Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Pogledajte prilog 295562
Pogledajte prilog 295563

A što voli da je rotira sa N20 Ultra pa to ti je. Pravio sam malo poređenje sa P40 kog sam uzeo kao drugi uređaj.

Trebao si da okacis prvo slike bez potpisa sa cega je slikano..
Nema N20u sta da trazi pored P40 pro sto se tice kamere...to opet ne znaci da je kamera na N20 ultra losa, ali ne moze da se poredi sa P serijom i kraj, ma kakve bajke ovde pojedinci pricali...

Okaci im i sliku u micro modu, night modu.. nek probaju da nadju gde je N20 bolji :)
 
Poslednja izmena:
Ima da letimo zajedno sa foruma ti i ja :). Probao sam oba telefona pa rekoh da podelim fotku.
 
Зашто да летиш, свако има право на своје мишљење, није забрањено рећи своје, али ми није јасно кад је многима ноут толико лош телефон зашто дадосте 800-1000е за исти?

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ne trosi isto od od 100-50 i od 50 do kraja ,mnogo brze jede bateriju ispod 50 . Na zalost ne moze tako prosto da se izracuna
Ne troši isto ali ja sam sa N20U komotno smeo sa 41% da se zaputim do grada na par sati i bio sam siguran da ću da se vratim kući sa upaljenim telefonom dok sa n10 exy nisam smeo spokojno otprilike da odem do Lidla preko puta stana u kupovinu.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ne troši isto ali ja sam sa N20U komotno smeo sa 41% da se zaputim do grada na par sati i bio sam siguran da ću da se vratim kući sa upaljenim telefonom dok sa n10 exy nisam smeo spokojno otprilike da odem do Lidla preko puta stana u kupovinu.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
Naravno ,i ja isto,sd je sd
 
Realno danju su slike jako slicne ,u mracnim uslovima kako koja ali ona koju si postavio je definitivno bolja na p30 pro a o videu necu da trosim reci,tu je p30 inferiorniji i od telefona srednje klase
Treba uzeti u obzir da je p30 pro stariji od n20u 16-17 meseci
 
Poslednja izmena:
Na samsungu ne laze ni minut,bar ne na n20u i na n10 plus
@NevisStarShine nada poslednja umire
Ako ne laže još bolje ali mi trebaju Screenshots,dokazi da mogu da pišem GSamu. Nemoguće da vam je svima koji koristite samsung i GSam (a vidim da vas ima dosta) napraviti dva Screenshota i okačiti...evo upravo sada, ne mora ti biti od 100 na 5%.

Edit:
Pa to je problem hoce neko da me ubedi u nesta,a koristim gsam kako postoji i znam da meri veoma precizno,ali bitno da ovi sto su je juce ubacili oni znaju da aplilacija ne valja.:)
Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Pa ti nam pokaži suprotno! Sad napravi dva Screenshota i podijeli!!! Ja sam svoju tvrdnju dokazao.
 
Poslednja izmena:
Ako ne laže još bolje ali mi trebaju Screenshots,dokazi da mogu da pišem GSamu. Nemoguće da vam je svima koji koristite samsung i GSam (a vidim da vas ima dosta) napraviti dva Screenshota i okačiti...evo upravo sada, ne mora ti biti od 100 na 5%.

Edit:


Pa ti nam pokaži suprotno! Sad napravi dva Screenshota i podijeli!!! Ja sam svoju tvrdnju dokazao.
Poslacu ti sutra nije problem,pre 30min prebcivao na komp usb-om
 
Nema veze što si prebacivao USBom...ako radi dobro statistika će biti ista.
 
Evo sceenshot Gsam I Samsung aplikacije, vrlo malo razlika. Screenshot_20210112-221919_GSam Battery Monitor Pro.jpgScreenshot_20210112-221932_Device care.jpg

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Zahvaljujem, ovo je sasvim prihvatljiva razlika...kod mene je GSam pokazivao i 3 sata više.
 
Meni se popravio finger sa A11. Sada baš lepo otvara. Mada i dalje je na ekranu oriđiđi folija a ne staklo.
 
Meni se popravio finger sa A11. Sada baš lepo otvara. Mada i dalje je na ekranu oriđiđi folija a ne staklo.
Sa staklom nece dobro,mozda WS ali nisam bas hteo toliko para da dajem
Ja htedoh da prodam ovo sto sam narucio medjutim veceras cu ga montirati da vidim kako radi,proslo koje sam imao je bilo katastrofa. Fp nije radio uopstw
 
Poslednja izmena:
Poslednjih dana sam celokupne smene posla radio preko telefona.

I da, definitivno sam osetio nedostatke ovog 4g uređaja, ono čega sam se najviše pribojavao da će biti problem. To je naravno 8GB RAM memorije.

Tri aplikacije su bile aktivno pokrenute, optimizacija je ugašena, ali naprosto 5/6 tabova u hromu, dva mejl naloga (GMAIL) i video editor nisu uspeli da ne budu izbačeni iz cache memorije.

Rend je prekidao ako aktivno, na minut, se ne vratim u aplikaciju, a upload u hromu takođe, ponovo pokrene stranicu.

Na S20 ultra to nije bio problem, kao i na N10 u oba izdanja exy i SD.

Edit: Baterija je prilično dobra. Štaviše, iznenađujuće dobra.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednjih dana sam celokupne smene posla radio preko telefona.

I da, definitivno sam osetio nedostatke ovog 4g uređaja, ono čega sam se najviše pribojavao da će biti problem. To je naravno 8GB RAM memorije.

Tri aplikacije su bile aktivno pokrenute, optimizacija je ugašena, ali naprosto 5/6 tabova u hromu, dva mejl naloga (GMAIL) i video editor nisu uspeli da ne budu izbačeni iz cache memorije.

Rend je prekidao ako aktivno, na minut, se ne vratim u aplikaciju, a upload u hromu takođe, ponovo pokrene stranicu.

Na S20 ultra to nije bio problem, kao i na N10 u oba izdanja exy i SD.

Edit: Baterija je prilično dobra. Štaviše, iznenađujuće dobra.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
Колико ти је заузето рама тренутно? Пробај да мануелно рестартујеш телефон па провери опет, поготово ако си апдејтовао скоро зна да се попуни меморија ако не рестартујеш мануелно, мада са описаним задатком би се помучио и јак PC [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Skoro uvek mi je oko 4,2 rama zauzeto.

Znam da bi se i komp namučio, i muči se, ali baš zato i kupujem ovakve telefone. Jer mi je nekada i potrebno da radim preko telefona kada sam u pokretu, a ne mogu da nosim računar.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Фали ти још 4 гига, за то можемо да се захвалимо Самсунг Србија компанији која је узела 8 уместо 12 колико је у осталим регионима(мсм и у Хрватској) [emoji3]

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nije problem u kolicini vec u optimizaciji. [emoji4]
 
Pa to, optimizacija. Mada i da, osetim ponekada da i ram fali, ali šta je tu je.

Ozbiljno se razmišljam da puknem lovu sada za s21 ultra 16/512 i da ćutim neki period, ali nisam neki ljubitelj s serije, a iphone koliko god pokušavao da koristim ne mogu, jednostavno nismo dobar par.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Ultra model jednostavno ne sme da ima manje od 12 GB RAM-a. Android ždere RAM i kome treba par "tezih" app otvorenih konstanto, 8 GB nije dovoljno. Zaista besmislen potez da se na ultra model Note serije stavi svega 8 GB RAM-a.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Pozdrav drustvo jel uspeo neko da namesti edge lighting na a11,on se sad nalazi u notifikacijama nije vise u ekran opcijama.Namestim sve ukljucim al ne radi,zna li neko u cemu je fora?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel si upalio Brief opciju? Imaš include apps - all apps pa posle imaš settings za brief pop-up.
 
Jel si upalio Brief opciju? Imaš include apps - all apps pa posle imaš settings za brief pop-up.
Pa stavio sam all apps,i na primer sa nekih mi aplilakacija stigne a sa nekih ne.Dok kad je izgasen ne pokazuje uopste a oznacio sam da prikazuje kada je ekran ugasen.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Uđi u Edge lighting style i podesi opet efekat koji želiš pa probaj. Kod mene uredno sve radi što se Edge-a tiče.
 
Kod mene edge lighting radi uredno. Samo je potrebno izabrati brief stil notifikacija.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Ima li ko od vas manijaka da razmišlja o prelasku na S21U? :)

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Vise iz radoznalosti, ali me u startu smara odsustvo punjaca i slota za microSD...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Razmišljam se ovaj 16/512, ali vidim u Gigatronu nema više za preorder (kod drugih slabo kupujem), a operatori ne nude 16/512.

Tako da ću verovatno da ćutim do N serije.



Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno