Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

^ da li ti je upaljen super steady, ako jeste neće ti dati da promeniš rezolucije snimanja.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
^ srednji je normalan, desni zum a levo široko ugaono slikanje. Koristiš svaki od situacije šta slikaš.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja svoj drzim zakucan na 3G pa opet ne vidim neki pomak. Namerno ga i drzim, tj.svesno zbog baterije ali opet jako jako malo dobijem.
 
I ja sam ovo probao, 3 dana sam drzao na 3G, apsolutno nikakvu razliku u potrosnji baterije nisam primetio u odnosu na 4G.

Vrato sam na auto opciju, signal mi je uglavnom uvek 2-3 crtice.
 
Evo sad sam probao... 2 crtice na 3G i 2 crtice na 4G domet
 
Ja sam čak išao i na 2G sa Ultrom i opet isti đavo bio. Kad neće, neće. Ne mogu da krivim sam telefon, ali opet, ima nešto i do same antene u njemu.
 
Пошто гледам доста филмова и повремено серија на телефону упоредио сам потрошњу у фабричком Самсунг плејеру и VLC - у, на VLC 6% за филм који траје сат и по, док на фабричком плејеру 14%,у оба случаја повезане buds live преко Bluetooth...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
I to na zmaju. Mada, nije mala razlika.
 
^ srednji je normalan, desni zum a levo široko ugaono slikanje. Koristiš svaki od situacije šta slikaš.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Mislim da je pitao dje mu je nestalo to sa novim A posto gore na slici nema onaj odabir kad slika, pogledaj mu skrin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
^ ne mogu da otvorim slike pošto tapatalk zeza, ako je to što kažeš moguće da je i slikanje zaključano na 108mp pa nema tih opcija. Neka kolega @Miksa upali kao na slici (slika je sa drugog telefona) što je zaokruženo samo neka prebaci na 3:4 umesto 3:4 108mp.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
4447ef28a1b723167b89eb8a6955666d.jpg
 
Poslednja izmena:

Da li je ovo potvrda da je Note20 serija bila zadnja?!

Gesendet von meinem ELS-N39 mit Tapatalk
 
Tako nekako dođe [emoji24]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Pa zar nisu bile glasine da će još ove godine biti Note modela a od sledeće ne?


Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Pa da ga jos malo koristimo u zdravlju i veselju,ipak je ovo klasa za sebe
 
Pitaj ovog ispred sebe što je upravo prodao [emoji23][emoji56]


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
 
Taman će u novembar 2021 biti poplava Ultri SD.
Da se mijenja [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ako mene pitaš, ćuti tu gde si i uživaj!! Da mi naprave taj identičan n10, bez olovkice, sa 90hz, 256gb i 4500mAh platio bi 1500e bukvalno odma

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Pa biće, makar se zvao Galaxy A neki broj [emoji41]
Do tada uživam u spravici, evo 19i mjesec

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Ja mislim da ce gotovo sigurno biti jos ove godine,za dalje tesko.:)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Za dalje skoro sigurno neće biti, ali ove godine se nadam da će biti. Taman sam rešio da čekam Note 21 Ultra da zamenim S20 Ultra, pošto me S21 Ultra nije oduševila da bih taj model kupio.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Gase mozda i najbolju seriju telefona u istoriji mob industrije. Kakvi carevi...
Ne idu oni u pogresnom smeru, vec su se previse osilili.
 
Nadali smo se da nije, ali sam ja jos letos pisao da mi je sve to jako sumnjivo, cim je S serija, par dana nakon izlaska N20, dobila Wireless DEX. Nekada je Note bio pravi flagship i imaom funkcije koje je S serija dobijala (ako je dobijala) tek sledece godine.

Sve mi je to vuklo na to da ce i S serija dobiti olovku i da onda potrebe za Note serijom vise nema. Nazalost, pogresio nisam...
 
Meni zaista izgleda grozno S21 ultra sa onom asimetricnom maskom i S pen-om koji deluje kao da je dokupljen kod kineza za 650 din...
Ja licno ne bih nosio S21 sa tom maskom nikad..
 
Obaška što je preširok tako za držanje.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Samsung je zvanično saopštio da će ove godine biti Note serije. Kačio sam ranije postove.
 
Nazad
Vrh Dno