Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 5 / Redmi Note 5 Pro

Znam da sam na 1.2 100% imao. Isto tako sam siguran 99% da nisu izbacili jer menjaju samo osnovu za rom. Ne koristim ga sad pa ti ne mogu reći tačnu lokaciju

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel zna neko zasto mi se kad kucam na tastaturi ispod teksta pojavljuje linija? Nekad bude crna, nekad i plava? Predikciju sam iskljucio u podesavanjims, ovo je odjednom pocelo ovako.
 
Jel zna neko zasto mi se kad kucam na tastaturi ispod teksta pojavljuje linija? Nekad bude crna, nekad i plava? Predikciju sam iskljucio u podesavanjims, ovo je odjednom pocelo ovako.
Uradio si update gboard-a tako da ima nova opcija spell check skroz na dnu, samo je iskljuci i to je to...
7a99321807f6025d5c90c5764d40b8ff.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala, Kralju baterije :) Sredjeno :) Jos kad bi mi rekao da li ti se mozda u toku slusanja radija desava da ponekad "zacuti" na sekundu-dve pa nastavi da radi, tj da li je to nesto uobicajeno ili ne, bio bih ti vecno zahvalan :) Pitao sam to pre neku stranu, ali mi niko ne rece :(
 
@Doktor1986
Nema rešenja za sada za taj problem. Dešava se i kod mene isto već poslednja 2 meseca.
 
Ej hvala, da znam sta mi je ciniti. Ja sam kontao da to mozda prekida zato sto gubi signal. Uglavnom, radio slabo slusam (audio biblioteka u telefonu mi ima oko 1500 pesama, a imam i oko 300 e-knjiga pa nemam kad da slusam radio), ali sam to primetio par puta pa aj da pitam. Hvala jos jednom!
 
Imam za youtube 10 giga mesecno i oni se trose nezavisno od ostalog interneta koji imam. Interesuje me da li isto vazi kad gledam yt preko vanced aplikacije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zna li iko hoće li uskoro ubacivati teme za MIUI 10?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Već ima teme za Miui 10.
 
U aplikaciji teme?


Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Hvala, Kralju baterije :) Sredjeno :) Jos kad bi mi rekao da li ti se mozda u toku slusanja radija desava da ponekad "zacuti" na sekundu-dve pa nastavi da radi, tj da li je to nesto uobicajeno ili ne, bio bih ti vecno zahvalan :) Pitao sam to pre neku stranu, ali mi niko ne rece :(
Hahah imponuje mi taj nadimak, ko je ono bese osmislio isti?
Nemam prilike da bas slusam analogni radio direktno, krce stanice kad sam u pokretu skoro uvek. Ja inace slusam kada sam u prilici Naxi Radio aplikacija sa Play Store, uglavnom Naxi Cafe (to uglavnom slusam i na poslu), 80-e, Rock, Mix, Fresh i Dance... Moja preporuka za odabir muzike, sjajni su ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze li da se namesti da kad je ukljucen face unlock otkljuca telefon, ali da ostane na lock screen pa da svajpujem kako bih usao na pocetni ekran? Nekad samo ocu da vidim notifikacije, ali telefon cim prepozna lice udje na pocetni ekran

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
E to i mene nervira bas, samo bacim pogled koliko je sati on ga otkljuca. Tako da sam iskljucio face unlock, mada nekad bi mi bas koristilo.
 
Skinuo sam chebox v10 temu, nije losa, bas mi se svidjaju ikonice, mada generalno nisam ljubitelj dark tema.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poz,imam Vivax Tv koji RN 5 ne prepoznaje ?!Sta da radim ?Ima li neka druga aplikacija za IR ?
 
Probaj program "Sure"
Ima Vivax na listi..
f6426b1042d1539f99e89660ad685443.jpg


Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Видим да на списку подржаних ТВ-а има Вокс и Теслу. Тестирам поподне.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Vox ima i Mi aplikacija.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Taman sam navikao na fullscreen al od kako nosim ovu 360 masku, ne mogu da radim swipe od ivica od ekrana, a tako mi smeta kad iamm ove dugmice dole, malo malo pa kacim dok kucam i ixlazim iz aplikacija..neka ideja za resenje? osim menjanna maske :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Taman sam navikao na fullscreen al od kako nosim ovu 360 masku, ne mogu da radim swipe od ivica od ekrana, a tako mi smeta kad iamm ove dugmice dole, malo malo pa kacim dok kucam i ixlazim iz aplikacija..neka ideja za resenje? osim menjanna maske :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ja koristim tu masku (ali imam i staklo) normalno radim swipe. Probaj samo ovlaž da klizneš po ekranu. Od izbačene ivice maske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Takođe imam 360 masku i ne smeta mi za gestures. Nemam ni staklo ni foliju.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
iha :D a ja ni status bar nmg da izvucem nekad hahahaha :D aj pokusacu neki period, mozda naviknem :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliko se secam ti si uzeo onu ZNP maskicu(za koju sam pisao da ne valja :D). Ja koristim ponekad 360 masku, ali ne tu, nemam problema sa FSG.
360 Degree Hard PC Back Cover For Xiaomi Redmi Note 5 Pro Ultra Thin Slim Case Full Protector Phone Cases for mi redmi note5 pro
https://s.click.aliexpress.com/e/SWF86my

Problem koji ja imam sa ovom jeste da se tesko skida sa telefona :D
 
Poslednja izmena:
@ivanbass1 i ja sam imao isti problem dok nisam našao kako se pravilno skida. Bočni deo blizu spoja sa onim manjim se malo samo odvoji i onda ovi manji delovi bez muke izlaze napolje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jeste, al sam zadovoljan maskom :D a ova koju si poslao je drugacija..
a nema sta odustajem od full sc :D a jel moze da se skloni ovo levo dugme i da mi ostanu back i home? :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Zalepi izolir traku na taj deo :d
 
Jeste, al sam zadovoljan maskom :D a ova koju si poslao je drugacija..
a nema sta odustajem od full sc :D a jel moze da se skloni ovo levo dugme i da mi ostanu back i home? :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Brate odustajes od verovatno najbolje opcije koja se pojavila na ios i android u poslednjih par godina, samo zato sto oces da nosis telefon u kondomu :D stavi normalnu masku i staklo ne treba ti nista vise, ja ne koristim nikakvu zastitu za ekran, masku nosim jer je fon klizav. Treba cuvati telefon, ali ne treba preterivati, pogotovo kad je telefon od 200e, a ne od 1200e

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I dalje nije ispravljen onaj bug sa tastaturom i kada je ukljucen full screen gestures?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno