Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Svidja mi se solid explorer ,da li je nekada bio na popustu ?
 
Nova Prime, tako dobra aplikacija, koja se dosta često može naći po ceni za 0.99$, da je prosto grehota ne kupiti je... :)
 
Jel postoji neka aplikacija koja ce da "Vristi" kad je neka aplikacija na popustu, ili jos bolje ako moze manuelno da se podesi cena npr za nova launcher, da se stavi 1$ i cim bude ta cena ili manja da aplikacija javi?
 
Poslednja izmena:
Jel može neko na pm da mi baci spotify modovan? Pisalo se relativno skoro o tome, ali me tad to nije zanimalo, a sad ne mogu da nađem... :-D
 
Nova Prime, tako dobra aplikacija, koja se dosta često može naći po ceni za 0.99$, da je prosto grehota ne kupiti je... :)

Meni se sviđa Action Launcher 3, plaćena verzija. Legla mi je baš, baš. Po meni vredi svaki cent. :)
 
A kolika je potrošnja? Prosečno bih slušao oko sat vremena dnevno. Koliko to može da bude na nedeljnom nivou?
 
Apk mirror plus pushbullet za notifikacije kada je izasao update. Meni drugo ne treba.
Ima li kanal za apkmirror za pushbullet. Nema pretrage u sklopu same app. Kako se dodaju kanali bre, koji nisu u listi?! Izgleda da se cesto mora ici na samu stranicu da se Follow-uje kanal. Mogli su to malo drugacije.

@
Ne mogu da vjerujem da likovi ganjaju nake popuste na app od po dolar, dva, ko da su stotine. Vece je maltretiranje i gubljenje vremena upratiti to nego zaraditi te repa. Izigravanje bijeda, telefoni od po par stotina jura, pirati, par poklon aplikacija i pola marke na racunu. Neprocjenjivo! [emoji28]
 
Poslednja izmena:
Nekome nisu toliko bitne te aplikacije na sniženju pa ih kupuju cisto jer je greota ne kupiti ih za tu sniženu cenu, evo ja npr.
Poweramp sam kupio iako skoro godinu dana zbog Spotify nisam ni jednu pesmu prebacio na telefon, mozda zatreba nekad. Novu sam poceo da koristim samo jer sam je zatekao na nekom sniženju, probao, stavio i navikao se vremenom.
 
@
Ne mogu da vjerujem da likovi ganjaju nake popuste na app od po dolar, dva, ko da su stotine. Vece je maltretiranje i gubljenje vremena upratiti to nego zaraditi te repa. Izigravanje bijeda, telefoni od po par stotina jura, pirati, par poklon aplikacija i pola marke na racunu. Neprocjenjivo! [emoji28]

Izvini, nisam hteo da te uvredim, posto si verovatno na mene mislio.... cudi me da koristis android umesto iphone 6s+, i da mesecno dajes 150-200eur na aplikacije, s obzirom na tvoj komentar.... evo prodajem tel koji koristim i kupujem neki nokia tel, najverovatnije 5310, nekako mi je cool, jer krastavac nemam na racunu 1000e specijalno namenjeno za aplikacije......
 
Nekome nisu toliko bitne te aplikacije na sniženju pa ih kupuju cisto jer je greota ne kupiti ih za tu sniženu cenu, evo ja npr.

Onda bolje uplatiti donaciju nekom developeru, ili u humanitarne svrhe, nego kupovati nesto sto ne treba ili nije planirano se koristiti u dogledno vrijeme, samo zato sto je gre'ota. Yebo ti ovaj balkanski sindrom, odo' gledati Zvezdu, jedino nas ona ne bruka u Evropi uz Djokovica. :)
 
Vidi ga car, zasto ti je toliko stalo ko sta i zbog cega kupuje, pusti neka ljudi kupuju sta i kako im odgovara, njihova stvar, konkretno ovde moja. Kada mi bude bio potreban savet na sta da potrošim sledeci dinar evo obecavam pitacu te na PM.
 
Poslednja izmena:
Poslao sam ti na PM.
Hvala.

Jel' neko ima problema sa PowerAMP i verifikacijom licence? Imam regularno kupljen preko Play Stora i ladno kad sam bio na vikendici i puštao muziku u jednom trenutku samo izbaci couldn't verify license i ugasi se i nema šanse da radi bez reinstalla sa playstore-a sto je nemoguće posto tu nema neta. Jel' moguce da je tako glupo odradjen?
 
Imao sam milion puta taj problem, obično dok sam na mobilnom netu. Kada dođem kući i priključim se WiFi odjednom proradi. Evo neko vreme nemam taj problem, totalno je random.
 
Šta je najbolje od programa za iptv i odakle nabaviti liste posle?
 
Mozda VLC, znam da podrzava stream.

Edit:

Pushbullet je vrh aplikacija, pogotovo kada se namjeste notifikacije da dolaze i na komp, kad stavis telefon da se puni, pa da ti ne promakne nesto. I ne samo zbog toga...
 
Poslednja izmena:
Ja za to koristim Airdroid, radi posao. Doduse nekad pobrljavi sa obavestenjima na racunaru pa ne prikazuje odmah, nego se desi da prethodnih npr 5 prikaze zajedno. Ali ono, s obzirom da mi je punjac kod racunara, i ne mari toliko, uglavnom mi treba kada saljem slike pa da ne skidam usb.
 
Nazad
Vrh Dno