Šta je novo?

Наранџасти оквир у десктопу

Jeriva

Zapažen
Učlanjen(a)
18.05.2024
Poruke
5
Poena
1
Поштовани,

На Хјуавеију П30 лајт ми се већ неко време из чиста мира приликом куцања текста, телефонског позива, коришћења неке апликације (игрице не играм) деси да у унутрашњости екрана правоугаони уз ивицу појави дречеће наранџасти оквир, да се бројеви и слова несразмерно повећају, тако да уопште не могу одговорити на позив - нема зелене слушалице, не могу наставити рад у апликацији, куцати текст, буквално ништа. Телефон је блокиран. Једино што могу је да са стране стиснем на кратко дугме, све се прекине, поново стиснем дугме, откључам телефон и тек онда могу да радим нешто. Исто то ми се пренело на Шаоми Редминоте 12С када сам бекаповала податке. Била сам код нас у једном од сервиса и питала, нису могли да ми помогну, први пут су чули за то. Молим вас да ми неко помогне да решим проблем. Стварно је иритирајуће. Унапред хвала.
 
Хвала, покушаћу и јавићу Вам да ли сам успела.
 
Pročitaj sa linka dole, možda ima rešenje za tvoj slučaj.
https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us00410317/
Поштовани,

Применила сам Ваш предлог решења. За сада изгледа да делује.
Срдачан поздрав 🎀
Поштовани,

Применила сам Ваш предлог решења. За сада изгледа да делује.
Срдачан поздрав 🎀
Да ли можда имате предлог решења за успостављање брзог бирања на Шаоми Редминоте 12С?
 
Nemam taj telefon. Zar čisto držanje broja ne daje opciju za izbor brzog biranja i odabir kontakta?
Trebalo bi da ima negde Podešavanje poziva-Napredno podešavanje-Brzo biranje.
Evo neki Indijanci razglabaju o tome, teško je reći o čemu se govori ali slika govori više od reči.:)

Ako ne uspe mogu da bacim pogled kod mojih, imaju neke Redmi telefone (možda iste/slične modele pa i opcije budu takve).
 
На сваком телефону пре овог, Престиђију, Самсунгу, Хјуавеију сам сама успела да преко бројчаника уредимо брзо бирање, сем на овом Редминоте. Покушала сам све што сам могла, нисам нашла како овде да то урадим.
Хвала на труду.
 
Nazad
Vrh Dno