Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ne čekaju ga baš svi.....
Koliko sam shvatio ,da bih imao viber notifikacije na zaključanom ekranu, zato mi treba EU rom,ne ovaj Global?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
E to je vec ozbiljna stvar, onda bolje cekati.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Eu rom svakako moras da ubacujes sam, nema sta da ga cekas, nece ni jedan stizati sa njim

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ma zezam se, meni ovo s Viber notifikacijama nije problem. Mislio sam da postoji neki deblji razlog zasto se ne kupuju ovi sa kp nego se ceka bas Mi 9T Pro.

Inace, ovi na kp su verovatno sa otkljucanim bl i flesovanim global romom, cim ih prodaju kao "global".

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Tako je, jedina mana sto u raralnijim krajevima nece biti 4g. Nije to neka mana po meni u odnosu na razliku od verovatno ~€100(k20 pro i 9t pro).

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Tako je, jedina mana sto u raralnijim krajevima nece biti 4g. Nije to neka mana po meni u odnosu na razliku od verovatno ~€100(k20 pro i 9t pro).

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk

Jel postoji neka aplikacija koja u svakom trenutku za 4g pokazuje koja frekvencija se koristi pa da tako proverimo da li kuda se krećemo ima baš taj B20?
 
Ja sam na K20 Pro. Zazirao da kupim, baš zbog nedostatka B20. Nisam se pokajao, naprotiv.
 
Jel kupovao neko K20 pro preko Alija i kakva su mu iskustva sa dodatnim troskovima(carina i pdv)?
 
Evo ga
0b4cc46a9ec3031be85296f8b00b1ab2.jpg
 
Hvala :). Mene to vrlo interesuje, jer je ovo prvi model u industriji koji donosi hardverski dc dimming na oled. Ostalo su softverska rešenja, i i dalje ima malo treperenja kad se analizira, ovo bi trebalo da je prava stvar uz manje degradiranje prikaza.

Ja sam od onih kojima smeta pwm kod ogleda, jer je tu u celom spektru brightness skale.
 
Ja sam na K20 Pro. Zazirao da kupim, baš zbog nedostatka B20. Nisam se pokajao, naprotiv.
Ko je na mts-u ne mora da brine za B20. Ja sam pre par godina imao RN3 koji nije imao tu frekvenciju i nisam to ni primecivao.
MTS koristi B20 mozda na 5-10% lokacija, u urbanim sredinama imam utisak da je ni ne koriste.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam na lte podešen i ako dobro razumem b20 se i ne koristi.
cf9133caa6c40fbdd936fcd3a27c50c3.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Dopuna.Slika dole kad je telefon na data podacima, bez wifi.
682a43acacf0d0fede8e197be2a4b371.jpg


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pa to ti je mts i to u tvom gradu.. oni inače i najmanje koriste lte800

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Fkloznica,ako sam ukapirao mts radi na B3 (1800) i telefon poput K20 pro imao bi 4g mrežu i wifi i data podaci.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Imao bi sve i slobodno uzmi K20 Pro ako želiš taj telefon.

Jedino ta cena sa mobilnog sveta malo smrducka, ne bi bio prvi put da tamo naletiš na lažni oglas.
 
I ja mislim da je lažnjak.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Na pocetku ce biti gotovo sigurno preko 100€ razlike. Osnovni model nece biti ispod 400€, a 9T na KP 64/6GB vec ide za 290€. [emoji4]
 
Koju razliku u ceni očekujete kada se pojavi Mi 9T Pro za koji dan? Nisam ispratio cenovnu razliku kad K20 modela, ali imajući u vidu hardversku razliku između ta dva modela mislim da ne bi smelo da bude više od 100€ prostora čak ni na samom početku, po izlasku Pro modela. A kad se malo normalizuje cena, razlika od nekih 70-80€ mi se čini nekako najlogičnije. Ipak se radi "samo" o čipsetu i nešto bržem punjenju koliko vidim na K20 modelima. To nije dovoljno za veću cenovnu razliku kao npr kod P30 ili Oneplus 7 gde je nekih 150€.

Edit:
Vi koji ste kupili kod nas 9T, da li je telefon bio u providnoj foliji obmotan sa svih strana ili samo sa folijom preko displeja na kojoj piše Mi 9T i neke bitnije specifikacije?
 
Folija sa svih strana

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sigurno tako, ali i za 400e je top deal. Oo mom misljenju br 1 fon za taj novac na trzistu.

Opet kod nas na ovakvom trzistu gde se vecina telefona uzima ili po oglasima ili u okviru paketa, konkurencija mu mogu biti neki flagovi sto idu na oglasima sa 24 meseca garancije. Ozbiljan je to novac za fon bez ili sa "garancijom". Konkretno Huawei P30 iako je Mi 9T dosta ozbiljniji uredjaj.
 
B20 je nepotreban ako ste stalno po gradu, međutim čim se izađe po nekim selima i planinama, vidi se razlika, lte+ naspram h+ na istom mestu, isti operater.

P30 Pro
 
Ne mora čak ni da bude selo u pitanju. Manji grad ili prigradska opština često koriste B20. Bar kod Telenora. Najbolje je da svako prilikom kupovine i donošenja odluke testira za sebe i proveri koje frekvencije su zastupljene na njemu/njoj bitnim lokacijama.
 
Nazad
Vrh Dno