Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ne bih sada da tumačim šta je evil hteo sa kaže, ali mislim da je poruka da neko ko pokušava da mi proda dopunu od £50 za 9000rsd stvarno ne zaslužuje nikakvu podršku od mene, naprotiv
 
Ma u Srbiji će 2% ljudi uzeti digital verziju tako da nema veze [emoji3]

Većina nema dovoljno brz internet da skida igru od 160 GB a online igre su i skuplje... nema polovnih, zamene, iznajmljivanja itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma u Srbiji će 2% ljudi uzeti digital verziju tako da nema veze [emoji3]

Većina nema dovoljno brz internet da skida igru od 160 GB a online igre su i skuplje... nema polovnih, zamene, iznajmljivanja itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisi ni svestan koliko masa u Srbiji uzima online igre, da li preko dopuna za PSN wallet, da li preko deljenja naloga (razmena i.) itd.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja ne znam puno ljudi u Srbiji koji igre uzimaju online. To su uglavnom bogatiji.

Ja lično nisam uzeo CD za PS4 jedno 5 godina jer mi lakše online ali neće CD baš tako brzo nestati, posebno u zemljama trećeg sveta.

Ovo pišem na kontu priče da će domaći prodavci da propadnu. Neće tako skoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma u Srbiji će 2% ljudi uzeti digital verziju tako da nema veze [emoji3]

Većina nema dovoljno brz internet da skida igru od 160 GB a online igre su i skuplje... nema polovnih, zamene, iznajmljivanja itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa upravo ima svega toga :) I zamene i polovnih i iznajmljivanja :) Srbija sasvim dobre internet brzine ima za realno smešne pare. Mnogi delovi USA bi sve dali za ove brzine ;)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Ja ne znam puno ljudi u Srbiji koji igre uzimaju online. To su uglavnom bogatiji.

Ja lično nisam uzeo CD za PS4 jedno 5 godina jer mi lakše online ali neće CD baš tako brzo nestati, posebno u zemljama trećeg sveta.

Ovo pišem na kontu priče da će domaći prodavci da propadnu. Neće tako skoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa upravo bogatiji uzimaju disk u našim prodavnicama, day one cena je 8900, na US store 60 dolara (6000 i manje zavisno kakvu dopunu nađeš). I to pod uslovom da ne deliš nalog s nekim kad te još manje izađe. Ne zaboravi, digitalnu kopiju mogu paralelno da igraju dvojica a disk samo jedan

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Kako platiti na cdkeys?

Mora da bude isto usa billing adresa?

Pretpostavljam da domaći PP ne prolazi. Kakva je situacija sa domaćim karticama?
 
Što se kupovina dopuna za PSN wallet na cdkeys i g2a tiče, prolaze i naše kartice, kao i Paypal.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja ne znam puno ljudi u Srbiji koji igre uzimaju online. To su uglavnom bogatiji.

Ja lično nisam uzeo CD za PS4 jedno 5 godina jer mi lakše online ali neće CD baš tako brzo nestati, posebno u zemljama trećeg sveta.

Ovo pišem na kontu priče da će domaći prodavci da propadnu. Neće tako skoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bogatiji?
Sta ako ti kazem da sam uzeo TLOU 2 za oko 2800 din na launchu? I isto toliko iz Ghost of Tsushima.
 
Domaće kartice lagano prolaze, ne treba nikakva gimnastika. A i domaći Paypal :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
Kupio sam prvi put bez logovanje na cdkeys pa su poništili kupovinu zbog adrese.

Sad (posle registracije) je prošlo normalno.
Dodao sam sad na PSN i dobio one dve igre što su free u Sep.

Onih 18 (20?) će se dobiti kad se kupi i aktivira PS5?
 
Ma u Srbiji će 2% ljudi uzeti digital verziju tako da nema veze [emoji3]

Većina nema dovoljno brz internet da skida igru od 160 GB a online igre su i skuplje... nema polovnih, zamene, iznajmljivanja itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Baš suprotno! 2% će uzeti sa diskom. Ja u stvari u mom okruženju ne znam čoveka koji kupuje diskove. Share je zakon. Top naslov te izađe 3000 dinara. Naprotiv, bogati ljudi kupuju diskove!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš suprotno! 2% će uzeti sa diskom. Ja u stvari u mom okruženju ne znam čoveka koji kupuje diskove. Share je zakon. Top naslov te izađe 3000 dinara. Naprotiv, bogati ljudi kupuju diskove!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa i.meni to izgleda logicnije.
Mislim kako digitalne igre mogu da budu skuplje??? Msm...neznam

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Kupio sam prvi put bez logovanje na cdkeys pa su poništili kupovinu zbog adrese.

Sad (posle registracije) je prošlo normalno.
Dodao sam sad na PSN i dobio one dve igre što su free u Sep.

Onih 18 (20?) će se dobiti kad se kupi i aktivira PS5?
Jeste. I ne zaboravi da dodaš te free igre u library jer ih ne dobijaš automatski dok ih ne klejmuješ (tm)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa i.meni to izgleda logicnije.
Mislim kako digitalne igre mogu da budu skuplje??? Msm...neznam

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk

Izgleda da je pobrkao lončiće. Definitivno je mislio kao mi, a napisao drukčije. [emoji6][emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne, nego.......jest malo nelogično...

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Kupio sam prvi put bez logovanje na cdkeys pa su poništili kupovinu zbog adrese.

Sad (posle registracije) je prošlo normalno.
Dodao sam sad na PSN i dobio one dve igre što su free u Sep.

Onih 18 (20?) će se dobiti kad se kupi i aktivira PS5?
Ne dobijaju se automatski. Ja sam otišao u store i kupio ih za 0 usd.
 
Da li prolaze naše kartice prilikom kupovine iz shopa?

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Alo mislis na "playstation store" ne

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
Još uvek ne postoji PS store za Srbiju, tako da ne prolaze. Valjda će uskoro otvoriti i za naše tržište.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Znači kupovina gift card-a i to je to?

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Ovo oko preordera je totalna zajebancija. Brdo ljudi koji su naručili na vreme, ukljućujući i mene smo dobili u petak mail da zbog velike potražnje verovatno nećemo dobiti konzole 19.11 i status isporuke promenjen na “nepoznato”. Danas dobijem mail da mi se izvinjavaju i da će mi verovatno isporučiti do kraja novembra i takav status vraćen na nalogu :)

Realno neozbiljno za kompaniju kao što je Soni. Ne prodaju prvi put novi PS pa da ne znaju kakva će biti potražnja :) Još je gluplje da isporučiš neki smešni broj konzola.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Il je korona učinila svoje zbog problema u proizvodnji ili prave lažnu nestašicu
 
Ako moze necije misljenje za ovo ispod

Sta ce biti sa 2 igre koje se dobijaju free mesecno, ako imas aktivan PS+ ? Da li ce Sony davati to i za PS5 u buducnosti ili ne?
Ako budu davali da li ce stvarno korisnici kada se napuni library igara za PS5 imati mogucnost da 4 igre imaju free mesecno jer je konzola kompatibilna sa PS4 ili samo 2 koje ce biti dostupne kako za PS4 tako i za PS5 ?
Ako je PS+ univerzalan u smislu da vama niko ne brani da nalog koristite i na PS4 i na PS5, po toj logici imate 2 igre dostupno zbog PS+ pretplate kako za PS4 tako i za PS5....Nadam se da razumete pitanje....

Apsolutno se slazem sa dijagnozom gore da kod nas gotovo sigurno mnogo veci broj ljudi kupuje digitalne kopije i mislim da ce digital verzija mnogo pre nestajati sa polica nego disk verzija, kako kod nas tako i svuda u svetu....
 
Il je korona učinila svoje zbog problema u proizvodnji ili prave lažnu nestašicu

Ima i toga, a ima i toga da su se ljudi u karantinima navukli na gejming i striming servise, da manje troše na izlaske i putovanja, što svakako povećava potražnju za ovakvim vidovima zabave.
 
Nismo išli na more pa smo uštedeli za PS5.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Mislim da je pitao da li će na PS5 plus nalogu regularno dobijati PS4 igre. Koliko sam ja razumeo ne. Samo tih nekoliko koje daju na početku.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno