Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni uopšte nije legla serija.
Pao sam u depresiju posle prve sezone, posle nisam ni nastavljao ...
 
Ok :)
 
Završio 5 sezonu Blinders-a. Prve tri epizode su me ubile u pojam da sam hteo da izbrišem sezonu i da ne mučim sebe više. Dobro je što nisam, zadnje tri epizode su izvukle prosek itekako [emoji57]
7/10 samo zato što je ovo jedina sezona gde mi se muzika uopšte nije uklopila sa kadrovima.Potpuni promašaj. Ostalo na nivou Shelby & company.
Ako Tomas ne zaradi rak pluća do kraja ovog serijala neće niko.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Peaky Blinders su strava serija. Odgledao na Netflixu u UHD-u prvih 3 i po sezone dok su zena i djeca bili na moru.
Bas sam gledao sa uzivanjem.
 
Peaky retko dobra serija. Završih Kominsky method jedno osveženje u moru serija.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nisam znao da je "The Affair" tako dobra serija...doduše završio prvu sezonu, evo krećem sa drugom
Čoveče baš baš dobro. Za moj ukus

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Neee, pogledaj...bas napisi tvoje impresije..moje misljenje tj dozivljaj je takav 3.i 4. Sezone,...5. je top

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Prve dve su stvarno (po meni) extra.
Maaa.........odavno sam video tu seriju na "HBO GO". Nego, šta ja znam "The Affair" mislio sam da je neka ljubavna sapunica, ali.......prevario sam se.
I drago mi je zbog toga

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
The Affair- treću sezonu možeš mirne duše da preskočiš,ne samo da je loša nego kasnije u četvrtoj kao da se ništa nije desila,nema kontinuiteta,a četvrta nije puno bolja ali se dešavaju neke bitne stvari koje
malo poprave utisak a ovu poslednju krenuo da gledam ,odgledao tri epizode i skoro zaboravio da postoji . Inače serija je trebalo da ima dve sezone i drugačiji kraj ali nisu mogli da stanu kada ih je krenulo ,došlo je i do nekih sukoba
između reditelja i produkcije

Gledam Senke , Bjela i dalje pokazuje svoju zaljubljenost u Peaky Blinderse i Babylon Berlin
 
Prve dve su stvarno (po meni) extra.
Maaa.........odavno sam video tu seriju na "HBO GO". Nego, šta ja znam "The Affair" mislio sam da je neka ljubavna sapunica, ali.......prevario sam se.
I drago mi je zbog toga

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
Ne znam kakve su ostale epizode, ali prve 4 su čista ljubavna sapunica.
Razmišljam da batalim.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
I isto tako brzo je uklonjena
I treba, ali jednom kad duh izadje iz boce... gotovo je. Ocekujem da ce za koji dan biti bukvalno dovoljno u googletu ukucati i voila.

Elem da se vratimo temi The Shield odlican sad sam na nekoj 4 sezoni, 2 i 3 su bile fenomenalne 4 nekako vec krece da me zamara ali drzim se tempa i cepam dalje. Posle shielda iz zimnice vadim Amerikance.
 
Senke odgledao 2 epizode, dobra je tema svidja mi se. Jedino mi se ne svidja muzicka podloga u nekim scenama, pogotovo kraj 1 epizode gde se scene brzo menjaju totalno šizofreni muzicki prelazi.
 
Ko se sledeci nadje pametan pa krene da pominje torente, "gde ima" i sl, dobice poene.
 
Neznam....odgledao senke prve 5 epizode i ne ide....
Upazaru ima dobrih stvari, ali su kopije.
Tako i ovo po meni loša kopija nečega neznam...
Kažem opet to je moje mišljenje.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Počeh Wayward Pines da gledam, odgledao prvih pet epizoda. Samo bih da pitam, da li serija ima smislen kraj? Jer ako nema, ne vjerujem da ću nastaviti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Serija je ugasena, nije imala zvanicni kraj.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno