Šta je novo?

iPhone 11

E sad spao sa treceg sprata hahahah


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pao sa stepenica u hodniku zgrade, kako je preživeo ni meni nije jasno :)
Sećam se ranije da je sestri ispala Nokia N73 sa drugog sprata na sličnu foru, okej ogrebala se ali ništa nije puklo. Moja N73-jka pala sa stola i pukao ekran :)
 
Pao u hodniku sa treceg na drugi sprat ili sve do prizemlja?
 
Meni je Xs ispao od metra visine na beton i napuklo je zadnje staklo, bio je ceo telefon u Mobile Outfitters foliji, doduše onoj najtanjoj, koja samo od ogrebotina štiti.
 
Covece, kad vidim ove stare Nokije ili Sony Ericsson-e osetim neku vrstu strahopostovanja. Kakvi su to telefoni bili, svaki dizajn je budio poseban dozivljaj.
 
Covece, kad vidim ove stare Nokije ili Sony Ericsson-e osetim neku vrstu strahopostovanja. Kakvi su to telefoni bili, svaki dizajn je budio poseban dozivljaj.

Tada je bilo bitnije koliko je lep telefon a ne kakav hardver ima, svaki dizajn je bio različit :) N73 i K800i su bili najlepši telefoni u svoje vreme, barem po mom mišljenju. Ćale je do prošle godine furao K800i, sila telefon.
Što se maske tiče, odustajem: tempered glass napred, pozadi ništa, i vozi :)
 
Uvek nosim ovakve dve futrole kada uzimam novi iphone. Leva je kožna originalna Apple futrola a desna Spigen thin fit. Dosta sam futrola pre ovih isprobavao i na kraju uvek ove dve najduže nosim.

5319274d731ebbac2b8c108dd258a320.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tada je bilo bitnije koliko je lep telefon a ne kakav hardver ima, svaki dizajn je bio različit :) N73 i K800i su bili najlepši telefoni u svoje vreme, barem po mom mišljenju. Ćale je do prošle godine furao K800i, sila telefon.
Što se maske tiče, odustajem: tempered glass napred, pozadi ništa, i vozi :)

Za pozadi:


RSD 136.64 15% Off | 25D Full Cover Curved Hydrogel Film For iPhone 11 XR X XS MAX Screen Protector For iPhone 6 6s 7 8 Plus Back Soft Film Not Glass
https://a.aliexpress.com/_d7Dnf5K


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
vise nije moguce povratiti izgubljenu lozinku od apple id putem emaila? neki stari broj mi je nalaogu i traze taj broj pojma nemam koji je bio
 
Dobijas poruku na broj telefona koji si stavio u vidu koda kojim potvrdjujes da si to ti. Eventualno te prebaci na sigurnosna pitanja koja si ostavio prilikom otvaranja naloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jok kad bi procitao gore da je asajniran telefon bio neki od pre vise 5 godina znao bi da ne znam mobilni broj.
 
na bilo koji forget id prvo trazi broj
a ovo drugo dole ne funkcionise i opet vraca na forgt id
glupost
 
Ali cekaj ti mozes ovde da udjes i da iskljucis tu opciju

d7b23947227b811987e4eee0d4ceea43.jpg


To ti je u delu iCloud

Ili probaj ovo

f1517c69f4150ee8e35bfda2a3f9b3ce.jpg


Stranica: https://appleid.apple.com/



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
upravo sam aktivirao novi iphone ne mogu da udjem na icloud jer nisam uradio sign in na apple id
 
Ne znam da li se razumemo ali ti ustvari ne znas password za apple id?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da ne znam ga nikako.a kad krenem da vracam pass trazi mob zato i pitam kako drugacije da vratim tipa email znam da je emalom bilo pre,us nalog je bio
svaka pomoc je dobrodosla jer ceo dan ne mogu nista da instaliram a vec je sad hica jer sam bez telefona,otvorio sam novi nalog jel radi ona fora sa hrvatskom i dalje pre
 
Poslednja izmena:
Kontaktiraj apple support, meni je jedan telefonski poziv i pracenje uputstava resilo problem sa zaboravljenim pass-om.
 
Savet za telefonski poziv Apple Support-u u Americi je da koristiš Google Hangouts. Podržavaju besplatne pozive ka američkim brojevima.
 
Preko Skype-a su takođe besplatni pozivi.
 
Otvoren novi cro nalog,pa cu prebaciti na srb kad nas dodaju nisam imao zivaca da se bakcem dva dana sa njima,kako native keyboard nema haptic pri kucanju ili ja ne nalazim opciju,i jel se moze nekako smanjiti lag skrolovanja u settingsu/tapatalku/i seckanje prilikom multitaskinga
 
Poslednja izmena:
Kada bi dodali haptic feedback na default tastaturu to bi bila fantazija... do tada, swiftkey i google keyboard imaju tu opciju. da ne pominjem srpsku predikciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel moguce da wi fi signal tj kad je wi fi upaljen da utice na prijem signala od operatera,dva dana imam 11 max,i na wi fi u delovima stana vrlo cesto je na jednoj crti,dosao sa S20 serije koja je takodje bila vrlo cesto na granicama prijema,ugasim wi fi kroz na menu/settings ne kroz control centar i signal izbija sad kao blesav pun prijem u celom stanu ne spusta se ispod 4 crte uopste,u cemu je fora?
 
Da li je neko imao problem sa skidanjem aplikacija, dešava se da aplikacije za koje piše da su namenjene za iOS 11 i noviji ne mogu da se skinu piše da nisu dostupne. Imam verziju 13.4.1
 
Da li ima neko ko je presao sa xs/max na obicnu 11icu. Zanima me realna razlika u kvalitetu kamere izmedju ova 2 posto je cena vrlo slicna, da ne kazem ista, sve ostale razlike vec znam i citam malo na netu ali me interesuju iskustva iz prve ruke. Hvala
 
Ne moze se porediti. Kamera na 11 ne dosta bolja, kao i procesor zadnje generacije. Ima nocni mod takodjer. 11 pro/max dijele istu kameru sa 11, jedino sto ovaj drugi nema telephoto. Na strani xs/max u odnosu na 11 je OLED ekran, dizajn radi manjih bezela i vise premium osjecaj u ruci. Sve zavisi sta ko zeli. Ja licno bih radije sebi uzeo 11 u odnosu na xs/max.
 
Nazad
Vrh Dno