Šta je novo?

Šporet, frižider i veš mašina kombo

Ako su ostale karakteristike iste (ili se ne razlikuju puno), ja bih išao na onu sa pirolizom.
Tako nekako sam mu i ja rekao...
Na sajtu jedne od radnji piše za model Electroluxa da je poreklom iz Italije, a AEG iz Nemačke. Mada mislim da je u tom smislu to isto :)
 
Dobar prijatelj mi je tražio savet vezano za rernu; razmatra dva modela koji se prodaju po sličnoj ceni; AEG BCE556360B i Electrolux EOD6P71Z.
Epilog; na kraju je kupio neki Beko model rerne.
Electrolux i AEG se izgleda distribuiraju iz Hrvatske, ali su iz nekog razloga cene za oko 100-150eur jače kod nas nego u HR. Izuzetak su modeli na šok akcijama koji su onda približno na nivou cena u HR. Zbog tih razlika u ceni je odustao od njih i kupio Beko.
 
Pozdrav svima, da ne bih otvarao novu temu. Da li neko moze da mi pomogne oko odabira ugradne tehnike (neke srednje klase) za kompletnu kuhinju,jer apsolutno nisam u materiji i ne znam koje brendove i modele treba preferirati.
Potrebna mi je ugradna rerna (60cm), indukciona ploca (60cm), sudo masina (60cm) i kombinovani frizider kapaciteta od 300-400l. Pozeljno da su rerna i ploca u beloj/krem boji.

Glavno pitanje je, da li je izbor tehnike na linkovima ispod, ok ili se moze uzeti nesto kvalitetnije za slican novac:

Hvala unapred na pomoci
 
Pozdrav svima, da ne bih otvarao novu temu. Da li neko moze da mi pomogne oko odabira ugradne tehnike (neke srednje klase) za kompletnu kuhinju,jer apsolutno nisam u materiji i ne znam koje brendove i modele treba preferirati.
Potrebna mi je ugradna rerna (60cm), indukciona ploca (60cm), sudo masina (60cm) i kombinovani frizider kapaciteta od 300-400l. Pozeljno da su rerna i ploca u beloj/krem boji.

Glavno pitanje je, da li je izbor tehnike na linkovima ispod, ok ili se moze uzeti nesto kvalitetnije za slican novac:

Hvala unapred na pomoci
Elektrolux
 
Jedno pitanje u vezi pirolize, da li je potrebno skinuti izvaditi žicu iz rerne i one sa strane kada se pokrene pirolize ili mogu da ostanu u rerni kako bi se i one očistili?
 
U uputstvu za rernu koju ja imam, piše da se izvade nosači plehova/žica pre uključivanja pirolize.
Sad za tvoju rernu, ne znam.
Pozdrav
 
Isto piše i kod mene s'tim što piše da mogu da se stave i plehovi koje sam dobio uz rernu kako bi se i oni očistili ako je potrebno, zbog toga sam mislio da mogu i te žice i rešetka.
 
Zdravo svima, da li moze predlog za elektricnni sporet budzet oko 40k
 
Pozdrav, razmatram ovaj zamrzivač.


Tesla je u pitanju, odgovara mi dimenzija, cena, energetski razred...
Kakva su vam iskustva sa Teslom?
 
Nazad
Vrh Dno