Šta je novo?

iPhone 11

Ни мене нису звали из мтѕ-а за потврду поруџбине.
Кад сам их звала рекли су да испорука креће од 25.10.2019. али их нисам разумела да ли од тада крећу и са звањем за потврду или пре.
Ако неко добије неку информацију, нека јавља.
 
Kod Vip-a je skuplji uredjaj kada uzimas na rate, tako da 11 Pro od 64GB uz NEO5 izadje 114k, a ne 102k. Ukupno 169k sa tarifom, malo skuplji od Mts-a ipak, ali ok, dobijes malo vise neta. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk

ALI ja rate nisam nigde spomenuo. :)

Posto vecina kupuje sa KP, cisto pokazatelj da jeftinije bude kod operatera i to sa 2g garancije.
 
Pa ok, ali ko vec uzme kod operatera, obicno to bude na rate. Kod mts-a je ista cena uredjaja uz tarifu, bilo za placanje u celosti ili na rate, kod vip-a razlika 100€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ни мене нису звали из мтѕ-а за потврду поруџбине.
Кад сам их звала рекли су да испорука креће од 25.10.2019. али их нисам разумела да ли од тада крећу и са звањем за потврду или пре.
Ако неко добије неку информацију, нека јавља.

Meni je stigao mejl danas da se odbija jer imam jedan neplacen racun kao i da odem i poslovnicu da dam saglasnost za kreditni biro. Danas sam platio taj racun i potpisao to pa ponovo narucio. Niko nista ne zna. Samo kazu javice vam se neko. A 25. dosao, niko ne zove.
 
Meni je stigao mejl danas da se odbija jer imam jedan neplacen racun kao i da odem i poslovnicu da dam saglasnost za kreditni biro. Danas sam platio taj racun i potpisao to pa ponovo narucio. Niko nista ne zna. Samo kazu javice vam se neko. A 25. dosao, niko ne zove.

Баш безвезе. Док се они усагласе проћи се новембар.
 
Da li je neko uzimao u iStyle preko Unicredit banke?

Koliko je to isplativije nego recimo preko MTS-a na rate?
 
Pa izracunaj :D
 
Nema trenutno nista isplativije od Mts-a, ako hoces na rate. Pisali smo bas da je isplativije nego preko KP za kes, i to kada se uracuna tarifa bez popusta. A kamoli od maloprodajne cene ovlascenih prodavaca... Samo je mana sto jedino oni zakljucavaju uredjaj na mrezu, pa ako ti to nije dealbreaker, nema bolje ponude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

:p

Pišem s telefona, pa mi je teško da otvaram tabove kao na kompu i poredim cene. :)

Kao što kolega iznad reče, odokativno je i meni delovalo povoljnije u MTS-u. Moraću da se preračunam kad stignem kući.

Ako ga budem uzimao preko operatera to bi bio MTS.
 
Poslednja izmena:
Nece vas niko zvati ako je sve ok, samo ce poslati telefon.

Ukoliko ima nekih problema zvace vas ili poslati mail da obicno dostavite saglasnost za proveru kreditnog biroa... Kreditini biro traze iz dva razloga, ukoliko su vam racuni manji od iznosa novog ugovora ( ne racuna se VAS, kao sto je npr parking servis, vec pretplata plus rata za telefon ako imate plus dodatna potrosnja) ili ukoliko ste u prethodnom periodu imali iskljucenje zbog neplacenog racuna, dakle ok je kasnjenje, nije ok da imate iskljucenje...
 
NAPOMENA: Uspešno ste poručili željeni uređaj. Kada uređaj bude dostupan, kontaktiraćemo vas putem imejla ili telefona koji ste upisali u procesu kupovine, kako bismo potvrdili vašu porudžbenicu.

... poruka u Telenorovom webshopu
 
U teoriji, u praxi je kao sto sam napisao... slicno pise i u mts, s tim sto su se oni ogradili dodatno i napisali eventualno :)
 
Imam ponudu da u Vipu uzmem 11proMAX 256gb sa neo30 tarifom za 7800 mesecno, dve godine. Da li to zvuci ok, meni se cini da ispada bolje nego kod drugih operatera
 
To znaci da ces platiti ukupno telefon i tarifu 187.200 a telefon u maloprodaji kod njih je 187.690.
Otprilike dobijes tarifu za dzabe..
Meni je okej to.
 
Da li si siguran da je ta cena? Meni to zvuci malo nerealno, pa sam otisao da proverim.

IMG_0343.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uh majku mu, 200 000 za telefon. Stvarno nije malo. Koliko god da je neko bogat.
 
Previše je. Realno. Ja sam racunao u mts-u sa omorikom 1 oko 150.000 negde das za telefon. Pro max 256. Ni to nije malo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda planira da iskoristi onu ponudu za nove mame, gde je prvih 9 rata za paket 0 din.
Svakako, omorika 1 i neo 30 nisu isti paketi. Mozda coveku treba internet..
 
Poslednja izmena:
Pa taj telefon je svuda u EU preko 1400€, ne znam sta ste ocekivali? [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, ta je cena, izracunali su mi danas. Paket je mnogo jaci od omorike1.
Nisam nova mama,niti imam veze sa nekom. I nije za telefon skoro 200k, to je sa sve paketom neo30
 
Ja bih to uzeo bez razmisljanja, sve neograniceno i 30GB neta + 11 Pro Max 256GB za 7800 din [emoji15] Nema nista ni priblizno kod konkurencije, a da nije preko 9000 din mesecno. Doduse, i kod vip-a je bez tog popusta, privilegije ili kako god...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Onda su ti pogresno izracunali. [emoji3526]
Cak ni 11 pro sa neo30 nije 7800 mesecno nego 8999.
 
Onda uzimam, samo da se iz mts-a smiluju i nazovu me da odem vise da raskinem ugovor i prebacim broj...danima ih cekam.

Dobro su izracunali,ne brini ti nista, nije cena sa sajta...
 
Aha, razumem.
Odlično. Super ponuda! [emoji3526]
 
U cemu je sve razlika izmedju 11 i 11 pro?Obican 11 ima veci ekran,jer na pro 5.8 inca mi je nekako malo.
I da li je realno xs max u rangu sa 11 sada?
 
Ne, Xs i Xs max su bolji od 11 obicnog
Zasto? Pogledaj bar 1 YT video pa pisi nemoj da te mrzi

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto ne das odgovor coveku nego mu kazes imas google wtf?

Po mom misljenju sada xs nema sta da trazi pored 11 ali ni u jednom smislu te reci nema sta da trazi, ultra wide kamera, A13, night mode, baterija... prosto sad nikad ne bih uzeo nov xs...
 
Poslednja izmena:
Ja se iskreno ne bih vracao vise na LCD ali ako ti prelazis sa nekog modela koji ima LCD ekran ili ti to ne smeta, bolje uzmi 11.
Za mene je najveci adut 11 u odnosu na 10s baterija.
Procesor koji otvara aplikacije za pola sekunde brze meni i nije toliko bitan kao ni night mode jer ne slikam bas i nesto, medjutim baterija je dosta bolja na 11.
 
Poslednja izmena:
Da li je apple radio na poboljsanju prijema signala? Imam SE i prosto mi glupo kad neki krš od 100 evra ima 4g skoro pun, a ja EDGE. I Wifi nije nesto. Dal sto je ceo metalan ili je tako kod apple i kod novih modela?
 
Nazad
Vrh Dno