Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

^ Igru koja je izašla 2018, proglasili za igru godine 2020?

EDIT: Jel' to PC verzija, ne znam kad je ona izašla, možda i 2020...
 
Meni je Hades ubedljivo najbolja igra za 2020. godinu, a cak nisam ni ljubitelj tog zanra.
 
^ Igru koja je izašla 2018, proglasili za igru godine 2020?

EDIT: Jel' to PC verzija, ne znam kad je ona izašla, možda i 2020...
Pa Steam awards, logicno PC. :D
Izasla je kasno 2019. zato je bila u konkurenciji za 2020. Kao sto ce C2077 da bude za 2021.
 
Poceh ovo nakon CP2077 iako neko rece da se prvo premosti necim :) Ako mi je za CP trebalo 80h, za ovo ce mi trebati 280 :) :) Mada volim duge igre i kompleksne :)

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Ma samo dok se "srodis" s Arturom kao sto si s Vijem :) Posle ide samo od sebe :D
 
Ma samo dok se "srodis" s Arturom kao sto si s Vijem :) Posle ide samo od sebe :D
Dobro je, lijepi su krajolici, a ja sam ljubitelj prirode, tako da je prijatna atmosfera :)

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Igram narodnu verziju. Nekad udjem u igru i igram satima bez problema. Nekad izbacuje posle odredjednog perioda, 10, 15 min. Probao sam sa resetima, ulascima vise puta, ali ne mogu da uhvatim tacan razlog izbacivanja. Ima li resenja za ovo ili je random?
 
Iz mog iskustva... random. Nešto oko keširanja directx-a ili vulkan-a mislim da je na kraju. Ja sam igru tako i prešao, sa izbacivanjima (bila je original).
 
Ako neko igra RDR Online, neka me doda, ja sam skoro poceo da igram. Gledam da sto pre stignem do zlata i nugeta. User name: zezam_krizu
 
Može i mene.. Tek sam počeo.. nick djuzepee
Uspio sam nakupiti oko 6 gb..[emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se ima sta uzeti bitno u Fort Wallace ili je klasicni loot? Obzirom da se ne moze zauzeti jer se NPC-evi podju spawnati u beskonacnost. Jucer sam ga prvi put zauzeo ali nisam stigao sve razgledati.

image.png
 
pokrenuh prvi put igru. ali mi je cudno da 5700 ne moze 4k rezoluciju da izgure? dakle samo full hd dok ne nabavim 3080ku? za moj 4k tv :)
deluje mi da ce na 4k rezoluciji biti mnogo lepse
 
[emoji16] bas cudno kako ne radi u 8k

Ne radi ni u 2k kad odvrnes sve na max

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
pokrenuh prvi put igru. ali mi je cudno da 5700 ne moze 4k rezoluciju da izgure? dakle samo full hd dok ne nabavim 3080ku? za moj 4k tv :)
deluje mi da ce na 4k rezoluciji biti mnogo lepse
Ako ćeš postaviti sve na max u opcijama očekuj oko 20fps u 4K. Kod mene na 1440p sa mašinom iz potpisa bude najviše 60fps. Kad se spuste određene opcije ne izgubi se na kvalitetu puno a ide 120fps.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
problem je sto je tv 58" hisense 4k. i na full hd je onako ruznjikavo pomalo. dakle nema nista dok nekakko ne ugrabim 3080ku :)

5600x ryzen, 16gb rama i 5700 su glavne komponente kod mene.... nisam probao dal moze 2k da ide nekako :)
 
Poslednja izmena:
^ kad stigne 3080 biće ti mnogo lakše, može i 5700 ali spusti detalje. Evo da ti olakšam posao.
e231632f50e2147944236c7c5bb791af.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad/ako stigne.nisam sad kuci.ovo je dakle podesavanja a da bude 4k rezolucija? Ili za full hd? :)
 
^ prikazuje šta najviše opterećuje karticu, MSAA koji bukvalno sam proguta preko 50%, ja sam koristio za 1440p i pomoglo mi je da imam 120fps. Može za sve rezolucije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
pokrenuh prvi put igru. ali mi je cudno da 5700 ne moze 4k rezoluciju da izgure? dakle samo full hd dok ne nabavim 3080ku? za moj 4k tv :)
deluje mi da ce na 4k rezoluciji biti mnogo lepse

Sa 5700Xt na 1440p odvrnem onaj slajder za kvalitet skroz na desno (i to nije skroz MAX podešavanja) i jedva gura između 45-60 FPS, ali to je za ovaj tip igara i više nego dovoljno. Za 4K igranje apsolutno je nebitno koji procesor i RAM, mislim da na ukupne performanse utiču jedva sa 5%.

Ali, čak ni na OVOM snimku niko ne isteruje SVA podešavanja na maksimum.

A ja ću biti srećan ako dočekam da vidim to svojim očima na svom kompjuteru.
 
problem je sto je tv 58" hisense 4k. i na full hd je onako ruznjikavo pomalo. dakle nema nista dok nekakko ne ugrabim 3080ku :)

5600x ryzen, 16gb rama i 5700 su glavne komponente kod mene.... nisam probao dal moze 2k da ide nekako :)

A sto ne bi igrao u 1440p?
 
nabavio sam 3080 tako da je ona sad glavna za gaming. 4k uglavnom sve na max i lepo radi..ali je pukla igra dva puta u 15 minuta danas :( sad cu opet da probam

ne znam dal ima neko podesavanja koje je problematicno kad je na max.ili blizu..ovako tecno radi po osecaju mom..al eto pucalo u tih 15tak minuta dva puta cak
 
igra je i dalje poluproizvod. kod mene nikad nije htela normalno da radi. sa 3080 je pukla 3 puta za oko 20-min igranja nakon cega sam je sklonio sa masine.
 
kod mene je radio ok sa 2080 kartom i odigrao sam prva 3 chaptera ali nisam nikad zavrsio igru.
kazu da je sukob nekih podesavanja u settingsu ali nije bilo sanse da kopam po onim silnim opcijama da bih naterao igru da radi. mozda je i ubagovan launcher jer oni stalno krpe i njega i igru posebno pa je pitanje sta se sve tu desava. kapiram da cu ga odigrati kako valja za jedno 5 godina.
 
Pa ocigledno je da je problem u driverima za 30xx seriju, a ne u igri.
Meni igra nijednom nije zabola koliko se secam, igram je preko Rockstara direktno.
 
2080 takodje, na originalu niti jedno izljetanje za +20-30h do sada. Na narodjoj pukne odmah na pocetku.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nekada igra jednostavno nece da radi i krene da puca koliko god puta restartovao igru ili komp. Sledeci dan radi satima bez poblema. Ako mi ne pukne posle 10ak minuta onda znam da ce taj dan raditi :D
 
Meni pucala povremeno na 5700xt, sad sa 2080S ni jednom... Narodnjak

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno