Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa može, što da ne :)

Ja sam kod Sunrise već godinama. Ako se dobro sećam, pre dve godine su ukinuli ugovornu obavezu i sad ti telefon prodaju na rate, s tim da možeš da isplatiš celu sumu kad poželiš i pređeš na drugu mrežu.

Yallo ima koliko mi je poznato.
 
Poslednja izmena:
Cekaj Note 8 ili njegovu blago unapredjenu verziju bez olovke (a sa vecom baterijom, poboljsanom dul kamerom itd) aka S9 :)
To je ujedno biti i primetan apgrejd posle S7/E, ove osmice se vise oslanjaju na famozni ''WOW'' bezel-less faktor sto ima svoju cenu, naravno.

Inace kapiram da ce S8/+, posle izlaska Note 8, delovati prakticno zastarelo u ocima Samsung fanova :D jer ce novi Note zaista doneti veci broj poboljsanja u odnosu na seriju 7 a stize verovatno za samo 6 meseci.

Ima tu jedan problemčić. Isto će izgledati S9, unaprediće S8 tj. ono što mu fali, pojačati bateriju itd. Dolaziš do stavke kao da nisi promenio fon, ili kad pogledaš stari model kao da je isti i da imaš stari model, furaće oni ovo kad ljudi prihvate da je otisak iza, možda mu promene poziciju i fore "eto ispravili smo, slušamo kupce". Veća je verovatnoća da za S10 (jubilarnu desetku) ostave veću nadogradnju, senzor ispod ekrana i šta već uspeju da skuvaju. Opet bolje prolaze oni sa S8 na S10 prelaskom. S8 daje najveću razliku do sada, dosta veću sa S5 na S6 koji mi je bio do sada najveća razlika kod S serije.
 
Pa nije , ali GPU ima potencijala. Mali g71 mp20. Onaj na kirin960 je odličan a samo je mp8.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
A tacno se vidi koliko je Sammy "odvrnuo" ovaj GPU do maksimuma, toliko da brzo throttle-uje. :D

Fail teski, pored Adreno 540.

f9944b18013ce363e2a6749eb3e67f6e.jpg
 
op op op napokon, jos zapakovan :d

IMG_20170420_124441_177.jpg
 
Jel ima neko ideju kako da proverim koliko je telefon radio?
 
Počela je isporuka ... 6 postova iznad ...
 
Za sada, definitivno, bolja prednja kamera na Iphone 7 nego na S8. Razlika nije velika ali je na iphone 7 detaljnija
 
Jesam li ja pobrkao nesto loncice ili je razlika od 100e u ceni izmedju s8 i s8+ samo zbog 0.4" vecega ekrana i 500mah baterije?! :trust:
 
Pa nije 2160p...? 1440p je kao i do sad. I tih 5.8" su površinski kao 5.5" u standardnom formatu. Znači baterija kao na Note5 uz manji ekran, verovatno i štedljiviji, i verovatno štedljiviji soc
 
^ opet bode oci cenovna razlika (koja je po meni ne opravdava osim naravno da se uzme kajmak) za tih 500mah i 0,4" ekrana.

Opet mi je u podsvesti da nece biti dovoljno i da cu da ga iscedim (kao i sada sa 10kom kada je sve upaljeno) od 8 do 17h (i nekad i ranije ako ako malo vise povucem stream preko 4g).

Rezonujem "da je do dizajna" 3k mah baterija ali flegship ne bi trebao to sebi da dozvoli...
 
Meni je premija kad do 17h izdrži :)

Neka vas služe telefoni ekipa, baš lepa prinova...cekam da vidim koji će da rutuje prvi zarad stereo zvuka ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo ja se prijavljujem cim stigne

Naravno cim izbace root

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Stigao - ode 1000 modernih kao da nikad nije bilo
d3c29e4d1cdf153fb9f9794b44ef7c87.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Hvala lepo Proday :)

Bio sam u Ušću i uporedio 3 komada S8+ sa svojim aparatom.
- Ni na jednom ekranu nisu iste nijanse bele (na istim podešavanjima) a što se tiče famozne crvenkaste nijanse na zakrivljenom delu
potrebno je različito smanjiti intenzitet crvene da bi se "senka" izgubila potpuno, kako gde ... mada sve je do ugla iz koga se gleda na displej ...
Na jednom se primeti kad se zagledaš, na drugom jedva primetiš a na trećem se ne vidi dok ne izvrtiš telefon pa nađeš pod tačno određenim uglom.
Uglavnom moje mišljenje je da jednostavno nisu svi isto kalibrisani.Bela koju sam pomenuo da nije ista, razlikuje se naravno zbog većeg ili manjeg prisustva crvene, ili je hladnija ili toplija.Uspeo sam naravno da naštelujem da na svakom ne bude vidljiva senka crvenkaste i onda je i bela došla na svoje mesto ...
Nadam se da ste me razumeli :)
Što se tiče S8 modela ono što je primetno je da je na svakom bela nekako svetlija/drečavija/jačeg intenziteta u odnosu na S8+
mada i kod ta 3 komada koja sam gledao razlika u beloj postoji ali je mizerna i skoro neprimetna.Ekran je manji pa je nekako drečaviji na istim podešavanjima kao i S8+ generalno.
Znam da su ljudi bar na ovoj temi zainteresovani za takve sitnice pa sam otišao do poslovnica i Samsung storova da bih vam preneo iz prve ruke utiske.
Molim vas shvatite sve ovo kao moje LIČNO i subjektivno zapažanje.Možda će nekome biti od koristi.
Čim deca legnu mogu da odgovorim još nešto ako nekog zanima.Pozz svima!

P.S.
Vid mi je malo bolji od proseka, bio sam snajperista u vojsci :)
 
Stigao - ode 1000 modernih kao da nikad nije bilo

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Extra!...samo šta je sa garancijom, vidim da su A, B i C stikeri i dalje na kutiji? Javi kako se ponaša tel sa tim coverom i daj neku sliku istog.

@running ima pojedinih čija samo jedna guma tj točak košta 3x toliko, tako da...ko može nek izvoli

A što se crvenila ekrana tiče, sve dok isti može da se podesi kako treba, to nije problem.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel možete vi koji ste dobili uređaje da probate kameru i iznesete utiske, mislim baš na video jer na svim testovima kamere na YouTube-u deluje nekako čudno, kao da ima baš izražen jello effect
 
@ all mts S8

Da li su vam stigli neotpakovani telefoni bez isečene one donje nalepnice (pošto ima dve) ?
 
Nazad
Vrh Dno