Šta je novo?

smart watch

  1. vlada13

    Nije aktuelno huawei watch gt3 42mm

    Sat kupljen u Nemackoj, kao nov. Koristio sam ga bukvalno tri nedelje. Cena 170 evrica. Kontakt PP
  2. dr_iggy

    Nije aktuelno HUAWEI WATCH GT 3 Pro Ceramic 43 mm

    Nov, neotpakovan pametni sat u vakumskom pakovanju sa vrhunskim kvalitetom izrade, kućištem od nanokristalne keramike prečnika 43 mm, okvirom od nerđajućeg čelika, safirnim staklom i zamenjivom belom keramičkom narukvicom za veličinu zgloba od 130 - 190 mm. Povezuje se preko HUAWEI Health app s...
  3. urkeep0z

    LTE konekcija i eSim aktivacija na smartwatchu

    Da li neko ima iskustva sa eSim aktivacijom na smartwatch-u sa nekim od naših operatera (konkretno A1)? Da li je to moguće izvesti sa bilo kojim telefonom i da se sat osposobi za samostalno korišćenje kada nije bluetoothom povezan sa telefonom? Samo aktivacija me zanima, nakon toga bih umrežio...
  4. urkeep0z

    Sim i eSim isti broj na telefonu i satu

    Zanima me da li je moguće imati isti broj na Sim kartici koja je u telefonu i eSim-u koji je u pametnom satu i na taj način koristiti sat i bez Blutut veze?
  5. lljubo

    Pametni uređaji Smartwatch do 180€

    Pozdrav, planiram burazeru da kupim smartwatch. Od funcija su neophodni ugrađen GPS, klasican monitoring srca i aktivnosti i prednost ukoliko podrzava cheststrap povezivanje. Od aktivnosti, trčanje i fitnes. Eventualno planinarenje i sl. Videh Garmin 245 deluje dosta fino. Huawei satovi su fini...
  6. Seraph

    Smartwatch uređaji

    S obzirom da polako počinje era pametnih satova valjalo bi imati jednu ozbiljniju temu za dotične. U poslednje vreme veće kompanije su predstavile svoje proizvode za ovo trziste, pa bih odradio rekapitulaciju njih u prvom postu. Samsung: Galaxy Gear...
Nazad
Vrh Dno