Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Što ne radi SK na GreenBalkan? Izbaci mi loading local proxy 2x i ništa se posle toga ne dešava.
 
Zato sto u grupi ima jedno 15 hiljada ljudi i jos toliko mimo grupe...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Jel može kodi da se instalira na Xbox one?
Ima kod švaba za 99e sa gejmpedom,pa kao konzola za media centar a gejmped za igranje na kompu ili za kp samo on košta 50ak evra

Jel ima smisla?
 
kolege zna neko kako se zove ona nemacka kopija kodija i da li na nju mogu se instaliraju kodijevi adoni?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Verovatno si mislio na Vavoo, davno probao ne secam se da li je moguce ubacivanje.
 
ima li neko neko logicno objasnjenje zasto jedna IPTV lista u m3u formatu na poslednjem KODI-u radi ,ali posle odredjenog vremena sam promeni kanal(to vazi i za VLC)....a onda stavim na isti komp stari XBMC 13.2(koji mi takodje treba zbog streama sa Sat Box-a) i ta lista radi do jaja...:)
 
Namjesteno je da kad ispadne ide dalje, za vlc je sigurno tako.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
bem ga....ispraticu malo duze kad bude neka serija na Nova S..:)
 
ipak je do liste..evo sad gde god da pustim...menja posle nekog vremena...:(
 
Mnogo postova ima kodi :) Zanima me jel postoji mogucnost da se TV kanali gledaju u HD rezoluciji

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Kako se dobija lista :)ali u stvati sve si i rekao besplatno nema :)

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Verovatno si mislio na Vavoo, davno probao ne secam se da li je moguce ubacivanje.
hvala za odgovor
moze na Vavoo ali ima i fork verzija kodija zove se Nodi isto radi odlicno.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Или ако је листа у којој се стримови завршавају са .ts преименијеш све у .m3u8.
У неким листама ово функционише, у неким не.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Mnogo postova ima kodi :) Zanima me jel postoji mogucnost da se TV kanali gledaju u HD rezoluciji

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Постоји и у 4К. Не треба ти ни коди.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
A jel besplatno ? [emoji16] [emoji23]
Ja sam probao da ubacim onu livetv Serbia listu u kodi, I ono se ne može gledati. Ili neće da učita, ili secka, retko koji kanal da funkcioniše u potpunosti. Mada to sam jednom probao, I posle nisam. Kad mi stigne box, probaću na njega, ako ne, "pecaću" neku listu za iptv xD
 
Treba pisati ovome što je napravio elementum da ubaci da se ljudi mogu pretraživati, kao što ima exodus.
Ukucaš ime glumca i izbaci ti sve njegove filmove.
 
A jel besplatno ? [emoji16] [emoji23]
Ja sam probao da ubacim onu livetv Serbia listu u kodi, I ono se ne može gledati. Ili neće da učita, ili secka, retko koji kanal da funkcioniše u potpunosti. Mada to sam jednom probao, I posle nisam. Kad mi stigne box, probaću na njega, ako ne, "pecaću" neku listu za iptv xD

S' obzirom da je besplatno dovoljno je i to, za nesto ozbiljnije $
 
Ne daje mi više elementum rezultate sa IPT privatnog trackera!? Ima li neko sličan problem? Sve ok na kompu i utorentu.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Погледај да није нешто ситно промењено у адреси сајта. Типа https уместо http. Имаш и подешавање за сваки трекер да унесеш резервну адресу.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno