Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

A1 ima 20GB bez FUPa i dalje. Javili su da ume dnevno da im obori brzine, ali vec sledeceg dana se vrati (dakle dnevni FUP, ne mesecni).
 
Mogu da potvrdim da A1 nema fup, bar meni nije bilo.
Još ću da probam tomato koji bi trebao da bude neograničen 5 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je A1 na paketu 20gb aktivirao FUP početkom maja kad sam bio u Italiji. Ne dnevnu varijantu nego posle 2gb.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Na kraju ispadne da je dobro imati neku Cro ili surfroam karticu i za svaki slučaj. Aktivirati najmanji paket dok se ne nađe nešto lokalno.
 
Hajde javi ako ti aktiviraju kao internet sim, meni su internet sim prebacili na običnu, kažu ne može drugačije reaktivacija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam sad u Grckoj koristio A1 hrvatski i nema FUP na chilli tarifi. Dobija se 900mb bonus kad odaberes opciju da kupis 90 kuna kredit. Nisam video da kad platis mastercard-om ima jos neki bonus u kunama. Ja konj odma kliknuo na paypal i nisam ni gledao. Znaci imate 5,9Gb i 1000 minuta za EU. Potroseno sve do zadnjih 100Mb i onda sam otisao u Kaliteu i dopunio Cosmote.

389ad37c51ff371d00389e1b7658b8fe.jpg


Po meni je Cosmote najbolja opcija, vazi cak 13 meseci. Posle 3 meseca blokiraju saobracaj, ali moze da se dopuni.

4€ je 3Gb interneta i plus se dobija 1Gb bonus. Ima i nocna opcija za mesec dana 5€ - 10Gb od 22-08h. I plus sto je Cosmote najbolje pokriven. A1 mi je samo radio u Vodafone mrezi, a na Kasandri je bas los signal za 4G.

A1 u parama nasim izadje 1438 dinara tako da za nuzdu i nije strasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Po meni je Cosmote najbolja opcija, vazi cak 13 meseci. Posle 3 meseca blokiraju saobracaj, ali moze da se dopuni.

4€ je 3Gb interneta i plus se dobija 1Gb bonus. Ima i nocna opcija za mesec dana 5€ - 10Gb od 22-08h. I plus sto je Cosmote najbolje pokriven. A1 mi je samo radio u Vodafone mrezi, a na Kasandri je bas los signal za 4G.

A1 u parama nasim izadje 1438 dinara tako da za nuzdu i nije strasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Mogu li se kombinovati ove dve dopune (3+1Gb) i noćna 10gb?

Bilo bi vrh da može...

Sećam se ranije je bilo dosta komplikacija za kupovinu Cosmote kartice. Kopija pasoša zahtevi popunjavanje formulara, gužva u šopu.

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
Moze da se kombinuje naravno. I dalje treba pasos.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Lepo su oni spustili cenu (Cosmote) 4€ naspram Bonbon za 7gb(2.9Gb FUP) 60kn oko8€
Sećam se da su bili mnogo skuplji.

Koja je to kartica - paket kod Cosmote?

Poslato uz pomoć Tapatoka
 
orange spain 10gb 15e nema fup treba doci do sima sim vazi 12 meseci,


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za tili cas ce nabavimo ako ne treba pasos :)
 
Za tili cas ce nabavimo ako ne treba pasos :)
treba mada moja kartica se vodi na indusa iz prodavnice mada sam kasnije slao i kopiju mog pasosa skoro su mi slali upozorenje za registraciju pa sam tad slao ali na nalogu vidim jos jedan broj koji se vodi na njega.

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk
 
Na taza sajtu u sopu mozes da porucis karicu da ti stigne tamo u grckoj i pored ostalog imaju za 15€ 6gb, ali nigde ne pise na koji period? Za li neko, to ne deluje kao losa opcija?
 
Jel probao neko https://www.knowroaming.co/ vidim da i kod nas ima da se uzme njihova sim u gigatronu
99a0f45a5b5001057d770b20b87905b2.jpg




Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znam da nije Evropa, ali da pitam, da li neko ima iskustva sa karticama i paketima za Egipat? Bliži se leto pa da se obezbedim na vreme.
 
Probao juce Bonbon ne salje vise u Srbiju? Sta preporucujete kao altrenativu, interesuje me samo internet?
 
Radi li Aircash za Bonbon? Sad sam tražio od podrške da mi ožive karticu, kažu da ne može preko Aircash-a..

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
ja sam moju oziveo ali nije proslo 6 mes od zadnje dopune.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Znam da nije Evropa, ali da pitam, da li neko ima iskustva sa karticama i paketima za Egipat? Bliži se leto pa da se obezbedim na vreme.

Ako se dobro secam, na aerodromu u Hurghadi imas da kupis sim karticu (Orange) sa 8GB interneta za oko 5 evra (100 EGP).
Potrazi na netu njihove operatere (Orange, Vodafone...), imaju sajtove na engleskom jeziku.
 
Radi li Aircash za Bonbon? Sad sam tražio od podrške da mi ožive karticu, kažu da ne može preko Aircash-a..

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Ja oživeo moju Aircash-om bez problema mesec dana nakon što je postala neaktivna (90 dana od uplate prethodnog bona).

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Evo rešio i ja.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Jel ima neko da mu ne treba kartica za net, meni treba hitno :) Večeras putujem, a brat kod koga je moja bila mi upravo javio da je izubio. Na 7 dana mi treba, plaćam koliko kažete :)

EDIT: Zaboravih da napišem, na Kipar putujem, pa bi mi trebala neka kartica koja tamo radi.
 
Poslednja izmena:
Ako si iz BG, cimni na PM.
 
Nazad
Vrh Dno