Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Izasla je Open Beta 1 za 7T i 7T Pro:

https://forums.oneplus.com/threads/...or-the-oneplus-7t-and-oneplus-7t-pro.1199654/

Changelog:
We are very excited to announce that we are ready to roll out the very first Open Beta for the OnePlus 7T Series.
System
Optimized RAM management
Enhanced single and double-tap performance of Ambient display and lock screen
Improved content now live on settings page
Updated Android Security patch to 2020.02
Live Caption
Added live caption feature, this will detect speech in media and automatically generates captions (to enable: Settings-System-AccessibIlity-Live Caption)
Phone
Enhanced the contact details screen
Gallery
Fixed the audio and video issues with preloading videos
 
E ja više nemam taj problem

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
E ja više nemam taj problem

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Ja ga nisam imao jedno mesec i vise i pre neki dan mi opet zaglavi..ali nekako povezah to samo kad koristim stock cam app. Sa slikama sa Gcam nisam imao taj problem. Zvuci cudno ali se meni tako poklopilo, doduse nisam posle cackao.
Instalirao sam betu pa da vidimo...

Sent from my OP7T using Tapatalk
 
Ja ga nisam imao jedno mesec i vise i pre neki dan mi opet zaglavi..ali nekako povezah to samo kad koristim stock cam app. Sa slikama sa Gcam nisam imao taj problem. Zvuci cudno ali se meni tako poklopilo, doduse nisam posle cackao.
Instalirao sam betu pa da vidimo...

Sent from my OP7T using Tapatalk

Hoce li rom za 7T PRO raditi i na Mclaren verziji bez problema? Hvala
 
Baci pogled na temu na OP community, mislim da sam video neki post u vezi ovoga, tipa radi ali ne pise da je u pitanju McLaren verzija uredjaja.
 
Kakva je baterija OnePlus 7 PRO a kako se greje OnePlus 7T Pro na extremnim podesavanjima posto sam čuo u snimku koji je Benchmark objavio da se 7T Pro greje a 7 Pro ne.
Da znam čisto koji izbor kupovine da mi bude, ako baterija nije dobra na OnePlus 7 Pro i 7T Pro da lepo uzmem 9T Pro ili da čekam neki novi notchless bolji telefon u 2020 ako ga bude.
Uzeo bih 7 Pro na kp za 620e ali ne znam kakvo je stanje sa baterijom i imam samo godinu dana garancije a koristio bih na duže staze šta se sve može desiti ili drži to 5 godina lagano :D ili da uzmem sa fiskalnim računom u legalnoj radnji mi 9t pro za 48k? :D
 
Poslednja izmena:
Meni je baterija odlična, a pisao sam već koliko ga full koristim.. Takođe greje se samo na punjaču, van punjača nisam to osetio..

Podešavanja su za rez max, hdr uključen, 90hz.. Bt, nfc, podaci/WiFi uvek uključeni, automatsko svetlo.. U suštini ne štedi ga i može lagano 5-6 sati sota uz jaku upotrebu..

7t pro imam

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kakva je baterija OnePlus 7 PRO a kako se greje OnePlus 7T Pro na extremnim podesavanjima posto sam čuo u snimku koji je Benchmark objavio da se 7T Pro greje a 7 Pro ne.
Da znam čisto koji izbor kupovine da mi bude, ako baterija nije dobra na OnePlus 7 Pro i 7T Pro da lepo uzmem 9T Pro ili da čekam neki novi notchless bolji telefon u 2020 ako ga bude.
Uzeo bih 7 Pro na kp za 620e ali ne znam kakvo je stanje sa baterijom i imam samo godinu dana garancije a koristio bih na duže staze šta se sve može desiti ili drži to 5 godina lagano :D ili da uzmem sa fiskalnim računom u legalnoj radnji mi 9t pro za 48k? :D

Imam OnePlus 7T Pro Mclaren, baterija je manje više ista kao kod 7 Pro. Što se tiče grejanja, iskreno malo više se greje od 7 Pro, ali i frekvencija tog najjačeg jezgra je viša, zato se i greje malo više. 620€ za 7 Pro na KP??? To je previše! Ja kad sam gledao telefon pre 3-4 meseca, mogao si za te pare opušteno 7T Pro da uzmeš, vakum.
 
Ima neka preporuka za foliju / staklo?

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Imam OnePlus 7T Pro Mclaren, baterija je manje više ista kao kod 7 Pro. Što se tiče grejanja, iskreno malo više se greje od 7 Pro, ali i frekvencija tog najjačeg jezgra je viša, zato se i greje malo više. 620€ za 7 Pro na KP??? To je previše! Ja kad sam gledao telefon pre 3-4 meseca, mogao si za te pare opušteno 7T Pro da uzmeš, vakum.

Ali 12/256 je 620, danas sam posetio prodavnice i skontao da mi odgovara telefon Huawei Nova 5T ali mi se ne sviđa što nema pop out kameru.
IPS mi izgleda odgovara, a super amoled ne, kakav je 7 Pro, da li je bolji od tog IPS i Super Amoleda na dodir i kako bi to rekli jel sličan IPSu ili nešto tako?
Meni iskreno i 6.26 veličina super odgovara.
 
