Šta je novo?

Huawei Mate 40

Unfortunately, EMUI 12 on Mate 40 Pro is terrible when it comes to the camera functions.

 
Da li negde ima da se kupi ovaj model nov? Vec duze vreme novih nema nigde, cak ni na KP.
 
Kakvi su zvucnici na ovom telefonu?Kvalitet zvuka i da li su glasni?
 
Imam par pitanja,uzeo bih fon ovih dana.
Mate 40 PRO.
Zanima me relano koliko je dobra kamera,kao i ekran i da li kada bih instalirao gspace radi backup na google drive,photos..?
Druga stvar,da li mogu modovane apk aplikacije tipa instagram viber tiktok da instaliram bez smetnji ?
i poslednje pitanje,kada ce stici emui 13 i sta donosi od novina ?
 
Odgovoricu na 2 pitanje. Radi Gspace perfect, sinhronizacija radi.
Mozes, ja sam skinuo sam App Galeri modovane zasebne aplikacije i rade bez problema, ne treba ti ni Gspace da ih pokrenes. Ne znamo, hiawei se po tom pitanju bas zeza, ali kako sam video, nista novo.
 
Meni je žao samo sto kod nas nije dosao mate 40 pro plus, mnogo me odbija kamera sa 5x zoom bez opcije 3x. To 3 mi je sweet spot, i koristio sam ga na mate 20 pro i sada 30 pro
 
@Compadre91 ista je priča i sa P60 art, honor magic 5 ultimate, vivo x90 pro plus. Jedini punokrvni kinez koji je dostupan u evropi je xioami 13 ultra, sa cenom od 1500e.
Moja neka pretpostavka je da upravo iz tog razloga gore navedeni modeli ne dolaze na naša tržišta, jer ne mogu da budu cenovno konkurentni. U vreme kad oni dođu na EU tržište (recimo 13U), samsung je već na nekom popustu, i jeftiniji je za recimo 150e, što nije mala razlika.
 
A sta kazete za kameru mate 40 pro ? U rangu kog flagship-a je..?
I zasto tako skrtare na apdejtima ?
 
A sta kazete za kameru mate 40 pro ? U rangu kog flagship-a je..?
I zasto tako skrtare na apdejtima ?
Pa kamera je stara 3 godine, nzm, morala bi biti dobra al sad nzm koliko ti shvacas ,,dobra"? Nzm ni koji telefon si imao pre. Sestra ima P40 pro, ja imam P50 pro, i na kameru se niko od nas ne zali. Za mene je super, nzm kako da ti to docaram. Nikad ne kasne za zakrpama, ali sa EMUI azuriranjem u zadnji godinu dana kasne. Do duse, ne donosi vrv nista spektakularno, to sam video na mate 50 pro al ajde. Sto se mene tice, meni 12 odgovara ali bi da se poprave neke banalne stvari poput prevlacenja od vrha zaslona ka dole. Voleo bih da ne mora tako visoko. To zavisi od tebe. Meni emui sistem sasvim odgovara, fluidan je i lak za koriscenje. To je moje misljenje. Nek se javi neko ko ima Mate 40 pro pa nek ti docara.
 
Instaliraj Novu Launcher, pa ćeš moći sa bilo koje visine da prevlačiš ka dole.
 
Nadjoh neku hidrogel zastitu za ekran sa mate 40 pro na Aliju.
Jel neko koristi ?
 
Kako instalirati HarmonyOS 4 na mate 40 pro ?
Samo za kineski region ?
Ja sam na Emui 12.
 
Kako instalirati HarmonyOS 4 na mate 40 pro ?
Samo za kineski region ?
Ja sam na Emui 12.
Nikako, ne vredi cimanja jer je previse cimanja, a dobitak nije bas i neki.
U jednom trenutku ce Huawei objediniti oba, kroz par godina, verovatno kad prestanu da daju EMUI podrsku, i dati njihov nacin za migraciju na HarmonyOS, ali do tada, ne treba prckati oko toga jer moze da se telefon brickuje.
Fon i dalje dobija apdejtove na svakih par meseci, a bice i EMUI13 zvanican do kraja godine, tako da nema mesta brizi, barem sa ovim modelom.
 
Dal je moguce da Nilkin nema na Aliju nijedan skrin protektor za mate40pro ?
 
Inace proveravam azuriranja preko my huawei aplikacije sa hong kong regijom,ali nista jos.
 
Nazad
Vrh Dno