Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

Probaću i na drugim telefonima, na još nekom xiaomiju. Pokušao sam da u developer podešavanjima menjam kodek i bitrate, uglavnom se ništa nije promenilo.
 
Probaću i na drugim telefonima, na još nekom xiaomiju. Pokušao sam da u developer podešavanjima menjam kodek i bitrate, uglavnom se ništa nije promenilo.

Можда те слушке нису компатибилне са Шаоми телефонима мада не би требало да је то.
Пробај да упариш неке друге слушке и онда ћеш знати ко зеза.
 
Probaću i na drugim telefonima, na još nekom xiaomiju. Pokušao sam da u developer podešavanjima menjam kodek i bitrate, uglavnom se ništa nije promenilo.
Probaj i sa promenom modova u "Sound effects" mozda ce ti izbor nekog drugog moda slušalica pomoći.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Zanemari moj prethodni koment, uzeo sam danas bt slusalice i onda primetio da ti modovi ne mogu sa se podesavaju sa njima, samo sa standardnim moze valjda, izvinjavam se..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Uspeo sam da rešim, bile su relativno prazne, pa je onda konekcija bila lošija na šaomiju, dok su na samsungu svirale dobro. Napunio sam ih do kraja i instalirao sam aplikaciju za njih i pojačao ih preko aplikacije i sad je sve ok.
 
Брат на Redmi Note 9 добио 12.0.4 апдејт, сигурносне поставке, нешто за камеру - филтере, скинове неке ваљда и што је мене нервирало - формат датума на закључаном екрану је сада поправљен и како треба пише!
 
kakav je zvuk u slušalici tokom razgovora i zvučnik tokom video poziva na ovom fonu?
 
kakav je zvuk u slušalici tokom razgovora i zvučnik tokom video poziva na ovom fonu?

Одлично је код мене.
Обичан позив и позив преко Вибера је одличан.
Видео позив исто преко Вибера је одличан.
Спикерфон исто јасан и гласан.
 
Одлично је код мене.
Обичан позив и позив преко Вибера је одличан.
Видео позив исто преко Вибера је одличан.
Спикерфон исто јасан и гласан.

hvala... a koji je senzor primarne kamere od 48mpx, sony ili samsung?
 
Meni je prosto neverovatno da mi 9 lite ima imx 586 senzor, a da mi 9t ima imx 582. Jednostavno nema logike ali dobro oni valda znaju najbolje.
 
Sve je to dovoljno slično, rade se kompromisi za cijenu. Mi 9 Lite recimo nema Level 3 pristup kameri na stocku pa skoro nijedna novija verzija Gcam ne radi kako treba, dok 9T ima.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ima led notifikaciono svetlo koje se nalazi na poleđini telefona..
 
Koliko je bolji a71 od ovog? Misljenje

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Klasa iznad, cijena isto.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Znaci isplati se uzeti ga za 300e na akciji sa 2 godine garancije uz fiskalni,bice vwrovatno zbogom xioami neko vreme...

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

kao neko ko je koristio a71, mislim da ne. osim ako baš ne voliš samsung, njihov interfejs i velik fon.
 
Stigla mi upravo zakrpa 12.0.4.0 po onome što piše to je neka bezbedonosna zakrpa..

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Znaci isplati se uzeti ga za 300e na akciji sa 2 godine garancije uz fiskalni,bice vwrovatno zbogom xioami neko vreme...

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

Ekran je bolji na samsungu, to je sigurno. Možda bude neka dobra ponuda za nedelju dana?
 
iman Mi 9 lite, kao nov stanje, koja je realna cena da ga prodam, 2 futrole, sve vreme u futroli plus zastitno staklo, star 1 god.nema packe..moze na PP procena

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno