Šta je novo?

iPhone 12

Objavili su i operateri
 
Onaj rumun kaže da mini ima bateriju od 2275mAh, biće to dobra baterija sigurno.[emoji4]

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Haha samo se ti nadaj Srele! U svakom slučaju jedva čekam da ga pazariš [emoji56][emoji2960]

Gesendet von meinem SM-G9810 mit Tapatalk
 
Polako, prvo da vidimo mi to čudo uživo. Sad pažljivije trošim pare na tehniku. Nisam ja ko ti [emoji1]

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Izašle cene u vipu, čekam pro max taman će možda da naprave neku akciju za novu godinu
 
Ne deluju cene divljačke, kako sam mislio da će biti ili ja nešto propuštam?

12 pro 109K uz omorika2 paket.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne deluju cene divljačke, kako sam mislio da će biti ili ja nešto propuštam?

12 pro 109K uz omorika2 paket.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Ne znam kako si dobio cifru od 109k? :D

5150din za uredjaj + 2999din za paket(omorika2) x 24meseca = 195.576 din

Mozda ja negde gresim ne znam...racunam cak i uz ovu moravu 1 ispada negde oko 170k
 
Poslednja izmena:
^Pa cena uredjaja (12 Pro 128GB) je 109k uz O2 paket.

iStyle cene:

12

0c592482bbabb82d2d117b86c6bbad98.jpg



12 Pro

6bb7e3afdff18c2c955a746344f39ac8.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako si dobio cifru od 109k? :D

5150din za uredjaj + 2999din za paket(omorika2) x 24meseca = 195.576 din

Mozda ja negde gresim ne znam...racunam cak i uz ovu moravu 1 ispada negde oko 170k

A ti bi da ti neko da besplante minute i internet, je l? ccc. Naravno da gresis. Ne mozes da sabiras pretplatu i rate za telefon.

Cena definitivno nije preterana, kao sto to rade neki!
iPhone 12 64GB je 776 € uz paket od 2000 din. Realno je cena odlicna!!!
 
I meni je najjace kad mi neko kaze pa sto ne uracunas pretplatu u cijenu telefona. Svejedno sam na pretplati skoro 15 godina i necu je ukidati, sto ne iskoristiti pa kupiti uredjaj preko mreze na 12-24 rata? Kod nas je 11 pro max u mtelu bio 1130 eura kada je izasao (paketo d 17 eura), a na oglasima i radnjama preko 1300 eura. Bas me zanima koliko ce 12 pro i pro max kostati.
 
Krajem Novembra sam u Zenevi, pa se razmisljam da pazarim iPhone. Da li neko ima iskustvo oko Tax refund? da li se dobija odma u apple store ili na granici? ako neko moze da mi napise u PP. Hvala
 
Računa se naravno jer plaćate, uvećava se za 50% cene i plaćate duoplo sa uređajem (tako je u Telenoru trenutno, ne znam za ostale). Plus je uređaj zaključan na mrežu (Telenor). Ako ne računate pretplatu koju plaćate 50% više, onda onaj na dopuni prolazi još bolje od vas i sve mu je gratis, ne mora ništa da plaća, prima pozive, milina, a telefon ga izađe grtis na kraju. Treba biti realan, nekom je 1000 din popusta x 24 meseca = 24,000 din ušteda, sa 50% popusta.
 
Druze sta ti pricas? Da ti nije “droid kopijutor” kako ti rece maloprije u drugoj temi pojeo mozak? De uracunaj i proviziju kad placas racun za pretplatu kad si sve sabrao. Svejedno ce taj neko koristiti pretplatu sa ili bez telefona. Ti koristi dopunu i kupi u radnji za 1300 eura od resellera koji isto nabavljaju iz madjarske kao i provajderi i bubaju cijene. Cuj telefon izadje gratis. Kakvo razmisljanje... Kod vas je bas skup npr 11 pro max u Telenoru, ne znam kako su ovi nasi u mtel bih dobili onakve cijene po izlasku...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Računa se naravno jer plaćate, uvećava se za 50% cene i plaćate duoplo sa uređajem (tako je u Telenoru trenutno, ne znam za ostale). Plus je uređaj zaključan na mrežu (Telenor). Ako ne računate pretplatu koju plaćate 50% više, onda onaj na dopuni prolazi još bolje od vas i sve mu je gratis, ne mora ništa da plaća, prima pozive, milina, a telefon ga izađe grtis na kraju. Treba biti realan, nekom je 1000 din popusta x 24 meseca = 24,000 din ušteda, sa 50% popusta.

Taj neko koji tako racuna i ne treba da uzima telefon preko operatera.
 
Pozdrav,s obzirom da sam 6god bio na androidu,ovo mi je prvi Iphone koji sam pazario. Zanimaju me iskustva da li se isplati i koliko vredi uzeti apple care. Ako bi neko podelio iskustvo značilo bi. Pozdrav
 
Ne znam kako si dobio cifru od 109k? :D

5150din za uredjaj + 2999din za paket(omorika2) x 24meseca = 195.576 din

Mozda ja negde gresim ne znam...racunam cak i uz ovu moravu 1 ispada negde oko 170k
Nisam računao paket! Mislim, to koristim, pa koristim, a ističe mi ugovor sada.

Makar ja tako gledam na to.

Stavio sam da isplata ide u celini i 109K je.

Biće ok cena na KP verovatno.

Kako znaju ludovati sa iphone cenama operateri, meni je ok.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja poručio u vipu 12 pro. 86.700 ( 735€) sa popustom od 15% za keš koji traje do sutra uz neo 25 paket (3600 mesečno) tako sam uzeo i xs pre dve godine i 7cu pre 4. Meni je to najisplativija varijanta uvek bila jer dobiješ i dve godine garancije kad uzmeš preko njih. Stari prodam i prakticno na dve godine dodam 300-350€ za nov uredjaj. I kod vipa su SIM free


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Standard, *mjau**mjau**mjau*, al zato u sirotinjskoj svajcarskoj 819e

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ne znam kako ovo moze biti dobra cena kod nasih operatera. U mts uz paket od 2000 cena skoro 800e. Pa to je preporučena cena i za sam uredjaj bez pretplate. Valjda bi trebalo da ga dobijemo jeftnije kad se već obavezujemo da ćemo 2 god plaćati pretplau.Pričam o Ip 12 64gb.
 
Ma kakvi. Vidiš da iznad pričaju da je džabe. Pretplate im plaćaju mame i tate pa ih ne računaju.
 
Opet istorijska rasprava uzeti preko operatera i koja je cena. Uvazavam misljenje svih, ja ga nikad ne bi uzeo tako jer , po mojoj racunici, to je monstruoznost od cene za bilo koji teefon. Moj racunica je moja, ne kazem da je tacna ali ja to tako gledam.
Imam averziju prema ugovornim obavezama, pogotovo na 2g i to je moguci razlog zasto je moja racunica takva kakva jeste. Svako nadje sta mu odgovara i ja ro postujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakvi. Vidiš da iznad pričaju da je džabe. Pretplate im plaćaju mame i tate pa ih ne računaju.
Nažalost nijedno od pomenutih nije više tu, a ti bi trebao malo poraditi na ponašanju.


Cimati se do trafike za dopunu sa telefonom od 1000 evra je tek priča za sebe.

Da sam zlurad kao ti, pisao bih da neko ko koristi telefon za posao, a ne za instagram, ne razmišlja o dopunama ni u ludilu.

Povlačim se iz teme, izvinite za off.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne znam kako ovo moze biti dobra cena kod nasih operatera. U mts uz paket od 2000 cena skoro 800e. Pa to je preporučena cena i za sam uredjaj bez pretplate. Valjda bi trebalo da ga dobijemo jeftnije kad se već obavezujemo da ćemo 2 god plaćati pretplau.Pričam o Ip 12 64gb.

Mozda u normalnim zemljama, kod nas je 1054€ taj isti model, ako pricamo o ovlascenim prodavcima i 2 godine garancije. Tako da cena uz paket jeste povoljnija u odnosu na zvanicnu (kod nas).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja kada sam racunao cenu telefona bez pretplate na nekoj temi za android smejali su mi se kao da sam malouman. Tipa "a gde ti je pretplata?" Nisam mogao da objasnim da pretplatu koristim pa koristim,telefon placam van toga.
 
Ne znam kako ovo moze biti dobra cena kod nasih operatera. U mts uz paket od 2000 cena skoro 800e. Pa to je preporučena cena i za sam uredjaj bez pretplate. Valjda bi trebalo da ga dobijemo jeftnije kad se već obavezujemo da ćemo 2 god plaćati pretplau.Pričam o Ip 12 64gb.

Malo je tu komplikacija, iz razloga što operateri gledaju da izvuku profit kroz telefon.
Primer je nabavka 300 telefona za firmu u kojoj sam učestvovao pre dve godine (ili godinu i po, davno beše:)) gde je Mate 20 Lite koji u tom trenutku u bilo kojoj radnji kosta 39 000, racunat 56 000. Ja sam skroz saglasan da ako te vežu već dve godine na ugovor i kupis telefon treba da imas neke povoljnosti, da li to bio jeftiniji telefon ili lep popust na pretplatu.

Za Ivanov komentar NC jer zvuči kao da nema pretplatnički broj pa sad kupuje broj samo da bi uzeo telefon pa računa oboje. Na ovaj deo se više ne uključujem jer nema smisla.
 
Nazad
Vrh Dno