-a.

Прегледао је пар тестова за P9 Lite и задовољан је, схвата и он да не може боље за те паре, а мислим да ће га он и служити с обзиром да није захтеван корисник јер је пре овога имао Alcatel Pop C3 и Lumiu 640XL.

Хвала свима свакако, ако се промени нешто писаћу вам.
 
Pozdrav ljudi. Postavio sam ovo pitanje u Android PDFu, na temi o kineskim brendovima, pa su me usmerili da postavim pitanje ovde.

Pošto je sličan cenovni rang, da ne bih otvarao temu samo za sebe postaviću pitanje ovde. (Ili ako moderatori smatraju da je pogodnije da se otvori novi topic prebaciću :) )


Koristim Redmi Note 3 PRO već 6 meseci kao dul sim telefon gde mi je službena i privatna kartica. U svemu sam zadovoljan što se tiče rada, fluidnosti, baterije, svih aplikacija koje su mi potrebne, sem kvalitetom kamere. Baš nisam zadovoljan kvaltetom slika. Imam Nokiju 808PW i Sony RX100 II, ali oni nisu uvek uz mene, pa bih potrošio do 350 evra na telefon koji bi imao kvalitetniju kameru, ali da ima dual-sim i da radi na nivou RN3. Znači, neki prosečan procesor i oko 3gb ram-a.
Pregledao sam na Kimovilu cene itd. ali napisano na papiru mi ništa ne znači što se tiče kvaliteta kamere. Imate li neki savet?
Hvala unapred!
 
Honor 8... Imaš dual sim varijantu. Verovatno će ti baterija biti malo slabija ali zato kamere su sasvim pristojne... :) Samo ne znam da li postoji u Srbiji kod operatera DS ili bi morao da uzmeš od Mađara na kp... Radiće opasno brzo jer je honor 8 baš brz, brži u nekim testovima od s7e...
 
Poslednja izmena:
Другар узима телефон, тренутно има Lumiu 640XL.

2 обавезне ствари су да мора да буде Андроид и да мора да се узме у радњи са 24 месеца гаранције, 1 дан стари неотпаковани, шверцери са кп и остале комбинације не долазе у обзир, на моју велику жалост, и за прошли телефон сам га исто убеђивао, али мрка капа.
mora iz prodavnice..
 
Nikad pare nece ostati u dzepu, razliku ces potrositi na neku glupost, uvek je tako, uvek. :)

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Sutra uzimam, pa šta bilo... Nešto slabo p9 ima po oglasima. Sada se pojavio u većim količinama honor 8. Verovatno je kod operatera jeftiniji od P9, a po skoro istoj ceni se prodaju pa ga zbog toga ljudi uzimaju...
 
Honor 8 sa garancijom ...
I ja sam nešto razmišljao da prodam 6P, ali odustao - ne vidim nešto bolje, a da doplata ne bude velika [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kakve su garancije ovog roaming electronics, prodavac MTS... Navodno ide bez fiskalnog ali važi garancija. Nisam se susretao sa tim do sada...P9 silver ima belu prednjinu i vidi se ona crna linija između kućišta i ekrana pa mi se i ne sviđa baš nešto...

 
Vrh Dno