Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Izašle cene za s8 a za g6 nisu još iako je mob izašao pre 30dana..

[youtube]Fz-6MdlPY1M[/youtube]

[youtube]jvjnLDZjz5M[/youtube]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvi samsung telefon koji mi se svidja ovako na prvu, iako ne volim samsung ovaj bih rado posedovao da kosta 350e, svidja mi se to sto su pomerili fingerprint senzor sa prednje strane, koji realno vise i nije toliko bitan pored iris-a i face recognition-a...
Mislim da ce kamera biti bolja nego na s7e bez obzira sto koriste isti senzor i da ce baterija trajati slicno kao i na s7e bez obzira na manji kapacitet.
 
Kakav kejs [emoji28]

nexus2cee_Screen-Shot-2017-03-29-at-6.02.33-PM-728x477.png


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samsung Galaxy S8

Bila je vec slika. :)
Njemu ovakav kejs najvise i odgovara s obzirom da maltene nema ivice, samo da stiti gornju i donju stranu. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa jedino u takvom kejsu mozes da razlikujes boje,od napred su svi isti [emoji16] Pretpostavljam da je zbog toga taj idiJotski dizajn,ruzno izgleda,a o nekoj zastiti je glupo i pricati...
 
Šteta sto nema fizicke tipke, to sam nekako najviše gotivio na mobitelima pa sam izbjegavao uređaje koje nemaju fizicke tipke.

Treba se strpiti pa sacekati barem dva tri mjesesa sa kupovinom S8 modela da vidimo hoce li pucati kao Note 7 :D

Bas me zanima hoce li pored S8+ izbaciti novi Note model.



Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Sigurno hoće, makar samo zbog toga što ima olovku.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Note8 je siguran. Moraju napokon da ubace dual kameru i otisak ispod displeja

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mogu sa se kladim da ce sa note 8 pogurati 4k rezoluciju.
Sto se s8 tice jedini mi se izgled svidja sve ostali meh nista posebno u odnosu na s7e.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa ko ovakav telefon bude nosio u kejsu stvarno ga treba streljati zivota mi..
Kupi telefon od 800e stavi ga u onaj kondom od 500 dinara.
 
Vidi ovako. Ja imam s7e ali ga drzim u istom tom kondomu zato sto je klizav i ima mnogo slucajnih dodira bez istog tog kondoma od 500din.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Vidi ovako. Ja imam s7e ali ga drzim u istom tom kondomu zato sto je klizav i ima mnogo slucajnih dodira bez istog tog kondoma od 500din.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Me ne moraš da se pravdaš što čuvaš fon za sledećeg vlasnika ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa to nije isto normalno, kupujes valjda gotov proizvod da ga koristis kao takav.
Jel kada kupis tv stavis krpu preko njega da ne pada prasina ?
Ono sto je jos gore od svega toga je sto ce ti se ledja jos vise ostetiti kada upadne prasina u taj kondom a ti ga kao stitio..
 
Poslednja izmena:
@Opusteno u svakoj temi trolujes. Zanima me koji ti tel imas posto vidim po tvojim postovima ni jedan ne valja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lg L5, sirotinja sam pa sam dosao da trolujem vas burzuje jer sam ljubomoran.
 
Sad gledam crnju Marqesa; pa on sa onolikim prstima ne može fp da dohvati, mora da džonglira sa telefonom, sta mi smrtnici sa malom sakom da kazemo. Mada vidim da samsung preporucuje da se jednom rukom drzi telefon a drugom otključava :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Hmm posle svega pročitanog ovde i po netu rekao bih da mi se isplati prelazak sa S5ice na S8 ali običan...ne uzbuđuje me S8+ :d Edge će zahtevati privikavanje ali bože moj...

MTS za sada ubedljivo ima najbolju ponudu al se još uvek nisu izjasnili šta je poklon u pretprodaji.
Ako sam dobro ukapirao sa neta, trebalo bi da poklon da bude Gear VR + taj novi joystick i da to daje direktno Samsung bla bla

Ostaje naravno dilema i da li sačekati Note 8 ali onda već upadam u začarani niz čekanja i čekanja i čekanja...
 
Sad gledam crnju Marqesa; pa on sa onolikim prstima ne može fp da dohvati, mora da džonglira sa telefonom, sta mi smrtnici sa malom sakom da kazemo. Mada vidim da samsung preporucuje da se jednom rukom drzi telefon a drugom otključava :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Kakvo sramno rešenje za toliku kompaniju .. naravno to niko na netu neće pljuvati jer boze sada je Iris skener u modi ebo ih on..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa iris skener je 5 puta bolje resenje a tek je prvi mob koji ga ima (ne racunajuci N7). Dovesce ga oni do savrsenstva, vec sada kada uzmes S8 u ruku dovoljno je da pogledas u ekran i bukvalno za sekundu si na home screen-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Opusteno u svakoj temi trolujes. Zanima me koji ti tel imas posto vidim po tvojim postovima ni jedan ne valja?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima ih par takvih sto idu od jedne do druge teme i pljuju po svemu sto izadje,uz cudjenje i komentarisanje cena,koje su manje-vise ionako svake godine iste... Ispada da si lud ako uzmes nesto sto je par puta skuplje od nekog kineza,koji btw jedini po njihovom strucnom misljenju "opravdava" cenu [emoji16]
 
Još malo ćemo im i krv dati [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja gledao neke review-e, ima onih koji to smatraju odlicnim potezom.

Kao sto je bilo mnogo onih kojima su dizajn, materijali, izrada S5 bili vrh i bolji od konkurencije, nekima je i TW najbolji UI na svetu i bolji od stock androida itd #$$ :d

Tako ce i u battery life (wi-fi surf) testovima ove osmice biti egal sa S7, smem da se kladim, pa i S6/iP6s su ''pokidali'' u takvim testovima sa neta a u praksi.. ;)
 
@hsv zasto uvek hejtujes covece? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije to hejtovanje, to je istina :)

Pronadji testove S5 i koliko su ga hvalili a posle godinu dana je svima bilo jasno da je zestoko prehajpovan i da je softver djubre, onda nadji testove baterije S6 i iP6s gde ''kidaju'' a u praksi su jedva prosecni i to dok su novi, posle 6 meseci raspad baterija ;)

Sramota za Samsung da posle sjajnih S7/E izbace ovako skupe osmice koje su mizerno ''bolje'' od prethodne generacije a cak su i losije na nekim poljima. Moje misljenje, znam da se okoreli Samsung fanovi nece sloziti :)

Zato ce Note 8 biti vrh pa ce verovatno mnogi prodati galaksi osmicu da predju na Note.
 
Poslednja izmena:
Ako su galaxy ovoliko veliki šta će biti sa note? 7" :D što reče neko mogli su skener otiska da stave ispod kamere, ko će ono da do'vati [emoji14]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samsung Galaxy S8

Znam, secam se svega ali i takav S5 je razbijao sa prodajom, jednostavno je tako. Prosecnom korisniku dizajn igra najvecu ulogu, ljudi kad budu uzivo videli S8 odlepice. Ne gledaju oni ostale stvari i ne zaludjuju se specifikacijama kao mi ovde, ne idu svi po forumima. Ali kapiram sta hoces da kazes.
Dosta njih hejtuje i G6 i Sony a meni se cini da nas ceka jako zanimljiva godina, bice jos dosta dobrih modela.

@hsv pa pazi ne mozes porediti S i Note seriju, opet kazem prosecan korisnik koji uzme Galaxy S nece razmisljati o Note. S je daleko popularnija linija od Note.
Ne bih se slozio sa tobom u vezi S7/E vs S8. S7 je sjajan telefon, prakticno bez nekih vecih nedostataka ali S8 nikako nije losiji ni na jednom polju od prethodnika a cena je ista kao prosle godine, pogledaj cene kod nas.
Niko ne pominje to da sada imamo samo jednu verziju telefona i to sa pocetnom memorijom od 64GB naspram proslogodisnjih 32GB a cena ista ili mizerno veca, plus oba imaju micro SD slot.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung Galaxy S8

Ali oni i ne zive od nas nego od tih prosecnih. ;)
Da slusaju nase zahteve daleko bi dogurali. :D
Reci realno koliki moze biti procenat kupaca koji se stvarno razumeju u telefone naspram onih koji kupuju na osnovu izgleda i popularnosti odredjenog modela?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno