Šta je novo?

2.1 zvucnici

Zli bokser

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2005
Poruke
1,037
Poena
350
Ne znam zasto je moj prethodni tread na ovu temu zatvoren pa sam samo hteo reci onima koje zanima da sam na kraju uzeo lodzitek x-230,kao na slici!t.j uzeo ih je moj naj ortak ali smo ih zajedno kupovali.cena je 5200 dinara!

i iskreno nisam razocaran ali ni preterano odusevljen njima!mislim da je skuplji od konkurencije zbog kvaliteta izrade i garancije od dve godine,ali i ne bas zbog zvuka..
 

Prilozi

  • 11-03-06_1632.jpg
    11-03-06_1632.jpg
    35.8 KB · Pregleda: 548
e ovako... sklepao sestri komp pa ostali jos zvucnici... oce 2.1 i ima max 4000 din... sta preporucujete??? z230 sam gledao ali ne znam... citao sam temu od pocetka ali sam opet u dilemi.... heeeeeeeeeeeeeeeelp
 
Altec bre kakvi Logiji :) Bez zezanja Altec mnogo vise daje od Logitecha za iste pare koji god model i klasa da su u pitanju.Techincs-u nabavi josh 1000 din i uzmi Altec vs4121 i imash veoma dobre komp zvucnike za male pare!
 
He, aj mi uputi onda link ka Logitech Z-3 ;)

:D Mozda je bolje da googlash.

Elem, ovih dana planiram da pazarim Z-3e model. Neckao sam se izmedju njega i Z-4e modela, ali se odlucih za prve iskljucivo zbog cene. Mislim da razlika u ceni ne predstavlja realnu razliku u kvalitetu. Snaga je identicna.

Neka jeftinija alternativa mi je bio ATP3, ali...je*emliga, malo subjektivne ljubavi prema logiju, malo lepsi dizajn (sta cu, oduvek sam biJo fenser :d) a i ipak cistiji zvuk, presudili su u korist Z-3e modela.

Inace, uzimam zvucnike za "kucnu radinost" - mp3, igre, filmovi i malo obrade zvuka (najjednostavniji editing, za potrebe mini filmova koje katkad pravim u movie maker-u).
Ostaje mi samo da uzmem i Audigy SE (ne treba mi nista bolje, a opet je bzvzzzzz da budem na integrusi :smash:).

U svakom slucaju, za oko 6000din, tipujem da su Z-3e najbolji izbor (ako pricamo o 2.1).

Za one imucnije....Z-2300 je kewa :-devil-:
 
Kazite sta mi preporucujete...

hocu kao covjek lijepo da legenem u fotelju i da odvalim ziku da mi se u sobi extra cuje jako i cisto, a cijena zvucnika mi nece biti neki presudan faktor. Pa koje onda da uzmem 2.1 ili 5.1.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Imaš samo dva uha i obezbedi im dva kvalitetna zvučnika.

Znači dva kompletna basa, dva kompletna visokotonca ... Lepo rasporedi, postavi na dobro mesto fotelju, pusti dobru muziku i uživaj ...

To što si hteo mnogo lakše se ostvaruje sa prastarim stereo sistemon nego višekanalnim uređajima. Može i to, ali je preskupo u odnosu na rezultat.
 
Ajd da ne otvaram novu temu,trebaju mi opet neki zvucnici,do 3000din,cisto za kucnu upotrebu,sta uzeti u tom rangu?
Blueberry SW-M26,27,28,30
Logitech S-200
Sonicgear EGO 3B
Sonicgear EVO3
Altec Lansing 121ie
Labtec pulse 485
Logitech r-20
Logitech X-210

Jel valja nesto od ovoga ili neka druga preporuka eventualno?
 
Nazad
Vrh Dno