Šta je novo?

špijunski program pitanja

  • Začetnik teme Začetnik teme dj90
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dj90

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
17.09.2014
Poruke
1,624
Poena
245
Pošto je do skoro bila aktuelna tema ugradnje špijunskih programa u bia-i
zanima me kako to funkcioniše uopšte

da li su oni instalirali neku aplikaciju koja bi se mogla obrisati resetovanjem
ili se možda ubaci modfikovani rom sa tom aplikacijom pa ni reset ne pomaže već flešovanje
ili je možda neki treći način u pitanju pa ne pomaže ništa u otklanjanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno