Šta je novo?

Call of Duty: Modern Warfare (4)

A brate nasao si i na cemu ces probati, na kanti...pa svaki Cod na konzoli je muljav do bola
 
Naravno da sam probao sve novije COD-ove na "kanti" i nijedan nije bio ovakav. Koliko sam cuo koriste rekonstruktivnu tehniku koja ja blago receno katastrofalna vizuelno, na Pine mapi oci su me zabolele koliko je sve mutno, pogotovo u pokretu. Recimo Siege koristi isto neku vrstu rekonstrukcije i izgleda fenomelnano na "kanti", doduse engine pipeline nije isti ali svakako kad ovako lose izgleda bolje da su odustali ili razmislili o necemu drugom, po meni je za 2 koplja gore nego RDR2.

Elem, kao sto sam rekao mod je tres ali je feedback oruzja i zvuk sjajan, tako da jedva cekam celu igru, pogotovo single i te multiplayer mape sa vecim brojem igraca. Ako ovaj vizuelni utisak ne poprave do izlaska, definitivno se uzima za PC.
 
Naravno da sam probao sve novije COD-ove na "kanti" i nijedan nije bio ovakav. Koliko sam cuo koriste rekonstruktivnu tehniku koja ja blago receno katastrofalna vizuelno, na Pine mapi oci su me zabolele koliko je sve mutno, pogotovo u pokretu. Recimo Siege koristi isto neku vrstu rekonstrukcije i izgleda fenomelnano na "kanti", doduse engine pipeline nije isti ali svakako kad ovako lose izgleda bolje da su odustali ili razmislili o necemu drugom, po meni je za 2 koplja gore nego RDR2.

Elem, kao sto sam rekao mod je tres ali je feedback oruzja i zvuk sjajan, tako da jedva cekam celu igru, pogotovo single i te multiplayer mape sa vecim brojem igraca. Ako ovaj vizuelni utisak ne poprave do izlaska, definitivno se uzima za PC.

Omg imas 1080 ti i daj mi jedan jedini razlog zasto bi ovo uopste razmatrao da uzmes za konzole? Ajde da imas krs konfiguraciju pa da ne mozes da igras...
 
Omg imas 1080 ti i daj mi jedan jedini razlog zasto bi ovo uopste razmatrao da uzmes za konzole? Ajde da imas krs konfiguraciju pa da ne mozes da igras...

Hakeri. Ima jos nekoliko razloga, licno sam PC gamer, ali nema smisla pljuvati PS4 PRO vjerovatno najbolju konzolu na tržištu. I u pravu je za blur fest. Nije onako onako prije bilo. Probaj kod nekoga pa vidi. Nadam se da nije BF5 all over again..
 
Probao ovo sam ovo na kanti kako bi rekao glavni mrzitelj konzola na forumu. Ogromna promena što se tiče feedback oružja i to na bolje, napokon nemam osećaj kao da pucam iz pištolja na vodu ili ispaljujem paintball kuglice. Eksplozije su isto mnogo bolje. Nažalost ovaj 2vs2 mod je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. Ja čekam one modove sa 64 igrača nadam se da će oni valjati.

 
Poslednja izmena:
Omg imas 1080 ti i daj mi jedan jedini razlog zasto bi ovo uopste razmatrao da uzmes za konzole? Ajde da imas krs konfiguraciju pa da ne mozes da igras...

Proporcionalno daleko vise igram na konzoli a glavni razlog za to je drustvo i to sto Sony za sada jos uvek ima ekskluzive koje koliko toliko jos uvek izbegavaju grind i ostale moderne robovske poslove.

Hakeri. Ima jos nekoliko razloga, licno sam PC gamer, ali nema smisla pljuvati PS4 PRO vjerovatno najbolju konzolu na tržištu. I u pravu je za blur fest. Nije onako onako prije bilo. Probaj kod nekoga pa vidi. Nadam se da nije BF5 all over again..

Ovde bih dodao da je mozda i obrnuta situacija, na PC-u kada ima hakera lepo izadjes i svima je jasno sta se desava, na konzolama je sada glavni "hacking" to sto gomila cepa K+M zajebancije, plus skripte koje mogu da se ucitavaju sa USB-a i sveukupno je taj nekadasnji mir duboko narusen i gotovo sigurno ce biti kompletno unisten. I ovaj novi COD ce biti moguce igrati cross platform sto ubija svaki moguci smisao fer pleja, ali to ocigledno u doba tzv. inkluzivnosti modernog vremena znaci da svaki pajser moze da igra sa cime hoce i kako hoce posto jelte ima privilegiju je nesto sto svima tj. korporacijama ide u dzep i tesko da ce da se bune pa cak i uopste zabrinu o tome. Generalno tuzno stanje gejming industrije a i sada kada imam mnogo manje vremena za igre debelo probiram cemu cu da posvetim svoje vreme.
 
