Šta je novo?

Pocophone F2

Boja najmanje bitna kad i onako ide u neki case.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zavisi kakav case....Ja koristim iskljucivo koristim one transparentne, tako da mi je boja itekako bitna.

Sto se tice Mi 10, meni je ona emerald boja bruka.
 
Izabere se boja koja odgovara i nema problema, mada o ukusima se ne raspravlja [emoji16]. Meni je najbitnije sta je ispod haube.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Interesuje me da li na poco f2 pro ima ona opcija za smanjivanje buke u bucnom okruzenju kao sto ima kod samsunga i lg?Kod lg fona je ta opcija u samom dialeru pa tamo pod call settings pa onda pod sound ima dve opcije- noise suppression i voice clarity.
Kad sam u nekom krsu od busa i kad pricam sa nekim mnogo vise se cuju ostali zvuci,ono tipa otvaranje vrata u busu,neka skripa, nego ja sam pa me interesuje da li postoji ta opcija negde u samom setovanju telefona ili njegovog dialera?Trazio sam ali nisam uspeo da nadjem pa ako mozda neko zna cekam odgovor?
 
Da li Poco F2 ima hardverski DC dimming kao Mi 9T Pro ili je softverski?
 
^Ne znam da li je softverski ili hardverski, ali znam da mi je to bio jedan od glavnih razloga ,("screen flickering, frekvencija oko 177Hz cini mi se, ima na notebookcheck review) da odustanem od kupovine i kupim S10 lite.
 
Pa dc dimming upravo to rešava, zar ne? I na tom Samsungu imaš problem, iako je viša frekvencija.
 
Tako je, samo sto je na Samsungu frekvencija visa i ne smeta mi.
Pogledaj par "listova" unazad, kad se na F2 upali dc dimming (tj. "anti flickering"), slika vise nije istog kvaliteta...
 
Video sam po oglasima da prodaju verziju 128/8. Otkud to kad imaju samo 128/6 i 256/8
 
Tj sa 8

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Ne postoji ?
f6061e59947efb79e3b36bd417c35173.jpg
 
Pala cena na Mi Srbija, ali i dalje samo ljubičasti i beli
 
Ode Poco F2 na 370 eur na oglasima... sve me vise svrbe pare :)
 
8/256 skoro da nema po oglasima, mislim da se 6/128 ne isplati kupovati
 
...da li neko moze da potvrdi,na gsmarena-i kada gledam onu 3d simulaciju telefona,cini mi se da je crni okvir okolo ekrana , veci(deblji) nego na mi 9T ?!?
 
8/256 skoro da nema po oglasima, mislim da se 6/128 ne isplati kupovati
Što se ne isplati? Samo je u ramu razlika, da li je moguće da toliko utiče na performanse cpu i baterije?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Bolje onda da se uzme s10 lite, on je u rangu 8/126 po ceni, još ima 8 rama
 
Kakvu to bitnu razliku donose ta dva gigabajta sto ima neko vise? Da li telefon imao 6 ili 8 je podpuno sve jedno.
 
Ja uzimam telefon na 2-3 god, možda sad ne znači, ali ko zna za 2 god.
Brža je i memorija na 8 gb
Sramota sad da uzmem 6 rama a imao sam na note-u pre 3 god
 
Poslednja izmena:
Ja uzimam telefon na 2-3 god, možda sad ne znači, ali ko zna za 2 god.
Brža je i memorija na 8 gb
Sramota sad da uzmem 6 rama a imao sam na note-u pre 3 god
Trolujes nas?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja uzimam telefon na 2-3 god, možda sad ne znači, ali ko zna za 2 god.
Brža je i memorija na 8 gb
Sramota sad da uzmem 6 rama a imao sam na note-u pre 3 god

Moguce da je tako kako ti razmisljas.Ali nije istina da je memorija brza na modelu od 8gb u odnosu na model od 6gb.
Ja imam model 6/128 i tip memorije je
LPDDR5 2750MHZ

Znam da je izlazilo na nekim recenzijama da je memorija na modelu od 6gb LPDDR4 na 2140mhz mislim, ali sto posto nije tako.
I ta informacija se pojavljivala dosta puta na nekim sajtovima kod specifikacije za poco f2 pro i to je tako ostalo.Ali veruj mi da je informacija netacna.
Skinuo sam program devcheck i preko njega ucitao podatke.
To moze svako da potvrdi ko ima verziju od 6/128gb ovde na forumu,pa cak i oni koji koriste verziju od 8/256.Radna memorija na oba modela je identicna.
I ja sam hteo uzeti verziju od 8gb u mi storu kad je bio na popustu ali se sve rasprodalo.I to ne zato sto je verzija od 8gb brza nego sto i ja kao i ti ne menjam cesto telefone a cena je bila nekih 40 eura skuplja.
Inace fon radi glatko i koliko vidim trenutno zauzece radne memorije se krece tu od 2,5 do 3,5 gb rama.
Sad da li ce to biti dovoljno za par godina ne znam.Sto se kaze vreme ce pokazati.
Do skoro sam koristio lg v20 koji ima 4gb radne memorije i na njemu je sve to radilo dosta dobro.
Na poco f2 pro je to za nijansu malo brze ali ne nesto drasticno brze.
 
Moguce da je tako kako ti razmisljas.Ali nije istina da je memorija brza na modelu od 8gb u odnosu na model od 6gb.
Ja imam model 6/128 i tip memorije je
LPDDR5 2750MHZ

Znam da je izlazilo na nekim recenzijama da je memorija na modelu od 6gb LPDDR4 na 2140mhz mislim, ali sto posto nije tako.
I ta informacija se pojavljivala dosta puta na nekim sajtovima kod specifikacije za poco f2 pro i to je tako ostalo.Ali veruj mi da je informacija netacna.
Skinuo sam program devcheck i preko njega ucitao podatke.
To moze svako da potvrdi ko ima verziju od 6/128gb ovde na forumu,pa cak i oni koji koriste verziju od 8/256.Radna memorija na oba modela je identicna.
I ja sam hteo uzeti verziju od 8gb u mi storu kad je bio na popustu ali se sve rasprodalo.I to ne zato sto je verzija od 8gb brza nego sto i ja kao i ti ne menjam cesto telefone a cena je bila nekih 40 eura skuplja.
Inace fon radi glatko i koliko vidim trenutno zauzece radne memorije se krece tu od 2,5 do 3,5 gb rama.
Sad da li ce to biti dovoljno za par godina ne znam.Sto se kaze vreme ce pokazati.
Do skoro sam koristio lg v20 koji ima 4gb radne memorije i na njemu je sve to radilo dosta dobro.
Na poco f2 pro je to za nijansu malo brze ali ne nesto drasticno brze.
Ako je tako sa ramom kupujem odmah 128icu

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa sad...ima sve to naravno...nema kameru koja iskače i svetli, to stoji...
 
Isplati li se preci sa mi 9 a na poco f2 pro? Kakav je u radu? Kamere? Ima li stabilnu verziju gcam? Koliko sota dobijate?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno