- Učlanjen(a)
- 23.08.2002
- Poruke
- 2,164
- Poena
- 725
Moja oprema
- Pristup internetu
- Optički internet
Koristim već duže vreme Rad Light v. 3.5-R1 na OS Win XP bez SP1 i bez nekih problema, ali od skoro, mi se dešava vrlo čudno ponašanje subtitle-a.
Naime, interpunkcijski znaci koji bi trebalo da su na kraju reda - pojavljuju se na njegovom samom početku. Sve ostalo je OK.
Umesto reda Naprimer:
kod mene bi ispisalo
: Umesto reda Naprimer
Zna li neko u čemu je problem?!?
Da ne kažem
?!? Zna li neko u čemu je problem
Naime, interpunkcijski znaci koji bi trebalo da su na kraju reda - pojavljuju se na njegovom samom početku. Sve ostalo je OK.
Umesto reda Naprimer:
kod mene bi ispisalo
: Umesto reda Naprimer
Zna li neko u čemu je problem?!?
Da ne kažem
?!? Zna li neko u čemu je problem