Šta je novo?

iPhone 11

Juce sam kupio iphone 11,dosao sa verzijom ios 15.5,svi znamo kako iphone telefoni rade bukvalno bez greske,preporuka za telefon
 
Iphone 11,za neki dan cu mu staviti futrolu i zastitno staklo preko celog ekran,bez toga ne koristim telefon...
20221017_220332.jpg20221017_220324.jpg
 
Nikad to nisam video ni blizu tokom godina korišćenja originala.
 
Ni ja a samo silikonske koristim od 2016 pre toga sam i kozne tacnije i 7plus mi je bio u original koznoj 😂 znaci od 2017 kod mene su se top pokazale
 
Osim ako nije kupio u Apple Store-u ili Apple ovlascenoj prodavnici, velika je sansa da je kupio "original". Jako je tesko uociti razliku dok su nove, razlike se pokazu tek posle nekog vremena. Opet, postoje neki ljudi koji nekako unistavaju te stvari, ja ne znam kako. Sa normalnim koriscenjem Apple maska ce ti trajati koliko i telefon. Ne treba donositi zakljucke na osnovu jednog primera.
 
Opet, postoje neki ljudi koji nekako unistavaju te stvari, ja ne znam kako
Potpisujem. Ja i dalje imam kabl od iPhone 7 znaci oko 6 godina i koristim ga povremeno, pozajmljivao kad je neko kod mene da pripuni, a i ja ga nosim sa sobom kad neko nema C ulaz na adapteru.

Znam najmanje troje ljudi (dve zenske i jednu musku osobu) koji jedu kablove! Kod sve troje je odgovor, ma brate los je kvalitet i originala i ostalih nema dobrih kablova.
 
Sto se tice kvaliteta originalnih koznih maski, od 12 su krenuli 'vegansku kozu' (plastiku) da koriste i primetan je drastican pad kvaliteta, verujem da skrtare i na silikonskim. Izbegavati u sirokom luku.

Sto se kablova tice, istina ziva, a reci cu vam i koji su ti sto jedu kablove - oni koji koriste telefon dok se puni, i natezu ga svako malo jer im je steker 'daleko'. Znam takve parazite licno, i svi pune pored kreveta i drndaju fon dok pune. Zali boze bacenih kablova zbog korisnika kojima 2h zivot znaci..
 
Kako prepoznati da li je zadnje staklo menjano na 11 pro.
 
Apsolutno netacno.


Delimicno tacno.

Imam koznu apple futrolu za iphone 12 i u pitanju je prava koza ali mnogo deblji nanos boje preko pa ima manje prirodan izgled i losije stari, tj ne patinira. Kada se alkoholom ukloni taj premaz boje onda se ponasa normalno.
source je ovaj reddit post:



svakako svi zivi se slazu da je kvalitet opao u odnosu na ono pre serije 12
 
^ Znaci nisi nikad koristio njihovu koznu masku, pozivas se na reddit, a cak ni tamo ne pise da je u pitanju veganska (ili eko koza). I onda to "iskustvo" prenosis na silicone case. Bravo.
 
^ Znaci nisi nikad koristio njihovu koznu masku, pozivas se na reddit, a cak ni tamo ne pise da je u pitanju veganska (ili eko koza). I onda to "iskustvo" prenosis na silicone case. Bravo.
koristio sam na 7ici dugi niz godina, drzi se odlicno. sto se reddita tice, pise na komentarima van ovog niza koji sam linkovao, kad collapseujes/all comments, a i na vise mesta i komentara portala tipa macrumors sam nailazio na iste.
uostalom i anegdotalno (iako mrzim to rekla-kazala), od strane par poznanika i drugara koje imam, a koji po launchu ili nedugo zatim uzimaju uvek koznu, iskustva su takva da je kvalitet opao.

naravno sve zavisi i koliko dugo neko koristi masku, ali mislim da u doba kvalitetnih 3rd party koznih, kao i boga oca dobrim i onih manje dobrih plasticnih sa alija/ebaya (npr spigeni razni, iz koreje za 13 seriju, su bili 15ak dolara, sa dostavom do srb), van pameti je davati tolike pare za masku za koju se suska da je opala u kvalitetu.
 
Ja cu da kupim futrolu koju sam imao na prethodnom telefonu i znam da mi je sigurna,a zastitno staklo naravno preko celog ekrana,secam se da mi je ispao prethodni telefon na beton,sreca pa je imala zastitno staklo preko celog ekrana...
 
Apsolutno netacno.


Delimicno tacno.

Imam koznu apple futrolu za iphone 12 i u pitanju je prava koza ali mnogo deblji nanos boje preko pa ima manje prirodan izgled i losije stari, tj ne patinira. Kada se alkoholom ukloni taj premaz boje onda se ponasa normalno.
Setih se ove teme jer mi kolega pokazao na 12PM kako mu je propala original kozna. Doduse, ne verujem da ju je pazio i mazio, ali mislim da mu nije ni godinu dana trajala, sto opet ne opravdava cenu.
Kad sam mu pokazao kopiju sa Alija, izbecio se i rece da ce ih naruciti.
Apropo maske, od kad sam uzeo telefon, on je u Ringke Fusion X
 
Ova deluje kao da je skidan prvobitni sloj boje, pa se napravila ovako lepa i prirodna patina. Ako nije skidan, onda su popravili nacin farbanja u odnosu na 12
 
Ja sam uradio nesto sto verovatno uradi malo vas, zamenio 12 pro za 11 pro. uz ponudu koju nisam mogao da odbijem.Koliko je je on udobniji za ruku, neopsivo.Kako nosim telefon bez ikakvih futrola pravi odmor.
 
Meni je 11 pro bio savrsen telefon… potom 13 pro sada best buy… (moje mislienje) 12 pro je bio 11 pro u novom pakovanju, bas mali upgrade kao i sad 14 pro
 
Ja sam koristim 11 Pro Max, zaista vrhunski telefon
 
  • Like
Reagovanja: rix
Vredi li uzeti IP 11 sa bh 78% za oko 400e? Ili možda bolje 12 da se uzme za malo više?
 
Nazad
Vrh Dno