Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

bilo bi dobro. Ja zamišaljam da ima

- 2 izlaza za zvučnike
- 1 aux
- ulaz za napajanje
- potenciomater za jačinu signala

bonus:

- Bluetooth
- 3.5 činč za slualice
 
Poslednja izmena:
Drugari, imao sam neki 5.1 surround sistem kom je crkao woofer od udara groma. Ostali su mi sateliti. Vidim da ovo delite, pa ajde da pitam. Može li se tako nešto iskoristiti za te satelite? Da ih ne bacam.
 
a mene zanima desktop stereo pojacalo,pozeljno sa ugradjenim napajanjem,samo kvalitet je bitan,tu do nekih 50-60 dolara ako moze da se prodje.
 
Naleteh na popust od 1$ na kupovinu od 1,01$ kod prodavca sa linka (samo na desetak stvari važi - uzimajte dok ima), pa rekoh da vidim da li ove punjač vredi uzimati:

Stalno pominjemo punjace - treba uvek gledati po temama , ovi su los izbor !!!

Takodje treba gledati na koju cenu prodavac odobrava upotrebu kupona - cesto to nisu nikakvi popusti ili su samo par centi...
 
a mene zanima desktop stereo pojacalo,pozeljno sa ugradjenim napajanjem,samo kvalitet je bitan,tu do nekih 50-60 dolara ako moze da se prodje.

Pogledaj neki Nobsound (kao jeftinije), ili Alientek (kao skuplje). Doduše, imaju eksterna napajanja, ali to je slušaj sa većinom digitalanih pojačala.
 
Da li može neka preporuka za Audio Amplifier board, po mogućstvu Bluetooth 5.0

meni se dopada ovaj

https://www.aliexpress.com/item/400...chweb0_0,searchweb201602_6,searchweb201603_52

Treba mi pločica (pojačalo) da priključim neka dva stara Logitech satelita. Napisaću šta imam



- napajanje od laptopa HP od DC 16 v

- dva Logitech satelita nepoznate snage

Imaš komplet pojačala sa tim opcijama: https://www.aliexpress.com/item/4000238083526.html?spm=2114.12010612.8148356.49.2e003733wC80YA
Paše i napajanje od 16V.
Da li je tako nešto u igri?
 
Imaš komplet pojačala sa tim opcijama: https://www.aliexpress.com/item/4000238083526.html?spm=2114.12010612.8148356.49.2e003733wC80YA
Paše i napajanje od 16V.
Da li je tako nešto u igri?

U principu paše, ali sam hteo da jeftinije prođem, jer od odpada sklapam. Nije mi problem i neku kutijicu da napravim. Zapravo želim da upotrebim neki svoj nagomilani lom. Inače za te pare mogu i nove Logitech zvučnike da kupim, ali ostaće mi stari + HP punjač.
 
Uzeo bih neki externi hard disk sa aliexpress-a. Treba bi memorija za android tv box, pa ce biti povezan na njega. Ima li neko neku preporuku?
Najverovatnijw cu uzeti 750GB. Ali mi je bitnije od toga brzina, tih rad....
 
Ja ne bih kupovao HDD sa Alliija. Sigurnije je kod nas ili Mađara zbog reklamacije.
 
Kupi Orico kutiju za hdd i običan 2,5" hdd u Srbiji sa garancijom.
 
Kupi Orico kutiju za hdd i običan 2,5" hdd u Srbiji sa garancijom.

+1

...ali to je mnogo skuplje od 750gb kompletnog diska sa Ali-ja. Tamo su baš jeftini.
Mada, ja ne bih kupovao HDD sa Alija. :trust:
SSD možda i bih za neke nebitne namene.
 
Poslednja izmena:
U aplikaciji mi ne otvara nista kada idem na dispute, jel imao neko sličnih problema?

Sent from my MI MIX 3
 
@paradizo
Hvala na linku...jel si to pazario po nekoj preporuci ili ovako da isprobaš na neviđeno?
 
Na nevidjeno,mada sam dugo pretraživao po Aliju,cunjao i na kraju prelomio.
 
Kolega javi kakve su, mada u zadnje vreme slabo ribolovim po zimi, baš me zanima rade li i koliko dugo vremenski "u cugu".
 
Može li preporuka za neki gamepad koji bi se koristio na android telefonu/boxu? Vidim da su neki bluetooth a neki 2.4GHz. što je od toga bolje uzeti? Da li se isti gamepad (koji radi na android telefonu/ boxu) može koristiti i na PC/PS?
 
Moze li preporuka za Y kabal koji sluzi za napajanje eksternog 2.5"" hard diska?
Narucio 2 komada sa alija. Jedan stigao sa kojim mogu da saljem na HDD podatke ali ne i da skidam a drugi nije ni dosao.
 
Kolega javi kakve su, mada u zadnje vreme slabo ribolovim po zimi, baš me zanima rade li i koliko dugo vremenski "u cugu".

Probao sam ih u stanu,da proverim da li su ispravni.Čim stane vetar odoh na Savu da isprobam.I javljam:)
 
Moze li preporuka za Y kabal koji sluzi za napajanje eksternog 2.5"" hard diska?
Narucio 2 komada sa alija. Jedan stigao sa kojim mogu da saljem na HDD podatke ali ne i da skidam a drugi nije ni dosao.

nasao prvi najjeftiniji 3.0 usb na kp u mom lokalu (600nak din,ne treba Y za 2,5" tj takvi 2,5" diskovi kojima je malo struje sa jednog porta su super retki),poneo laptop i disk,probao,platio i evo ga i dalje radi.
 
Može li preporuka za neki gamepad koji bi se koristio na android telefonu/boxu? Vidim da su neki bluetooth a neki 2.4GHz. što je od toga bolje uzeti? Da li se isti gamepad (koji radi na android telefonu/ boxu) može koristiti i na PC/PS?
Mocute 050, 053, 054.
Android, IOS, PC

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neki predlog za ok wireless charger za Samsung galaxy s9/10 (nisam siguran tačno koji je - kupujem za poklon)? Koji proizvođač da se ganja? Standardni Anker, Baseus... Ili postoji nešto što je ok a jeftinije?
 
nasao prvi najjeftiniji 3.0 usb na kp u mom lokalu (600nak din,ne treba Y za 2,5" tj takvi 2,5" diskovi kojima je malo struje sa jednog porta su super retki),poneo laptop i disk,probao,platio i evo ga i dalje radi.
Apacer hdd je u pitanju i dolazi fabricki sto bi se reklo sa Y kablom ali sam iskrivio micro usb nekako pa mi treba drugi. USB 2.0
 
unutra je obicni mehanicki hdd,radice sa ovakvim (i bolje,jer ce biti na usb 3) a ako hoces kuciste imas da biras i kod nas jeftino usb 3 kako ti odgovara.
 
Nazad
Vrh Dno