Šta je novo?

Redmi K30/K30 Pro

E i ti bi mnogo sada, pa to bi bio idealan uredjaj onda. :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ovo 180hz je onaj touch response.

545b074dbdeb721e983004f0bf6e2d58.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Samo da ne pretrraju sa cenom van Kine, izgleda da nema drugih mana :D
 
Imace Samsungov amoled ako je verovati vestima. :) Nadam se u rangu A71, a ne A51.
 
Ovo za sad obećava dosta, praktični će biti ono na šta smo navikli od mi flagship serije do sad, pošto su sa mi10 i 10 pro cene otišle dosta gore.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Bice sigurno fora kao sa 9T Pro, ovo je verovatno novi 10T Pro...
 
Делује фантастично, уређај који би свако пожелео. Само да видимо цену и могућност куповине у Европи. Због тренутне сутуације у свету све ће бити неизвесно. И веће цене и кашњење у испоруци.
 
cim je 180hz touch response, znaci da ce biti 90hz ekran...skroz okej...svakako, skoro se ni ne primeti razlika u odnosu na 120hz... :)
 
Kao na mi9t

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
cim je 180hz touch response, znaci da ce biti 90hz ekran...skroz okej...svakako, skoro se ni ne primeti razlika u odnosu na 120hz... :)

Razlika izmedju 90 i 120hz je mnogo manja nego 60 i 90hz tako da će biti top. Jel ravan ili zakrivljeni ekran?
Po slikama deluje kao ravan :)
 
Manite ti priču Amoled VS IPS. Pa dokle ćete da se pecate na ta trolovanja. Nego ako bude auto osvetljenje 1200nita onda je to top klasa displeja i ako ne zacepe cenu ne mora da bude 90hz. Lično nisam koristio uređaje sa veći osvezavanjem, ali po komentarima sa YouTuba kažu da je wow efekat prolaska kroz meni privremen, a da veći benefit se vidi tek kod igra koje podržavaju veće osvežavanje slike. Tako da ko ne igra satima pucačine na telefonu i neće mu nešto nedostajati 90-120hz. Da se razumemo lepo je imati, ali ovo je ipak buzet uredjaj i gadja se niži segment tržišta , pa na nečemu mora da se uštedi.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pa sada da li je budžet videćemo :)
Mislim da će biti negde u rangu oko 550e u EU.
Mada to se sada i može sprovesti pod pojam budžet ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Izgleda da ce i pod Redmi brendom da postepeno povecaju cene.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nigde nisam nista procitao o zvuku, da li se zna nesto?
 
Već duže vrijeme nije viđena ova kao metalik siva, meni izgleda zanimljivo..
 
Meni je top to što će izgleda biti ravan displej. [emoji106]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Zeleni je top. Nadam se da ima stereo zvučnike i dobar Amoled.
Koji 64mpx senzor ima?
 
Po slikama gore izgleda zanimljivo baš. Stereo teško da će imati ako bude u budžetu oko 500€. I OIS je za taj novac i više nego dovoljno uzevši u obzir šta telefoni danas nude za osetno više novca.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Na GSMu bez OIS [emoji848]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kada je GSM arena imala tačne info pre predstavljanja moba ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Brzo ce to na 250e pa da svakom odgovara..[emoji23]
 
Ne znam kada je neka stranica imala tačne informacije pre izlaska, svi nagađaju pa neko ubode. Čudilo me je da će biti za ovaj telefon OISa iskreno, pogotovo što ciljaju budžet flegship kategoriju. Ali, svakako se nadam da će biti. A realno kada bi ubacili uz sve i stereo, ne bi imao konkurenciju, mada teorije nema za to. [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno