Šta je novo?

Koji od ova 2, Intel ili AMD

nagard

Čuven
Učlanjen(a)
06.03.2004
Poruke
3,156
Poena
755
Znači gotov komp, po istoj ceni, oba sa 8gb rama, da li odabrati:

  1. Intel G4560 + ASUS nVidia GeForce GT 1030 2GB GDDR5 64bit + ASRock H110M-HDV R3.0
  2. Ryzen 3 2200G sa integrisanom grafikom + ASUS PRIME A320M-K

Naglasak je na stabilnosti, ne grejanju, tu i tamo poneka igra (minecraft, CS go) za odigrati na low details u 1080p. Uzeti u obzir i upgrade potencijal.

Znači opcije su samo te 2 i već sklopljen PC u radnji.
 
Nikakva dilema, opcija 2.

edit: mada gledam sad, ipak nije tako crno belo, postoje igre u kojima je prva kombinacija ozbiljno jaca :) bukvalno zavisi od igre do igre.

Mada bih opet isao na opciju 2. Kad se budes upgradeovao mislim da ces lakse prodati to, a mozes i samo da bocnes polovnu grafiku ili procesor i imas mnogo jacu masinu.
 
Poslednja izmena:
Nikakva dilema, opcija 2.

edit: mada gledam sad, ipak nije tako crno belo, postoje igre u kojima je prva kombinacija ozbiljno jaca :) bukvalno zavisi od igre do igre.

Mada bih opet isao na opciju 2. Kad se budes upgradeovao mislim da ces lakse prodati to, a mozes i samo da bocnes polovnu grafiku ili procesor i imas mnogo jacu masinu.
Tako sam i ja mislio, samo nisam bio siguran ovo oko temperatura, ne kupuju mi se dodatni ventovi i slicno.
 
Ukoliko uzimas Ryzen kombinaciju a dovoljno ti je 8gb rama,onda je bolje 2x4gb zbog interisane grafike.
 
Nazad
Vrh Dno