Šta je novo?

pojacalo

  1. Alchemist

    Preporuka Slušalice + AMP

    Pozdrav svima, I pre sam se kanio da obezbedim neki solidan budget audiofil sistem (slušalice+pojačalo). Sad imam prostora ponovo za tu razbibrigu, pa sam mislio da sa ovim low-budget pojačalom uparim i neke pristojne slušalice najrazumnije cene :) Pojačalo je ovo: Fosi Audio Q4 Mini Stereo...
  2. mipko

    Prodajem/menjam Pojacalo za slusalice, Slusalice

    Zdravo, Prodajem deo moje brizljivo birane Head Fi kolekcije. Za pocetak bih zeleo da ode u kompletu i tu sam voljad da dam dobar popust. 1. Pojacalo M2Tech Marley MK2 - 1200 eur Prvi artikal je fantasticno pojacalo M2Tech Marley MK 2. O samom pojacalu mozete pronaci vise detalja u ovom...
  3. dulenator

    Kućna multimedija Preporuka za snažnije pojačalo, kvalitet zvuka manje bitan

    Ehej ljudi! Potrebna mi je preporuka za neko pojačalo koje bi moglo da pokreće četiri Sony SS-BX3/5/7 zvučnika (ne znam tačno koji je model, jer su zatrpani negde na tavanu :)). Nije bitno da su "oštri" visoki, "čisti" srednji i "precizni" niski tonovi, nego da ima dovoljno snage da pogura...
  4. S

    Povezivanje plafonskih zvučnika na TV | poptuni početnik | pomoć

    Malko duži post, molim za strpljenje :) Ljudi pomagajte, nimalo se ne razumem u audio tehniku, a želim da ovo odradim kako valja. Naime, u novom stanu su mi u spušteni plafon ugradili plafonske zvučnike (slika br. 1), ima ih 4 - svaki u jednom ćošku (model i info zvučnika na slici br. 2)...
  5. Z

    U vezi risivera Pioneer vsx-830

    Cao imam par pitanja u vezi risivera Pioneer VSX-830 ako je neko koristio taj modeli ili ga trenutno koristi. Risiver sam kupio polovan i bio je pod kvarom ali sam ga nosio u servis i popravili. Sad me interesuje kad ga spojim na mrezu dali preko kabla ili wi-fi internet radio radi a muziku koju...
  6. P

    Koje stereo pojacalo da kupim za JBL Control 1X zvucnike?

    Zdravo svima. Imam JBL Control 1 Xtreme zvucnike. (na netu pise da je maksimalna preporucena snaga pojacala za njih 80W......zvucnici inace rade na 8 oma) Pitanje dakle glasi: Koje najbolje adekvatno polovno pojacalo kupiti za ove zvucnike? (do 70 eura) Da li gledati iskljucivo Harman/Kardon...
  7. P

    POMOC! Dilema oko izbora ozvucenja za sobu

    Zdravo svima. U dilemi sam oko izbora ozvucenja za sobu od 16 kvadrata. Nemam mnogo iskustva sa Hi-Fi sistemima, pa mozda se stekne utisak da ne znam sta hocu :D Trenutno imam dva ogromna trosistemska SONY SS-A707 zvucnika, navodno snage 140W, 6-ohm (bass 20cm, srednjetonac 10cm, visokotonac...
  8. N

    Zvucnici za pojacalo Philips fa-931

    Pozdrav, kao sto i naslov teme kaze, dobro bi mi dosla preporuka za zvucnike do 100e max koje bih povezao na pojacalo iz naslova. Prostorija je skoro 30 kvadrata, slusa se uglavnom strana muzika tipa house, techno, rap... Ponekad i neka domacica naravno.
  9. Stefke93

    Popravka 2.1 sistema

    Zanimaju me vasa iskustva sa popravkama 2.1 Subwoofer-a za komp, jedno pojacalo od 2.1 sistema sam uspesno popravio (Microlab Tmn-1) zamenom tri tranzistora, 3.5mm ulaza I 2x kondenzatora, bili sprzeni vodovi do tranzistora lepo sam to prelemio i nadovezao zicama evo radi nesto vise od god dana...
  10. C

    Koja zvucna/pojacalo za Sennheiser hd555

    Pozdrav, Imam slusalice Sennheiser hd555 ( Frequency Response 15 - 28000 Hz) i Realtek integrusu. Slusalice koristim za muziku pre svega. Nadam se da mogu da dobijem bolji zvuk sa nekom novom zvucnom karticom ili pojacalom. Budzet mi je do 50 e, a nisam gadljiv ni na polovnu robu. Da li bih...
  11. L

    5.1 Pojacalo + AM/FM receiver

    Pozdrav, Imam sledecu situaciju. Imam Genius 5.1 (http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=16675&ctNode=146&mp=1) i planiram da kupim neki multimedia player ( verovatno wd live ). Problem je sto svi media player ( u klasi koju ja gledam ) imaju stereo out i opticki za 5.1. Ja bi da zadrzim 5.1...
  12. SIROGOJNO

    Koje zvučnike upariti sa pojačalom KENWOOD KA-1030

    Pozdrav! Zanima me koje zvučnike je najbolje upariti sa pojačalom KENWOOD KA-1030 kako bih dobio što bolji zvuk?
  13. marko_n

    Modovanje Microlab zvučnika i pojačala

    Na više mesta na forumu je pisano o pobošljanju kvaliteta Microlab zvučnika kroz sitne modove. Otvaram ovu temu kako bi napravili jedan sveobuhvatni vodič šta se sve može doraditi na Microlab zvučnicima i pojačalima, kako bi se uz mala ulaganja dobio daleko bolji zvuk. Neki predlozi od ranije...
Nazad
Vrh Dno