O tome sam govorio mislim u BF1 temi, kako je gore na konzoli kada je u pitanju K+M igrac jer ne postoje sistemi detekcije. Mislim da Epic ima neki system ali nisam siguran.

Sto se cross platforme tice, bice mogucnost odabira, samo konzole ili "all". Nisam siguran kako ce biti u konačnici ali ce definitivno postojati sistem da se PC izbjegne.

A ja licno pokusavam da "izadjem" iz multiplayer gaminga. U vecini se svede na frustriranje. Eventualno ganjati racing naslove, dosta su zdraviji, ali sve ostalo bataliti. Deset godina testiranja polu-proizvoda od mene dosta. Cekam jos ovo jer ce broj igraca i vece mape dosta promjeniti COD, treba probati i dati šansu.
 
Ovo izgleda jako mutno. U subotu je beta za sve. Ima li neki video gdje je neko podesavao render opcije? Ovo kao da renda na 480p:

image.png


image.png
 
Aj recite matorom paoru kako se pristupa weekend beti ? I od kad ?:type:
 
Ja sam dobio vecera kod od Nvidie za betu,ne znam ni kako,samo stigao mail.Verovatno nasumicno.A i prijavljujem se cesto na Gedorce Ecperience,mozda je i to razlog.
 
Open beta za PC je od sutra, trenutno samo mogu da igraju oni koji su odradili pre-order. Kao sto sam pricao na prethodnim stranama, igra je neverovatno mutna, mada je malcice bolje sad u ovoj beti u odnosu na alfu, ali i dalje je ta tehnika temporalne rekonstrukcije katastrofa, igra odokativno izgleda kao da se renderuje u 720p i manje sa nekim ocajnim "AA" post procesing filterom.

Da budem iskren, na neke momente me cak i oci zabole od naprezanja da uocim bilo sta, pogotovo na onoj pustinjskoj mapi kad se ulazi u pecine i prelazu sa svetlu mrak, a nekoliko puta sam i ponovo da izgleda like sh*it. Bas me interesuje da li je na PC-u moguce tweakovati ovo ali koliko vidim i na PC-u se ljudi zale.
 
Malo je bolje bez AA: https://www.youtube.com/watch?v=N5kTYIuxIVI Mislio sam da koristi TAA ali je izgleda u pitanju nesto jos gore. Nadam se da se i ovaj DOF moze ugasiti ali je render resolution definitivno pod upitnikom.
 
Samo to smaranje sa poslednjim drajverom.. Kad udare restrikciju da ne mozes sa starim drajverom do moega.

Ovako lepo radi na rx570 kog zanima, cak i na ultra. Doduse meni svaki CoD isti pa i ne zalazim u detalje.
 
Da li se zna tacno kada pocinje open beta?

 
Traje već.
 
Igrao Ground War jutros oko sat vremena - šta znam, mene ovo ne privlači nešto. Kompletan gameplay mi je izgledao bolje u trejlerima nego sada uživo. Sve mi je prilično haotično...

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Igrao, nista novo, nista specijalno. Dal vredi bacati pare to je pitanje..
 
Meni se 2 puta igra "smrzla" u 4 partije. Sudeci po komentarima na chatu, i drugim igracima je. Nisam davno igrao COD pa ne mogu da sudim o gejmpleju, meni npr. smeta kad udjem iz otvorenog prostora u zatvoreni, ne vidim nista par sekundi. Dovoljno da dobijem trovanje olovom. Grafika prilicno muljava u daljini, mada nisam cackao podesavanja. Ima i kvadova, tenkova, helija......Wannabe BF
 
Da i meni je igra smrzla četiri puta u pet partija,mada to može i da se očekuje u beti ali opet meni ove bete više dođu ko demo jer je isuviše malo vremena do izlaska da se nešto značajno promeni. Slažem za ovaj veliki mod da je u pitanju BF u pokušaju. Forsiraju taj crossplay a nigde ne piše ko igra na kojoj platformi osim u onom lobiju pred početak partije.
 
Ja tih problema nisam imao jos igram na lap top-u. Ground War mi se ni malo nije svideo.
 
:wc:
:D
 
Navukli me preko nostalgije da im dam pare za ww2 a igra je bila raspad sistema jos si za te nostalgicne momente trebao da doplatis, kao npr carentan mapa. Sad cu na njihov racun da odigram single player i dosta od ovog dela.
 
Ovo je postala politicka dijareja od igre... CNN im ravan nije.
 
Skinuo,usao,izasao,izbrisao.

Nije mi se svidela. Mooozda nekada odigram single player.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 


Vec vidim da cu ovaj coop odmah posle kampanje da pikam.
 
Nazad
Vrh Dno