Šta je novo?

router

  1. mirza82

    Prodajem/menjam Netgear Nighthawk

    Na prodaju Netgear Nighthawk igracke. 1. Netgear Nighthawk X6 R8000 AC3200 Tri-Band WiFi Router CENA: 100e 2. Netgear Nighthawk MK62 Mesh WiFi6 System CENA: 150e 3. Netgear EX7700 Nighthawk X6 Tri-Band WiFi Mesh Extender CENA: 70e Detaljnije i vise mozete naci na netu. Moze licno...
  2. V

    Periferni uređaji Preporuka za ruter oko 250e

    Trenutno koristim Yattel-ov hipernet i njihov ruter. Imam problema da mi Plex u lokalu sece (plex server trci na TrueNas Scale-u, postavljenom na Ryzenu 5 3000 serije zicno povezan, a kiljent mi je Amazon Fire Stick 4k). Takodje iz nekog razloga remote play na PS5 sam rutovanog Nintendo switch...
  3. Shagon94

    Periferni uređaji Preporuka za ruter oko 200€

    Pozdrav, Koristim MTSov HG8245Q2 ruter koji bih da stavim u bridge mode i da ga zamenim sa nekim novijim WiFi 6 ruterom. Imamo oko 15tak uredjaja u stanu (50tak kvadrata) i ovaj trenutni ruter ima problema da nekad pukne net za neki uredjaj u mrezi dok ostali nemaju problema, nije bitno da li...
  4. Vlahi

    Streaming putem LTE Rutera ?

    Pozdrav, vec neko vreme sam u dilemi sta da radim. Uglavnom zivim u mestu koje nema opciju da se nakacim na bilo kakvu vrstu optike ( nemamo infrastrukturu ) Imamo ADS Internet na centrali koja je stara preko 12 godina, Gde u najacem paketu koji skupo placamo ( Oko 5800 dinara ) imamo realnu...
  5. kaznovac

    Preporuka za home 4g router

    Zamenio bih 4g/lte router (huawei b... nešto) koji sam dobio od provajdera (telenor pre ~4-5 godina) sa nečim 'malo' modernijim, idealno bi bilo još kada bih mogao da izvedem network bonding (ili bar failover). Neki idealni router koji bih želeo bi bio: WiFi 6 (ax) LTE Cat.12+ (ili bolje Cat.8...
  6. T

    Pokretanje WebGUI na Allied Telesis AR 2010V

    Pozdrav, pokusavam da pokrenem na WebGUI na AT AR2010V preko Putty-ja ali slabo mi ide. Da li neko od vas ima iskustva sa tim? Probao sam preko Putty-ja da mu dodelim IP adresu, pingujem ga ali nema u browseru nista. Verovatno mora da se dodatno nesto namesti. Hvala unapred. :)
  7. boxandroid

    Dva rutera u kući

    Поздрав... Посједујем "m:tel" рутер (IAD) "ZTE H267N", који у себи има интегрисан "VOIP". Дакле, на тај јефтини рутер сам накачио два фиксна телефона, два рачунара и око 12 уређаја који користе "WIFI", гдје се мрежа због преоптерећености губи и пуца. Планирам купити дуал рутер "TP-Link Archer...
  8. Dzana

    Ne mogu podesiti Dlink dir-600 kao repeater

    Pozdrav svima, Pokušavam postaviti Dlink dir-600 kao repeater kako bih produžila range WiFi signala kući. Imam novi router pa sam htjela iskoristiti bivši router kao repeater. Uspješno sam nadogradila uređaj s firmware-om...
  9. E

    Dlink 2750b ADSL modem kao vifi ruter

    Moze li se nekako Dlink 2750b adsl modem da se koristi kao wifi ruter za Telekom internet? Modem za Telekom imam (da ne bude zabune) ali bih pojacao wifi mrezu sa Dlink modemom. Da li je to moguce i ako jeste kako ? Pogledao sam par resenja na netu ali nista.
  10. E

    Preporuka za WiFi router [ Repeater]

    Potrebna mi je pomoc oko kupovine novog ili polovnog WiFi routera koji bi radio u repeat modu. Budzet bi bio do 3000din. Ja sam nesto ovako gledao : http://www.kupujemprodajem.com/Tenda-N301-Wireless-N300-Ruter-2x5dBi-23363170-oglas.htm?filter_id=39122 Sto se tice specifikacija, rekao bih nisu...
  11. ASUS Srbija

    ASUS RT-AC1200G+ - Dual band svestrani ruter sa 4 antene!

    Predstavljamo vam malo čudo od rutera, kodnog imena ASUS RT-AC1200G+. Verujemo da će ovaj fantastičan uređaj ostaviti najveći utisak na one koji žele odličnu pokrivenost i brzu Wi-Fi mrežu uz razumnu cenu, ali i na napredne korisnike i entuzijaste. Pogledajte našu video recenziju i sami procenite.
  12. N

    Priirivanje Wifi signala

    Postovani, imam provajdera koji je ugradio uredjaj do mojeg stana sa nekom brzinom interneta 14/1 Mb/ps.. Sad hocu da prosirim wifi kod komsija na sledeca dva sprata.. Hocu iz swich-a da sprovedem jos dva routera(TL-WR747N 150Mbps Wireless N Router). Interesuje me koja ce biti brzina na ova dva...
  13. Secret Window

    wifi router <-> wifi PC -> usb out

    Poštovani, Imam situaciju, na telefonu je izgleda otišao wifi chip. Na PC-u imam wifi usb karticu sa kojom pristupam internetu preko wifi router-a u drugom delu kuće. Da li postoji mogućnost da upotrebim to kućište na način da tu konekciju podelim na usb kao izlaz kako bih taj internet dobio i...
  14. MICRO V91

    Problem povezivanje Tplink AP WA500g bezicno na TPlink ruter.

    Pozdrav. Imam jako cudan problem pa da vidim da li neko ovde moze da mi pomogne. Ovako , imam SBB kablovski internet. Na modem je povezan TP link ruter koji dalje salje wifi. To sve radi savrseno hvatam ga sa tel , laptop i sve radi odlicno. Ali sada mi treba da komsija koji je usaljen...
  15. peterbra

    Huawei HG532e router i DDNS = nemogoca misija

    Ljudi, vec nedelju dana se ( bezuspesno trudim ) da podesim no-ip.org ( i freedns sam probao ) na ovom kineskom ruteru, ali se ispostavilo da je to nemoguca misija... Da li je neko uspeo da odradi neki DDNS na huaweiu HG532e ( OSIM DynDNS - oni sada ukidaju free pakete i do sada sam i ja...
  16. S

    Wifi access point za napolje

    trebam da uhvatim signal koji je malo dalje od kuce, pa mi preporucite access point ili ruter, oznaku modela ili link do neke online prodavnice od karakteristika: - bice napolje - wan opcija - port za lan kabal - port za eksternu antenu - pozeljno da ima i ugradjenu antenu u sebi 6-7 dB, ali...
  17. T

    Problem sa ruterom BELKIN N150

    Imam problem sa BELKIN N 150. Postavio sam kucnu mrezu ovim ruterom ali mi se redovno desava prekid konekcije. Uvek dodje do pucanja veze pri malo vecem protoku (torrent, download, youtube...), a veza se opet uspostavlja posle 10-tak sekundi. Mozete da zamislite koliko je to iritirajuce kada...
  18. forum1nick

    Kućna mreža - Repeater problem

    Društvo, imam problem na kućnoj WiFi mreži. Oprema je telekomov Huawei ADSL WiFi routeru HG520b i na njega zakačen TP-link AP TL-WA801ND. AP je postavljen da radi u repeat modu tako da sve pravi jedinstvenu WiFi mrežu. Problem je sledeći. Kada se povežem na WiFi signal jednog od ova dva...
  19. trx

    dobri ADSL ruteri?

    povecah brzinu porta na telekomovom ADSL-u sa 8 na 16Mbps cisto da vidim hoce li to raditi na ovoj mojoj ISDN liniji. rezultat ispitivanja: 1. stari telekomov Thomson SpeedTouch 510i nece ni da cuje da se nakaci. on se jedva kaci i na 8Mbps 2. TP-Link TD-8811B kupljen u maloprodaji se nakaci...
  20. Worf

    nVidia lan i adsl.... help

    Imam komp sa integrisanom nvidia lan kartom, i zelim da se nakacim na adsl router ali mi ne uspeva. Ili je cable unplugged, ili je limited or no conectivity, ili je conected ali od veze nema nista, ili konstantno menja stanje izmedju 2 na svakih pola sekunde kao da ga nesto refreshuje, ili mi...
  21. B

    D-Link DI 524 Wireles ADSL Router problem

    Imam problem sa ruterom iz naslova. Naime, kada sve lepo povezem(PC preko lana u router a LAPTOP preko wirelessa na routeru) mreza radi i radi net konekcija, doduse nekako cudno stavlja prioritete, ali radi :) ...sve je sjajno jedno kratko vreme od par dana a onda krece muka...nema neta a mreza...
Nazad
Vrh Dno