Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citao negde da se Hugh odrekao dobrog dela honorara da bi ovaj naslov dostigao R rating... nadam se da ce biti tako i onda ćemo videti više krkljanja nego do sada.
https://youtu.be/XaE_9pfybL4

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Taman htedoh da ga pogledam,kad ono azijski,ne mogu prosto ,ja ne gledam ni "one" filmove iz Azije a crno ti ovu akciju.

Ni ja ih ne gledam ali volim da probam novo. Ucini sebi uslugu i odgledaj ga pa onda podeli misljenje sa nama. Ionako je to samo 2 sata plus je dobar :D
 
Da mi je znati sta ti se tu obrnulo u tom filmu, posto se u celom filmu nista nije desilo.

Film je obicna prevara i gubljenje vremena, kao gledao si nesto, a u stvari nista :)
Eto ja se nisam osećao prevarenim posle izlaska iz bioskopa za razliku od tebe
Nisam očekivao da će joj ti vanzemaljci dati sposobnosti da vidi u budućnost, i sve sam mislio da su joj ona sećanja iz prošlosti u vezi njene devojčice koja umire u bolnici a ustvari je ona videla njenu budućnost, iako je znala da ce izgubiti svoje dete ipak je odlučila da napravi dete sa onim likom, napiše knjigu o njihovom jeziku i sl.

Sent from my D6603
 
I meni je tesko da gledam azijske filmove, probao sam par ovih sto ih svi hvale ali sva paznja mi ode na njihov jezik i na razmisljanje da li prevod prati sta pricaju uopste. Bas mi je ruzan njihov jezik, nervira me da gledam.
 
Da mi je znati sta ti se tu obrnulo u tom filmu, posto se u celom filmu nista nije desilo.

Film je obicna prevara i gubljenje vremena, kao gledao si nesto, a u stvari nista :)
Svaki put kad su kročili na brod ja sam zaspao. Napravih sebi mini serijal koji nisam dogledao jer sam izgubio volju i želju. Na IMDB 8,9 i 10 davala rodbina, šta li...

Sent from my Nexus 5X
 
taj film ima takodje i najvise jedinica.
Brzo ce ta ocena da dodje na svoje mesto, ma koliku rodbinu da imaju :)

To samo dokazuje koliko su te ocene besmislene.
 
Poslednja izmena:
Ichi The Killer i Infernal Affairs su dva obavezna must see filma za sve koji počinju sa azijskom kinematografijom kao i za one koji su već navikli na azijate :D
 
Ja od kada sam saznao za Hong Kong akciju/krimi, sve ostalo mi je mlako. Kakve je sve filmove snimilo John Woo, posebno sa Chow Yun-om u glavnoj ulozi u proslom veku. Prava je steta na sta je spala Azijska kinematografija, prvenstveno mislim na zadnjih 10ak godina
 
Pogledajte Seppuku dragulj kinematografije, preporucio sam ga ranije u temi kad smo vec kod azijata.Ima tu jos odlicnih filmova Kobayasija.
 
Ja od kada sam saznao za Hong Kong akciju/krimi, sve ostalo mi je mlako. Kakve je sve filmove snimilo John Woo, posebno sa Chow Yun-om u glavnoj ulozi u proslom veku. Prava je steta na sta je spala Azijska kinematografija, prvenstveno mislim na zadnjih 10ak godina
U zadnjih 10? U zadnjih 10 je procvetala samo tako.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Sto se tice akcije/krimi, od kad se Woo povukao, nisam odusevljen ni jednim Kineskim filmom. Vidim da ljudi generalno gotive filmove Johnnie-a Too-a, ali meni oni nikada nisu legli, mada bih mogao da im opet dam sansu

Edit: Tek sad vidim da se Woo nije povukao ali da je snimio tek 5 filma u poslednjih 10 godina, I da su svi na temu drevnih ratova Kine Ili na tu foru
 
Poslednja izmena:
Aaa,mislis na kineski film.
Sta znam...meni su ok ovi sa Doni Jenom(ip man,za one koje zanima)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
e e tako preporucite 425 filmova kao i svaki put i onda zaboravim sta da gledam. Ali sada imam tefter sa sobom :-devil-:

uvek sam planirao ali nikada se nisam upustio u avanturu sa korejskom kinematografijom, sve danas sutra e izgleda da je dan dosao
 
Poslednja izmena:
Ja sam posle filma Run Lola run i Doberman , počeo da obraćam pažnju na evropsku kinematografiju pa vremenom počeo da prelazim i na kinematografiju sa drugih kontinenata.
Jedino indijsku ne mogu nikako da svarim.

Sent from mTalk
 
Meni je korejska kinematografija bez premca najbolja azijska. Cak i horori im nisu losi, npr. Host moze da prodje.

Emaremare, sto se liste filmova tice - imdb pa je dodaj na watchlist.
 
e e tako preporucite 425 filmova kao i svaki put i onda zaboravim sta da gledam. Ali sada imam tefter sa sobom :-devil-:

uvek sam planirao ali nikada se nisam upustio u avanturu sa korejskom kinematografijom, sve danas sutra e izgleda da je dan dosao
Ako te zanima stvarno
I saw the devil
Chaser
Oldboy..

Posle njih, ako se navuces onda kreni..
Man from nowhere
Bittersweet life
Memories of murder
Children
Mother
Public enemy
Joint Security Area
Brotherhood of war
71:Into the fire
A moment to remember
Yellow sea
Silmido
Welcome to dongmakgol
Dirty Carnival
The New World
Nameless gangster
Peppermint candy
Pieta
3iron
Il mare
Miracle in cel No7
Spring,summer,fall,winter..and spring
... ostale bi vec pohvatao sam.

Onda prosiris na japan,indoneziju,tajvan,kinu, vratis se evropi koja i dalje ima kvalitetnu scenu, i eto minimum 1000 dobrih filmova za gledanje, a holivud samo kad te mine zelja.[emoji14]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja sam posle filma Run Lola run i Doberman , počeo da obraćam pažnju na evropsku kinematografiju pa vremenom počeo da prelazim i na kinematografiju sa drugih kontinenata.
Jedino indijsku ne mogu nikako da svarim.

Sent from mTalk

Ima i tamo dragulja,Monsumska svadba,PK Aka Peekay,ova dva od nightcrawlera....i još što šta bi se našlo

Jedino mi smeta ono njihovo pevanje u filmovima,tako reć svi filmovi su im ko mjuzikli,al ako to progutaš,uživancija

Indija,Bollivud zapravo najveći proizvođač filmova

Uglavnom http://www.imdb.com/india/top-india...5021&pf_rd_i=tt0265343&ref_=tt_india_wa_IN_hd
 
I meni je tesko da gledam azijske filmove, probao sam par ovih sto ih svi hvale ali sva paznja mi ode na njihov jezik i na razmisljanje da li prevod prati sta pricaju uopste. Bas mi je ruzan njihov jezik, nervira me da gledam.
Meni jezik ne smeta toliko koliko su mi svi glumci isti, tesko pratim ko je ko, bukvalno moram da se skoncentrisem da nadjem neku crtu na licu glumcima da bih mogao da ih razlikujem :-D
Glumice tek...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno