Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kod mene Google fit za brojanje koraka, i prehodanih/pretrčanih kilometara tokom dana, potrošenih kalorija. Ima i nekakve "srčane poene". Ja zadovoljan.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel ovo Files aplikacija od Google-a nema više opciju za brisanje app junk-a?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Instalirao sam aplikaciju Blockfolio, medjutim cim je upalim crashuje.
Imam samsung s7, android verzija 7.0 (superman rom). Da li mozda neko koristi i ima slican problem?
 
Neka dobra (jednostavna) app za evidenciju o vozilu tj. odrzavanje (kada je uradjen servis, zamjenjeno ovo/ono i tako neke stvari...)?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja uglavnom pratim potrošnju, koristim Spritmonitor, ali on ima i deo za podsetnike, vremenske i one bazirane na kilometraži.
https://play.google.com/store/apps/details?id=de.spritmonitor.smapp_mp

Ranije sam koristio paralelno i aCar, ali odlučio da ostanem samo na onom gore, jer su svi podaci dostupni i online, pa zamisli kad budeš prodavao kola jednog dana, a kupac može da pogleda sve servise koje si radio na vreme. To mu je osnovna prednost :)
 
Drugari potrebna mi je aplikacija za viber da može i druga kartica da radi, paralel space je komplikovan jer nije za mene, moram preko tel da objasnim kako da instaliraju duplu app....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Snimi je na svoj telefon i snimi kako je podešavaš. Ako se dobro sećam nije nešto komplikovano da se namesti. Posle samo pošalji video Viberom.
 
Treba mi preporuka za aplikaciju za beleske, al podrzava folder unutar foldera. Npr, objekti/ponedeljak, utorak, sreda pa unutra folder ponedeljak objekat 1, objekat 2 i sl. Ima neko predlog za ovako nešto?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Snimi je na svoj telefon i snimi kako je podešavaš. Ako se dobro sećam nije nešto komplikovano da se namesti. Posle samo pošalji video Viberom.

Ako osoba koja prima taja video i podešava telefon nema dva uređaja, da na jednom gleda a na drugom podešava, pa još i ako je starija osoba ili neko ko se slabije snalazi, u najavi gubljenje vremena. Probao više puta, kad ne ide, prosto ne ide :(
 
Interesantno, Samsung Secure Folder dozvoljava da se različita app verzija drži odvojeno od "non-secure".

Primetio sam da imam tamo stari Google Maps (pre jubilarnog updatea) koji radi nezavisno.
 
Treba mi preporuka za aplikaciju za beleske, al podrzava folder unutar foldera. Npr, objekti/ponedeljak, utorak, sreda pa unutra folder ponedeljak objekat 1, objekat 2 i sl. Ima neko predlog za ovako nešto?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
OneNote probaj, meni odrađuje posao
Beležnica/sekcije/stranice/beleške

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Drugari potrebna mi je aplikacija za viber da može i druga kartica da radi, paralel space je komplikovan jer nije za mene, moram preko tel da objasnim kako da instaliraju duplu app....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

DO Multiple space, veoma jednostavna.
 
Bile su na 4pda neke modovane verzije vibera. Koristio na mi a1 i radile ok.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@pajica123 ne radi link
eb70c09cb8fca8a5e539b62c0b1d567f.jpg


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
.apk files can’t be previewed - ali kod mene se vidi i moze da se skine
 
Naravno da radi, nego vidiš da ga je on kopirao, sa sve one 3 tačkice u po linka.
 
meni na androidu 9 ne kasne notifikacije

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da li znate neku online platformu koja moze da napravi databazu br tel, salje grupni sms, a da moze vise lica da pristupi informacijama sa log in?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li ima neka apk za huawei tel za wireless konekciju sa smart tv LG?
Ova njegova nakon konekcije kad pustim snimak sa telefona na tv secka snimak:mad:
 
Poslednja izmena:
Neka dobra (jednostavna) app za evidenciju o vozilu tj. odrzavanje (kada je uradjen servis, zamjenjeno ovo/ono i tako neke stvari...)?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Aplikacija Servisna knjizica ja je koristim vec jedno 3 godine sigurno i zadovoljan sam imas sve od vozenja potrosnje goriva, materijala, delova rate za kredit ako si ga kupio na kredit, istek registracije kao podsetnik itd svasta nesto.
A i domaca je app pa mozemo pomoci autoru.
 
Постоји ли на Google Messages апликацији опција за одложено (Scheduled) слање порука?
 
Nazad
Vrh Dno