Ali 12/256 je 620, danas sam posetio prodavnice i skontao da mi odgovara telefon Huawei Nova 5T ali mi se ne sviđa što nema pop out kameru.
IPS mi izgleda odgovara, a super amoled ne, kakav je 7 Pro, da li je bolji od tog IPS i Super Amoleda na dodir i kako bi to rekli jel sličan IPSu ili nešto tako?
Meni iskreno i 6.26 veličina super odgovara.
7 Pro i 7T Pro imaju identične ekrane (možda su softverski malčice doradili 7T Pro). Nije najsvetiji Amoled panel ali je i dalje vrhunskog kvaliteta. Baš nedostatak ikakvog notcha i 90HZ refresh ga čini posebnim. Što se tiče lcd-a...lcd je lcd. Crna nikad neće biti skroz crna i kontrast je lošiji. Što se tiče boja i tačnosti to već zavisi od kalibracije i od modova koje poseduju.
 
Šteta je što ne znam ikog da ima OnePlus 7 telefon da isprobam, ništa dok ne probaš, ono što je meni idealno, nema specifikacije koje mi odgovara, samo je ta kamera problem, ali ekran i u ruci mi je super. Jedino da se čeka možda se nešto pojavi u tom 6.26 inch a da ga ima kod nas u prodaji u narednom periodu..
 
Imam OnePlus 7T Pro Mclaren, baterija je manje više ista kao kod 7 Pro. Što se tiče grejanja, iskreno malo više se greje od 7 Pro, ali i frekvencija tog najjačeg jezgra je viša, zato se i greje malo više. 620€ za 7 Pro na KP??? To je previše! Ja kad sam gledao telefon pre 3-4 meseca, mogao si za te pare opušteno 7T Pro da uzmeš, vakum.
Nekim čudom i iz nepojmljivih razloga cene one plus 7(t) pro su otišle u nebesa (za više od 100e uvis) čak i u Nemačkoj. Bilo ih je po poglasima za 420e par keseci starih (običnih pro, ne t) sada ispod 500e nema da se nađe!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pre bih uzeo običnu , mat mi nije to to, uništi mi ekran...

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Da baš i ja pratim, ne znam ni ja što se događa. Jedan tip prodaje blizu mene za 600 € OP7 Pro, drugi tip 590 € OP7T Pro, naravno oba rabljena, 7 Pro star 8 mjeseci sigurno. Cijene odjednom skočile. A opet ja S10 Plus, ne mogu prodati ni za 450 €
 
Koju imaš, običnu ili mat? Razmisljam se da stavim,ako su svi zadovoljni...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Običnu.. Primećuje se da ima nešto na ekranu kad gledaš svetlije stvari na ekranu, ali ono.. Stoji ne mrda sve cakum pakum..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Šta možete reći za curved da li kada držite telefon možete da uđete u neku aplikaciju slučajno i da li to smeta kada koristite chrome ili se jednostavno navikne na to, da li to smeta ili je prednost/zanimljivost kako već opišite.
Kako što se tiče telefona garancije, ako uzmem sa kp, ne znam odakle ste vi uzeli, garancija godinu dana i šta nakon toga da se desi neki kvar sam od sebe, da nema veze sa padom šta raditi?
Planiram 256/12. Hvala unapred na informacijama :)
 
Ja nisam voleo zakrivljenost pre nego što sam uzeo fon, ali veruj mi da sam zaboravio na istu.. Nisam ni jednom kliknuo nešto slučajno.. Bukvalno samo kad pišem ovako nešto se setim da je zakrivljen ekran..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ništa, ide 360 zaštita za koji dan :D elem, šta znači ova doživotna zamena? Koliko košta zamena? @The PunisheR

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ništa, ide 360 zaštita za koji dan :D elem, šta znači ova doživotna zamena? Koliko košta zamena? @The PunisheR

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Znači da ne plaćaš punu cenu ako ti se s*mjau**mjau**mjau**mjau* folija ili slično pa hoćeš da je menjaš.. Platiš 1000 din (samo zamenu) i oni ti stave novu..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Znaci svaki put 1000 dinara. Čuj ti prevaranata. Pa 1000 dinara koštaju folije ili neka stakla.

Doživotna garancija...
 
Ja sam je imao na S10+ koji bas ima zakrivljen ekran i nije se mrdnula. Nosio sam je 4 meseca i bila je bez ijedne ogrebotine. Sada je telefon kod drugara sa istom folijom oko 2 meseca sto znaci da za 6 meseci je i dalje kao nova. Tako da ako iko hoce kod njih da je zameni za 1000din mislim da nije puno posto je stvarno odlicna naspred ostali krseva koje se mogu uzeti preko KP ili aliexp. Jedina zamerka ako se moze uzeti u obzir je da se malo brze zamasti i nije glatka kao fabricka folija ili staklo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Znaci svaki put 1000 dinara. Čuj ti prevaranata. Pa 1000 dinara koštaju folije ili neka stakla.

Doživotna garancija...
*mjau**mjau**mjau*, ovu seku precizno, nema šanse da se s*mjau**mjau**mjau**mjau* itd.. Nije isto kao obične..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kao sto je rekao @Lemaja jedina mana sto nije tako glatka ,ostalo sve cista 10- ka,imao sam preko celog tel. I ja mislim da nije preterano skupo da posle recimo godinu dana zamenis za 1000din posto toliko kostaju ove na kp koje nista ne vrede
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno