Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel nesto do podesavanja ili u Maps 7.0.0. nema vise mogucnosti da se odredi Offline mapa?
 
Jel nesto do podesavanja ili u Maps 7.0.0. nema vise mogucnosti da se odredi Offline mapa?

Za sada može ovako http://www.androidauthority.com/google-maps-offline-ok-maps-easter-egg-241580/

Biće u sledećem updateu vraćeno.

Iskreno,mislim da malo preterujes i da se tvoji komentari,ljudima,koji koriste android uredjaje ne cine zanimljivim.

Upravo Android korisnika treba da se tiče, kako bi se vršio pritisak na developere da otklone neopravdanu razliku u kvalitetu.
 
@jorgovan
iOS je glupo uporedjivati s androidom,jer nije opensource i ne pokriva toliko trziste telefona,kao android.Android ima stotine modela koji rade na njemu,dok iOS svega par modela...
Ja sam koristio iphone i znam da kad neka kompanija kao apple ima tolicko malo modela,moze svakako da dotera sistem do nekog savrsenog nacina rada,na svakom od tih uredjaja.
 
@jorgovan
iOS je glupo uporedjivati s androidom,jer nije opensource i ne pokriva toliko trziste telefona,kao android.Android ima stotine modela koji rade na njemu,dok iOS svega par modela...
Ja sam koristio iphone i znam da kad neka kompanija kao apple ima tolicko malo modela,moze svakako da dotera sistem do nekog savrsenog nacina rada,na svakom od tih uredjaja.

Slažem se da razlika u aplikacijama delimično dolazi iz razlike u operativnim sistemima, međutim ima dosta toga što je na strani samih aplikacija, interfejs ili nedostatak neke sasvim jednostavne funkcionalnosti. U vreme kada su obe platforme toliko popularne, moje neko glupo očekivanje je da su najpopularnije aplikacije potpuno iste za obe platforme i da približno isto rade, makar to bilo i samo na top modelima.

To da li je sistem otvoren, zatvoren, ima 1 ili 100 modela... krajnjeg korisnika ne treba da zanima.

Zadrzis prst sekundu na temi i imas subscribe.

Thanks. Jel ima i neka forica za brzo markiranje određene teme kao pročitanu?
 
Jaooo kako radi novi Carbon... Ma kakav iOS, smešan je :D

Još na AMOLED-u kako izgleda... Z. L. O.
 
Sta je carbon?:)Nisam u toku:)
 
Sa kojom aplikacijom najlakse da sacuvam sva podesavanja u telefonu, aplikacije i sta sve moze pa kad odradim factory reset da mogu da vratim sve? ;)
 
Titanium backup
 
I need help, google wallet nalog mi je blokiran I google mi trazi kopiju nekog dokumenta da dokazem da sam US stanovnik I kopiju nekog izvoda banke da bih dokazao da sam ja vlasnik debitne kartice. Prvu stvar naravno nemam :) da li je neko imao slican problem?
 
Stigao novi update, popravili su ;)

@Zechs
Jel ima nesto bez root-a?
Mislim da nema jer za backup aplikacija mora root kako bi program pristupio delu gde su sami apk-ovi aplikacija...

I need help, google wallet nalog mi je blokiran I google mi trazi kopiju nekog dokumenta da dokazem da sam US stanovnik I kopiju nekog izvoda banke da bih dokazao da sam ja vlasnik debitne kartice. Prvu stvar naravno nemam :) da li je neko imao slican problem?

Pojasni malo sta si uradio..kako je doslo do toga?
 
Za backup bez roota imate carbon ili kako ga sad zovu, helium tako nešto
 
Kupovao neke aplikacije I krenuo neki error da izlazi, ja odem na google wallet da vidim u cemu je problem , I odmah nakon login-a izadje mi formular za account verification gde traze da uplodujem one stvari, zar oni smeju to da traze?! Vidim sad na netu da su jos neki imali taj problem I sad vise mi ne prolazi kupovina :(
 
A jesi li stavio US adresu na nalog i za karticu?
 
Pa verovatno ti ne daju dok im ne posaljes to sto ti traze...ako ti je taj nalog bitan zbog mail adrese i sl. mozda da probas da im posaljes mail da si greskom izabrao US kao zemlju a da si zapravo iz Srbije :D jbga ili to ili otvaraj nov nalog, a taj zaboravi...
 
Bitan mi je nalog zbog gomile kupljenih aplikacija, a necu da kupujem aplikacije na dva mesta. Pusticu I'm sad mail, dobra ideja :)
 
Predlog za neku aplikaciju koja zamenjuje stock video recorder ? Zeleo bi da snimam video dok vozim bicikl, imam neku futrolu, pa sam mislio da upalim recorder, stavim mobilni u futrolu, i snimam. Ne treba mi display, treba da bude ugasen, da bi stedeo bateriju, i da moze da se zakljuca ekran ne bi bilo lose. Neki predlozi ?
 
Ne znam kako će to da izgleda, i ovako "obično" kad se snima slika se dosta trese, kako će to na bajs da izgleda mogu samo da zamislim.
 
@jericho prve dve ne rade na mom tel, a treca ima ogranicenje u free verziji na 3 min. Pogledao sam i za sada nisam pronasao nesto sto bi download, pogledacu my car recorder lite.
Nemam pojma kkao ce da izgleda snimanje dok vozim bajs, kamera ce biti na kacigi, kapiram da ce da trese :)
Mozda ima neki sowtware koji moze to da ispegla posle ?
 
Poslednja izmena:
Ladno ovaj ugradjeni muzicki player nema volume slider vec mora preko dugmica. Mozeli to da se podesi, ili preporuka za drugi player? :)
 
Ima plejera koji imaju cak i tockic potenciometar (cini mi se da Poweramp to ima), a Power Toggles moze donekle to da resi + bonus precice za previous/next track, play/stop, sta vec odaberes.

Edit: evo ti SS kako to izgleda kod mene (power toggles)
screenshot_2013-07-15_2201.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno