Šta je novo?

winwin

  1. P

    Uzasno iskustvo sa WinWin servisom (neovlasceno kopiranje podata sa racunara itd.)

    Zdravo svima, Zeleo bih sa vama da podelim uzasno iskustvo koje sam imao sa WinWin servisom sa ciljem da svima vama, kao i meni, ovo bude jedna velika skola u vezi toga sta sve mozete da ocekujete kada odnesete svoj kompjuter na servis (i to ne bilo koji servis) i da pokusate da se na to...
  2. S

    Dilema sta da kupim

    Ovako, u ruke mi je pao vaucer od 4200 u WinWin-u, prilikom kupovine Nexus-a, i traje mi negde do sretenja da kazemo (15. februar). Posto imam relativno staru konfiguraciju, sa SATA II, budzenje ne bi dolazilo u obzir imajuci u vidu koliko je jadno napajanje (Frontier 450W, a realna snaga 200W...
  3. S

    MSI CX623 - Ne znam šta sam kupio. Da li uz moj računar dolazi instalirani Windows7?

    E,ovako,imam jedan problem pa bih voleo neka da me savetuje oko istog? naime,kupio sam msi cx623-014xeu laptop u winwin-u. Pisalo je u flajeru da uz njega ide i windows7 sto je za pare od 64000 bila mnogo dobra kupovina! kada sam dosao da ga kupim rekli su mi da ne ide uz njega windows7 iako on...
Nazad
Vrh Dno