Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

Samo da pitam, kako ste generalno zadovoljni potrošnjom baterije?
 
Meni dosta slabija nego kada je bio nov, i sa XEU i sa global, da li baterija oslabila ili su nove verzije sve gore i gore, nemam pojma. Imao sam preko šest sati a sada ispod pet sati SOT - a.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Da, slicna prica, nije mi bas toliko slab SOT, ali neverovatno da se toliko baterija brze trosi nego kad sam ga tek uzeo.
 
Ja na stocku imam trenutno 6h 15min sa 15% remaining. Stalno sve on, wifi, 4G, bluetooth. Ne igram trenutno igre ali gledam dosta YT i konstantno browsujem.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ипак неки имају проблем што се грејања тиче.
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    19.6 KB · Pregleda: 121
Grijanje na punjaču i pri razgovoru je normalno, sve dok je i granicama normale. Ne znam telefon koji se ne grije ponekad.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni sad stiže majski security update.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Grijanje na punjaču i pri razgovoru je normalno, sve dok je i granicama normale. Ne znam telefon koji se ne grije ponekad.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Ја сам био триповао да ми се греје, али то је како држим рукама. Чим га пустим после секунде је хладан тако да није процесор или нешто пето.
Баш сам га пре неки тестирао нон стоп висио по друш. мрежама и све нормално.
 
Brat ce uzeti ovaj tel verovatno ovih dana, pitanje za vlasnike kakva je situacija sa GCam za ovaj model, i da li ima neka proverena i skroz funkcionalna, jel radi neko bas za ovaj model ili koristite neku univerzalnu..? Hvala

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ja sam na stocku i koristim GCam 7 sa integrisanim buffer fix-om. Zadovoljan sam, iako nije najbolje rješenje i ima nedostataka. Ne znam da li ima nešto novije za stock. Sve ostalo postojimi trebalo bi da radi ali samo za root + recovery.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Brat ce uzeti ovaj tel verovatno ovih dana, pitanje za vlasnike kakva je situacija sa GCam za ovaj model, i da li ima neka proverena i skroz funkcionalna, jel radi neko bas za ovaj model ili koristite neku univerzalnu..? Hvala

Na ovoj radi sve pa čak i slowmotion
MGC 7.3.020 Parrot043 V7

Ova je navodno jedna od najboljih ali ne radi slowmotion na njoj GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.0
 
Šta kažu kada će pustiti update MIUI 12, Round 2? Kada možemo da očekujemo da stigne?
 
Ok, hvala vam, videcemo ako nadje tel jer ih ipak nema u ponudi..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Са КП огласа + тражи 26000 динара.
 

Prilozi

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    43.2 KB · Pregleda: 98
Da li ste primetili da vam alarm ne zvoni u dobro vreme? Svaki dan koristim makar 2,3 alarma i često mi bude da zvoni 5-10, a nekada i više minuta kasnije u odnosu na zadato vreme. Malopre je zvonio u 15:52, a inače je alarm za 15:40 :trust:
 
Gde se nalazi u podešavanjima dns.adguard.com, ne mogu da ga nađem nikako?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Najlakše je ukucati dns u settings search.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sakrili su taj meni u novijim verzijama softvera, ja sam to ovako uradio: https://www.gizmochina.com/2019/07/20/how-to-enable-private-dns-on-miui-10-running-xiaomi-devices/

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Instalirao sam Blokada app i rešio problem.
Najlakše je ukucati dns u settings search.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nema rezultata kada to uradim.
Hvala obojici na sugestijama.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kad ce ovaj miui 12 za ovaj mob?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Mislim sad u drugoj seriji apgrejda. Mada kako radi drugima, ne moraju da žure. U svakom slučaju smo na spisku za MIUI 12 na Android 11, što je puno bitnije.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Neka preporuka za dobru masku? I odakle naručiti ovih dana?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Neka preporuka za dobru masku? I odakle naručiti ovih dana?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
Druže da li si ti imao Xiaomi mi 9 se?
Vidim iz potpisa. Pitam jer bih da predjem na se sa mi 9 lite. Velik mi je. Bojim se samo da li može da izgura dan na 4g?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja i dalje koristim providnu koja je došla s njim, iako je već žućkasta. Imam problem s modernim telefonima - Mi 9 Lite ima jako lijepe materijale i dizajn i odlično leži 7 ruci. Bilo koja futrola kvari to i ne znam zašto se iko trudi oko dizajna kad svi na kraju isto izgledaju.

Počeo sam da skidam masku kad sam kod kuće, da bar neko vrijeme koristim telefon bez "pomagala".

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ovu ne preporučujem, uzeo sam je u 3g store -u ali klizi sa strane kad se drži.
efad88e0de31d072f54cef632e96c187.jpg
6c78faefff4c2b3d10063d8b863cebe8.jpg


Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Počeo sam da skidam masku kad sam kod kuće, da bar neko vrijeme koristim telefon bez "pomagala".

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

Хаха, ово исто и ја радим, буквално ми буде жао да држим телефон у силикону који је константно мусав од отисака прстију. Мада су леђа телефона екстремно клизава, почиње да клизи буквално чим постоји најминималнији нагиб на некој површини
 
Meni je klizaviji mat metal na Mi A1 od stakla.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja i dalje koristim providnu koja je došla s njim, iako je već žućkasta. Imam problem s modernim telefonima - Mi 9 Lite ima jako lijepe materijale i dizajn i odlično leži 7 ruci. Bilo koja futrola kvari to i ne znam zašto se iko trudi oko dizajna kad svi na kraju isto izgledaju.

Počeo sam da skidam masku kad sam kod kuće, da bar neko vrijeme koristim telefon bez "pomagala".

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
https://youtu.be/rQckSlMZKHE
 
Nazad
Vrh Dno