Šta je novo?

iOS 12

Постоји ли опција да се нека апликација “закључа” у рам меморији? Конкретно, користим апликацију MiFit за синхронизацију са фитнес наруквицом и апликација се сваки пут када је покренем изнова учитава и ради синхронизацију што ме јако нервира.
 
Постоји ли опција да се нека апликација “закључа” у рам меморији? Конкретно, користим апликацију MiFit за синхронизацију са фитнес наруквицом и апликација се сваки пут када је покренем изнова учитава и ради синхронизацију што ме јако нервира.
Ne postoji.
Sto se tice aplikacije - nemoj da je ubijas i resices problem...
Ako je ne ubijas i to se desava znaci da su krs programeri koji ne znaju da koriste CoreBluetooth pisali kod.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Постоји ли опција да се нека апликација “закључа” у рам меморији? Конкретно, користим апликацију MiFit за синхронизацију са фитнес наруквицом и апликација се сваки пут када је покренем изнова учитава и ради синхронизацију што ме јако нервира.

Probaj da ukljucis Background App Refresh za tu aplikaciju.
 
Укључен је, а и никада је нисам убијао.
 
Rekao bih da je to do aplikacije, a ne do iOSa.
 
Kako mogu da isključim da mi se ekran telefona ne uključuje kad uspravim telefon?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
jedno blic pitanje posto sam ispao iz price...
mogu li bez problema da odradim ota apgrejd sa 9.3.3 na iOS 12?
iPhone 6s.
kapiram da ce biti sve ok nego pitam u slucaju da su uveli nesto novo a trenutno nemam nikakav komp pored sebe za restore ako zatreba...
 
A kako tebi radi na 9 ? Nije baš trenutak za prelaženje na 12 ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
caletov fon je u pitanju, nije se uopste zalio do sada...
nego bi htro da instalira neku aplikaciju koja mu trazi minimum iOS11.

a zasto nije trenutak za prelazenje na iOS12?
postoje neki poznati problemi?
nisam uopste pratio iOS zadnjih par godina.
 
ne vredi, za download i install trazi da konektujem iPhone na iTunes...
ima li neki prost i normalan nacin da apdejtujem ovo?
 
3.4GB je slobodno, valjda je dovoljno.
zasivljena je opcija za download i install i ispod toga pise da mora da se nakaci na iTunes.
malo se zentam i to da uradim da ne pobrise sve slike sa fona kao sto mi se desavalo nekad.

ostavicu ipak ovo za neki drugi put kad budem pored kompa i odradim neki bekap za svaki slucaj.
ne mogu da se kockam sad...
 
Poslednja izmena:
nije, ima 75%. nego su ovo izgleda stare dobre Apple bubice...
 
Ako je frka za slike prebaci ih na cloud to bar nije problem , za kontakte takođe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kontakti su na cloudu ali sam slike iskljucio jer je ranije bilo nekih problema oko sinhronizacije izmedju iPhone-a i iPad-a.

@drgonzo

hvala, probacu onda da oslobodim malo pa javim kad odradim...
 
Ovo je bas baa baa bas kvalitetan update i mislim da je gm... sledeca beta nam je 12.2 za koju nedelju bas bas must update baterija radi savrseno tel radi bas lepo... SE radi kao da je juce iz fabrike izasao :-D
 
Zbogzato što meni radi odvratno . Konkretno tapatalk mi zamrzava toliko da moram da ga ubijem pa ponovo startujem, i još koješta ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno