Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

nikad niti na jednom xiaomi fonu, pa tako ni ovom (Bogu hvala), nisam imao problema sa žutim flekama. doduše, ne igram igrice i retko kad kupim fon odmah nakon izlaska.
 
Dosta sam igrao pubg, žutih fleka nema, čak sam mislio da sam i bateriju uništio koliko se brzo trošila ali izgleda da je bilo do "repova" u MIUI

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Nije kontrola kvaliteta, jednostavno ti ekrani imaju lošu laminaciju na dobrom dijelu primjeraka, i ako nabodeš baš jedan od tih, dobićeš mrlje šta god radio.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Dovoljno je velik broj kad uopšte znamo za to. Naravno da nije ogroman brojnu odnosu na ukupan broj prodatih, za koji znamo da je astronomski, ali nije da ne postoji problem u odnosu na druge modele.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Bude ih svugde, na drugim modelima i drugih proizvodjača. Dešavalo se i ponovo će, masovna proizvodnja i kontrola kvaliteta ne idu zajedno.
Edit:
"Hulk" displej na Mate-u i slično su serijski problem, ovo na Pocou je izolovan problem.
 
Poslednja izmena:
Ja samo kažem da nije "kontrola kvaliteta". To je testiranje koje pokaže problem na liniji pa se primjerak vrati nazad. Ovo je falinka u proizvodnom procesu koja se detektuje tek poslije nekog vremena i ne javlja se na kontroli kvaliteta. Proizvođač panela je imao problem sa laminacijom stakla za ekran.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni se čini da stalno čujem, nije baš da tražim, nemam telefon.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nezadovoljni su uvek najglasniji, to je fora

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Od grejanja. Tu je neko kolo ne znam koje.



Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
988a42069ed7561c53f0a2ef23583221.jpg

jeli iko bilo gde u svetu dobio miui 11 ili se Mi global sprda s nama preko društvenih mreža?


Isto i kod mene, nisam ih imao, slično korišćenje kao i kod tebe. Mada koliko vidim na xda indijci večito igraju igre pa nema mnogo slučajeva žute fleke. Možda su pojedinačni primerci u pitanju, situacije kad zakaže kontrola kvaliteta.

Nezadovoljni su uvek najglasniji, to je fora

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

da ne bude samo da je xiaomi u pitanju, nekad davno sam imao i htc one v i lg g2, i za ta dva modela je prštilo po forumima za žute fleke, ja ni na ta dva problema nisam imao. a imao sam ih oko 2 godine svaki.
 
Оће ли неко?[emoji3]
2a3588065194319d0b603143d4225a39.jpg


Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Android 10?hocu ja

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To Ruski i Ukrajinski update?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Trebalo bi u periodu izmedju 1217. Novembra da stigne OTA update za Miui 11

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam global zamci taj prolazi kod mene?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I ja čekam EU. Ovo je stable global miui 11 baziran na androidu 9 Pie.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Možda skinem kad dođem sa posla. Ide kao klasičan update kroz updater?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Isto kao desetka prvo ista verzija androida pa i to podignu. To sam i ocekivao doduse.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Pokusao da instaliram na stable, ali dobijam ovaj error: rom is in beta testing make sure you have signed in with a beta authorized xiaomi account
 
Nazad
Vrh Dno