Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Hmm, drugar ima op6, meni izgleda full. Nije valjda lošija na 7 pro/7t pro?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Još jedan član OP 7T Pro mafije [emoji16][emoji1]
Šta reći nešto novo za njega osim pre pre predivan, prelep uredjaj. Svaki drugi telefon nakon njega je: ne kao s konja na magarca, nego kao s konja na miša. Nije teško navići se na bolje [emoji847]
Ja nisam neki prezahtevan korisnik kao većina ovde pa neću prosipati neka testiranja, poredjenja, sitna crevca i sl. [emoji12][emoji16]

Imam pitanje samo da li se onaj da kažem levi ekran od glavnog (home) ekrana može maknuti gde stoje one prečice, najčešće korišćeni programi i sl.?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Može. Hoke settings pa Shelf i isključi.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Čestitke novim članovima. [emoji4]
Posle ovakvog OS-a i ekrana od 90hza teško je preci na drugi telefon. Mene uhvatile neke bubice da ga prodam, ali nema sta da se kupi osim pixela 4 koji sem kamere ima sve lošije u odnosu na op7 pro, a op7t pro smatram da nije neki upgrade.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Bubico miruj i čekaj s11!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Čestitke novim članovima. [emoji4]
Posle ovakvog OS-a i ekrana od 90hza teško je preci na drugi telefon. Mene uhvatile neke bubice da ga prodam, ali nema sta da se kupi osim pixela 4 koji sem kamere ima sve lošije u odnosu na op7 pro, a op7t pro smatram da nije neki upgrade.

+1
Posle OP i 90Hz sve laguje !
Kod 7T Pro je najbolje što je oborio cenu 7 Pro, sad je još bolja kupovina 7 Pro, razilke u realnom radu nema, identični telefoni (osim ako ne provalite da ima izrez na futroli kod kamere, niko nije primetio uživo, bez futrole isti telefoni).
 
Možda sam ja *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* ali koja je razlika izmedju 7t pro i 7pro? Gledam po netu,sve identično skoro specifikacije?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Noviji čipset u T i neki tof senzor za kameru pozadi i druga nijansa boja; ostalo identično!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Čestitke novim članovima. [emoji4]
Posle ovakvog OS-a i ekrana od 90hza teško je preci na drugi telefon. Mene uhvatile neke bubice da ga prodam, ali nema sta da se kupi osim pixela 4 koji sem kamere ima sve lošije u odnosu na op7 pro, a op7t pro smatram da nije neki upgrade.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Ja ga prodao i posle 10 dana kupio ponovo :)
 
Kod mene je bilo ovako: OnePlus 7 pro -> Note 10 plus -> P 30 pro -> Note 10 -> OnePlus 7 pro

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ja sam testirao, i jesu lošiji detalji i to osetno. Ajde da jedan od dva ne valja primerak, ali oba... Meni je kamera skroz ok, nego eto, reko iz zezanja da uporedim da vidim koliko je bolja na 7 od 6 kad ono [emoji16] kasnije kada je naleteo čovek sa 7T ista priča kao i sa 7. Daleko od toga da je loša kamera, "just" details. Ali verujem da će i to srediti. [emoji16]

To je bilo u prolazu na sajmu gde je moja firma izlagala. Ako bude prilike da naletim na nekoga sa 6 okačiću, a gore sam okačio primer slikano u RAW formatu i auto, koliko uništi detalje i koliko bolje izgleda RAW, tu se i vidi potencijal senzora.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ja ću na kraju uzeti preko vipa, otac će nastaviti da plaća svoju tarifu a ja telefon, tako da će me na rate izaći 815e.. Sto je sasvim ok s'obzirom da u zvaničnoj prodavnici košta 760e.. Imam dve godine garancije plus na rate, to je sasvim okej..

Valjda su u Vipu i dalje odključani uređaji, da ne moram sa tim da se cimam haha

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Otključan je. Mene je izašao oko 630e na neo5. Na kom paketu te izađe 815e?
 
Koliko su vam ti paketi mesečno?
Ja sam uzeo ovde u De, paket 29.99e i uređaj (7T) jednom 79e.

Sent from my 7T using Tapatalk
 
Ovde je standard jači, nemamo mi tako jeftine uređaje i pakete :D
Mene košta 5400rsd mesečno, 2300 paket i 3100 uređaj.
 
Sve znam :) Dok nisam dosao ovde, otplacivao sam P9 lite neke silne pare uz paket od 2000din u Telenoru.

Sent from my 7T using Tapatalk
 
Otključan je. Mene je izašao oko 630e na neo5. Na kom paketu te izađe 815e?
Pa neo 5, ali otac će koristiti paket i davati 1400 a ja 4000 mesečno (ja sam mts) tako da 24x4000 dođe na oko 815e haha

Paket kod mts-a kad mi istekne ću smanjiti na moravu 1 koja dođe 520 din i ubaciti kod druga u box i dobiti 100gb i ja miran [emoji23]

Ali i tebe izađe više.. Ne zaboravi da ne bi toliko plaćao paket da nisi uzeo fon, uračunaju oni to sve ništa se ne brini.. Tako da slobodno u cenu telefona računaj to što plaćaš njega i razliku u paketu bez fona i sa fonom..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
AoD je nešto što mu definitivno nedostaje by Oxygen default. Valjda će to ispeglati u narednim updates jer planiram da ga uzmem krajem decembra.
 
Ja npr ne bih upalio nikad AoD

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nema led notifikaciju pa aod dođe kao dobra zamena. Kako bi inače video propuštenu notifikaciju?

Edit: Da li postoji ikakva šansa da se nameste gestures kao na op6? Ovo na 7t pro je lošija solucija jer dosta aplikacija ima slide menu sa strane i da bih ušao u taj meni moram da nišanim levi gornji ćošak. Na op6 se moglo namestiti back sa leve i desne donje strane ekrana.
 
Poslednja izmena:
Meni je AoD užasan, nikada ga ne bih koristio. Lumia 920 je imala wave to wake, to mi je bilo odlično u nedostatku led lampice. Mahneš rukom iznad ekrana i on na nekoliko sekundi pokaže sat i notifikacije. Ne znam da li neki Android to ima.
 
Nema led notifikaciju pa aod dođe kao dobra zamena. Kako bi inače video propuštenu notifikaciju?

Edit: Da li postoji ikakva šansa da se nameste gestures kao na op6? Ovo na 7t pro je lošija solucija jer dosta aplikacija ima slide menu sa strane i da bih ušao u taj meni moram da nišanim levi gornji ćošak. Na op6 se moglo namestiti back sa leve i desne donje strane ekrana.
Ambient light ili kako se već zove oni sa strane gde oborena ivica ekrana trepće kada dođe notifikacija?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
AoD koristim na svim custom ROM-ovima, opciona stvar. Zbog čega izbegavate, zbog autonomije?
 
Možda nisam dobro ispratio ali taj edge glow zasija samo jednom kad stigne notifikacija i to je to.
 
Tu je smartwatch i nema problema što se ambient moda tiče.
 
Za sad nema fore, bar ne na stock romu, ne pratim zajednicu, možda postoji neko rešenje uz root.
@nikokaoya
Nemaju svi smartwatch, niti žele da ga nabave, navodno je OnePlus izjavio da će ubaciti još podešavanja vezano za edge bad vezano za notifikacije.
 
Nazad
Vrh Dno