Šta je novo?

iPhone 12

Lepi rezultati, samo jos da se Telenor smiluje i nabavi 12 Pro... cekam poziv kao ozeblo sunce...
 
Bolji modem na iPhone 12 u odnosu npr na XS.

Jedan pored drugog telefon ista mreža.

Mesto 1
ab702cab3d978873f603e67853eab610.jpg
447a69aa5a0dde81875aeb3cf211fc0f.png


Mesto 2
1d7f32c4498838f7e272ff50c8930d46.jpg
5ba9854e058054037d0edcdef0edcd02.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Djilko :)
Ima li sanse da te ubedim da isto probas sa nasom aplikacijom Ratel net test..Postoji i za iOS naravno..
 
Kolko nudis? :d


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Дајем овај ајфон 12про одмах, али пази без Јутјуба је [emoji23]
 
Deal. :)

Probacemo ovih dana kad se opet nahvatam sa drugarom.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Tako je u speedtest-u, ali i dalje ovako piše da je Vip.

c8ea152d0900af2a257a2ac3a95cff13.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Mislio sam da su uveli zamenu, a da moj telefon nisu obavestili :) Meni je na ST i dalje Vip...ok ovo je bio mali off, izvinjavam se
 
Najjači utisak za sad mi je skroz ravno staklo ekrana. Smorili me manje ili više zaobljeni ekrani [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima nas trojica za sad, ukljujući i tebe :)
 
Kao za dve nedelje stize isporuka za celu Srbiju - sve retailer-e 1500 komada... videcemo sta ce biti.
A kao sledeca tura posle toga je u februaru.

Edit: zamolicu vas dvojicu, a i ostale koji su narucili preko Telenora da javljaju ako saznaju nesto. Takodje cu i ja javiti kada i ako nesto saznam, ili ne daj Boze ako me pozuvu da dodjem u poslovnicu po iPhone i da potpisem novi ugovor. To ce biti iznenadjenje!
 
Poslednja izmena:
Sto se tice mene javljam.
Mogu i sada da postavim prepisku sa Samedinom i ekipom na twitteru ali bi trebali spojleri da rade a vec sam dosta zivaca pogubio za tih 2 sata dopisivanja.
A tek Mobi banka,njihove usluge pa telenor promocije i cene (kao fora novog.popusti) ali iovako idem van teme...
Covid-19 im je dosao kao zicer da mahinacije rade 1/1.
Sinoc uplacujem novac na bankomatu pred sam kraj vremena,bukvalno sam u TC i cujem iz magacina razgovore kako prave listu (ovom ako das dobijas benefite,njega ako ostavis da ceka nista ne gubi...(
Tacno mi bilo muka.
Izvinjavam se,ako nije mesto postu ovde neka se brise.
 
Koji masku i zastitu za display preporucujete za iPhone 12 mini a da ima kod nas da se uzme ili da se na isporuku ne ceka mesec dana :D

Video sam na KP oglas za Apple Silicone Case, stoji da je original ali nisam bas siguran u to posto je tri puta niza cena nego u iStyle...
 
Koji masku i zastitu za display preporucujete za iPhone 12 mini a da ima kod nas da se uzme ili da se na isporuku ne ceka mesec dana :D

Video sam na KP oglas za Apple Silicone Case, stoji da je original ali nisam bas siguran u to posto je tri puta niza cena nego u iStyle...

Verovatno nje original. Original na KP košta otprilike koliko i na zvaničnom apple sajtu (dakle jeftinije od istyle, ali ne baš toliko jeftinije).
 

Ljudi, molim vas za pomoc oko ovog prebacivanja i promene regiona,
Po ovom linku iznad da li vi imate ovaj drugi korak :
Tap on your name, then tap “iTunes & App Store”.
ja nemam opciju da kliknem iTunes&App Store,
Iskreno, blago me vec nervira sto ne mogu da instaliram YouTube, zvao danas istyle servis kazu, moras da promenis region na US, ili Hrvatska ili sta vec i kaze ako ne uspes, moras da registrujes iphone na novi ID...Pa da li je ovo realno?

Molim za savet i pomoc.
Hvala naravno Gidri na dosadasnjoj pomoci.
 
A ja razmišljam o prodaji S20+ i kupovini ip12 ?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
A ja razmišljam o prodaji S20+ i kupovini ip12 ?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

ja sam sa s10e prešao na 12 mini. mnogo brži soc, duže mi traje baterija, bolje kamere. Trebalo mi je 2 dana da se naviknem na manji ekran. 5.8vs5.4.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad samo da pogodim najbolji termin za prodaju sam, kupovinu ip. Najviše me plaši kako radi dual sim na iphone 12.
To mi je pod obavezno, ne mogu da nosim službeni i privatni posebno, nema šanse.
Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moj nije dual sim, jel ima i dual?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa valjda prima jednu sim karticu i jednu eSim ?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Jel ima nekog ovde ko koristi ip12 u dual sim režimu ? Može malo objašnjenje.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Da samo što je eSim misaona imenica za Telenor ko kanda [emoji849]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno