Šta je novo?

Nov telefon do 700€

sanimare

Cenjen
Učlanjen(a)
16.09.2012
Poruke
186
Poena
170
Pozdrav svima,

kupio bih novi telefon a prednosti imaju sledeći:

1) Nema notcha, nema punch hole
2) Što više screen to body ratio
(znači bez ičega sa strane i odozgo to je sad popularno, da bude što više ekran)
3) Asphalt 9 u 60 fps, znači video sam 30 i mislim da nije zanimljivo.
(hteo sam OnePlus 7 Pro / 7T Pro ali vidim da nema, ako mislite da će imati da sačekam njega ali veliki ekran možda ne može)
4) Zakrivljen ekran, mislim da je to sada top a vidim da oneplus svaki svoj sledeći pravi tako a i Samsung

Da li da čekam neki novi telefon koji će izaći po mom ukusu ili to neće biti ove godine, šta Vi mislite?

Hvala!
 
Ja sam baš bio zagrejan za navedene telefone, ali potom vidim Asphalt 9 ne može na njemu da radi u 60 fps, ali zatim vidim može kineska verzija, sad kako ide oko te kineske verzije, jel sve isto samo se skida na nekom drugom sajtu i da li je to sigurno?
Mislio sam da kupim od mobile shop eu oni prodaju svima u evropskoj uniji i neko da mi donese/pošalje kada se reši situacija sa koronom a do tada možda i padne cena na telefon i dođe 60 fps support za OnePlus 7 Pro ili ima nešto bolje od njega? I da kakva razlika između 7t pro i 7 pro isplati li mi se doplaćivati tih 70-100 eura, vidim da ću samo imati 8 gb ram umesto 12 gb a ovo ostalo su kao sitne nadogradnje? Pošto ja ciljam 12/256 mislim max da uzmem što više da što više i posluži.

Hvala Vama na pomoći, gledao sam i na kp dosta, uzimam i to u obzir ali više sam ono legalno u prodavnici 24 meseci garancija za sada..
 
Realno 9t pro i 350e u džep. Meni izgleda logičnije.
Ako ces malo egzotike Realmi X2 pro. I opet 300e u džep

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pala telefonu cena još, da li je i dalje bolji buy od oneplus 8 odnos cene/kvalitet i da li može na asphalt 9 da gura 60 fps ili još nisu otključali i da li će biti uopte?
 
Nazad
Vrh Dno