Šta je novo?

bluetooth

  1. D

    Kućna multimedija Iskustva sa Xplore bluetooth zvučnicima - da li kupiti?

    Jel ima neko nešto od ova 3 zvučnika: Xplore XP8820 - Knocker 2 Xplore XP8821 - Fusion Xplore XP8819 - Thunder Cene se kreću oko 300 eura... da li vredi pazariti, kakav je zvuk, itd... ? Svako iskustvo i komentar dobro došli... Hvala
  2. urkeep0z

    Sim i eSim isti broj na telefonu i satu

    Zanima me da li je moguće imati isti broj na Sim kartici koja je u telefonu i eSim-u koji je u pametnom satu i na taj način koristiti sat i bez Blutut veze?
  3. S

    Bluetooth receiveri/transmitteri

    da li se isplati ovaj za slusalice i manje zvucnike za 1769 dinara ili ima bolje i za manje novca na kineskim sajtovima ili kupujemprodajem? deluje mi pristojno https://www.elementa.rs/proizvod/60415/2u1-bt-adapter bilo bi lepo ako bi mogao i sa mikrofona da posalje na laptop i tako izbegnem...
  4. Miloš23a

    Kućna multimedija Bluetooth zvučnik 200 do 300 €

    Dobar dan, zanima me koji bih bt zvučnik mogao da kupim, zanimaju me partybox-ovi za otvoren prostor i žurke, cena da bude od 200e do 300e Razmatrao sam sledeće zvučnike: Panasonic SC-UA30E-K LG PK7.DEUSLLK Xplore XP8820 KNOCKER PANASONIC EL_SC-TMAX10E-K Ako imate neki izbor van ovoga, bio bih...
  5. Djilkosh_Ns

    Prodajem/menjam LG RL4

    Prodajem LG RL4 BT zvučnik Sve detalje i specifikacije imate na https://www.lg.com/rs/zvucnici/lg-RL4 Zvučnik dobijen kao poklon u nagradnoj igri. Možda korišćen 2-3 dana, od tada stoji u kutiji. Recite samo da ste na Benchu videli oglas, pošto je na KP veća cena. Cena 15.000 rsd...
  6. MasterChief2

    Periferni uređaji USB Bluetooth Receiver za Xbox Elite Series II dzojstik

    Pozdrav svima, kao sto i sam naslov teme kaze, potreban mi je blutut prijemnik koji ce se pre svega koristiti za navedeni dzojstik, a povremeno i za Apple miseve i tastature. Vidim da ih ima od 600 dinara pa sve do 30-40e, pa me zanima koja je tacno razlika? U sustini potrebno mi je da nemam...
  7. oggich

    Bluetooth diskusija - uopsteno i konkretna pitanja i odgovori

    Posto vidim da se pojavljuju pitanja vezana za bluetooth stvari sporadicno i svuda po forumu;neka ovo bude kutak samo za takvu namenu i ako admini zele i mogu neka sve vezano za bluetooth prebace u ovu temu. Elem;moje konkretno pitanje je ovo;dobio sam bluetooth zvucnk ovakav...
  8. E

    Preporuka za bluetooth slusalicu

    Vidim da su ove teme prilicno zamrle (velika tema o bt slusalicama je neaktivna vec vise od godinu dana), pa me zanima sta je trenutno best-buy za BT slusalicu koja bi se koristila u kolima. Ovo su neki od mojih zahteva - Sto bolji i cistiji zvuk - Noise cancelation (mada ne toliko bitno jer mi...
  9. S

    wireless i bluetooth problem za laptop hp 4530s

    Pozdrav narode! Imam jedan gadan problem kojeg vec tri-chetiri dana ne mogu da se reshim. Kupio sam hp 4530s podigao sam win 7 legalni, instalirao sve zive drivere osim za wireless i bluetooth. Moja dosadashnja saznanja su sledeca: bluetooth i wireless adapteri su na jednom chipu proizvodjach je...
  10. R

    ACER Aspire 5742G-374G50Mnkk

    Kupio sam ovaj laptop i pise da ima bluetooth. Ja licno nigde ne mogu da pronadjem kako da ga koristim aktiviram ili pokrenem. Da li ga ima u opste. Na tastaturi nema posebno dugme za njegovu aktivaciju, pa me interesuje kako se on pokrece i o dakle u windowsu, da li treba da se instalira neki...
  11. CartmanThe Fat

    MSI Bluetooth Dongle problem-pomagajte

    Iama Msi bluetooth dongle, kad je kupljen sve lepo radi, skinem neki lepo patchovan Blue Soleil i lepo radilo do juce kad se vise ne pali bluetooth tj,ima ikonica u taskbaru ali je siva, kad hocu da pokrenem kaze nema hardvera, a ubacen je. Pokusao sam reinstal softvera, nista novo. Promenim...
Nazad
Vrh Dno