Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Bas me cudi da nisu obratili paznju na temperaturu memorije, burazer ima gtx 1080 ti na vodi, ali nije full cover blok, dok je jezgro na ~40C, memoriju ne mozemo da spustimo nikako ispod 95, sa stavljenim termal padom, malim alu hladnjakom i ventom koji duva preko:)
 
odlicno sad mogu da se pravim pametan i da kazem da sam cekao gen 2 [emoji16], posle koliko izlazi naredna verzija, 2-3 godine ako nema nekih ozbiljnijih problema jel tako?

Mislim da je tako bilo za četvorku. Ma ovde ima mesta za štelovanje. Ventilator je zver samo ga treba osloboditi. Ali onda će narod da se buni za buku.
Ja lično ne čekam ništa. Uzimam prvom prilikom.
 
Ima li novosti o kompatibilnosti PS4 VRa na ps5 ili izlaska novijeg modela za ps5?
Mali me cima da mu uzmem a razmišljam da cu sledeće godine da uzmem ps5 pa da li vredi uopšte ulagati u matori VR ili sačekati sledeću godinu i eventualno uzeti noviji model za ps5 ako izadje.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ima li novosti o kompatibilnosti PS4 VRa na ps5 ili izlaska novijeg modela za ps5?
Mali me cima da mu uzmem a razmišljam da cu sledeće godine da uzmem ps5 pa da li vredi uopšte ulagati u matori VR ili sačekati sledeću godinu i eventualno uzeti noviji model za ps5 ako izadje.

Stari vredi uzimati samo ako hoces da igras stare igre i ako ti naleti ponuda po niskoj ceni (ja sam moj v1 prodao za 120e).
ps5 igre nece imati PSVR podrsku.
 
Hvala na odgovoru, znači crna je budućnost psvr-a...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
S obzirom na to da su juče objavili da kreću sa prodajom novog PSVR bundle-a, koji uključuje i adapter za PS5, ne bih rekao da mu je budućnost crna.
 
Koliko ja shvatam, zahvaljujući BC-u ovo mu je čak stvorilo novi život, pogotovo kad "legnu" update-ovi za PS5 na postojeće naslove. Za korišćenje dodatne snage.
 
Smo sto nam treba veca rezolucija same kacige...
 
6458970bd1d27e0cb54d715946b26fc0.jpg
 
Prvi sledeći namigivač će dovesti do toga da banujemo Pioneerka zbog perfidne i bezobrazne reklame i bezobzirnog pljuvanja konkurencije zarad sopstvene koristi.
 
Neverovatna mi je ta nestripljivost kod ljudi koji ne mogu da sačekaju proleće da kupe konzolu. Možda jer ja nisam gejmerka i ranije nisam pratila toliko događaje vezane za konzole i izbacivanje istih u prodaju. Bahatost ljudi na sajtovima za prodaju mi je tek hit. Neka ponude za 2000 evra konzolu kad ima kupaca, da ne upotrebim neku drugu reč. :) Pored toga što su bahati, još su i bezobrazni, mislim da mi je samo jedan prodavac odgovorio na poruku. Misle da su neki bogovi trgovine na malo, ne kapiram.
 
Kakva glupost, mogao sam da ne napisem imena radnji ili bilo sta i bilo bi okej.... Ako hoces da podelis nesto korisno sa ljudima koji su u nezgodnoj situaciji sto bi moglo da im da optimizam to je reklama, sjajano.
 
Prvi sledeći namigivač će dovesti do toga da banujemo Pioneerka zbog perfidne i bezobrazne reklame i bezobzirnog pljuvanja konkurencije zarad sopstvene koristi.
Negde sam propustio pljuvanje konkurencije? Jel to imaš info da radi ili je čak vlasnik neke od firmi koje rade preorder kad već pominješ sopstvenu korist i konkurenciju? Btw, zvao sam danas sve gde sam na listi čekanja... ima da se svi obogate od PS5 onako opasno. Pojma nemaju ni dal dobijaju a kamoli kad i koliko... dakle i ako nabave biće zrno peska u pustinji.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Isto i meni to nije jasno mada verujem i ovo sto napisem ce da bude obrisano. Mislim realno je da je CL gomilu ljudi ostavio na cedilu dok drugi nisu, bar da su javili, obavestili mailom sta se desava, jok nista. Koliko znam on je pricao lose za njih kao i drugi ali to je realnost to nije "bezobzirno pljuvanje konkurencije".
 
Da li je neko s foruma dobio od CL konzolu u preorderu ako nije zabranjeno pitati? Pošto vidim da su kojekakvim "selebritijima" dali koji su se sigurno žestoko iscimali da preorderuju :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Dajte bre neke recenzije iz prve ruke.
Sha pikate, kako sljaka sve. Ste zadovoljni?
Didjitale il disk...

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Neverovatna mi je ta nestripljivost kod ljudi koji ne mogu da sačekaju proleće da kupe konzolu. Možda jer ja nisam gejmerka i ranije nisam pratila toliko događaje vezane za konzole i izbacivanje istih u prodaju. Bahatost ljudi na sajtovima za prodaju mi je tek hit. Neka ponude za 2000 evra konzolu kad ima kupaca, da ne upotrebim neku drugu reč. :) Pored toga što su bahati, još su i bezobrazni, mislim da mi je samo jedan prodavac odgovorio na poruku. Misle da su neki bogovi trgovine na malo, ne kapiram.

Dok nema ekskluziva za ps5 meni se ne žuri, konzola bez igara ne vredi puno. :)
 
Evo par utisaka od Day 1 upotrebe: vec dva system update-a i nemam problema sa rest mode. Takodje ni sa bukom i toplotom iz same konzole. Igram novog Spidermana i samo je jednom polu-zabo u toku igre i nakon gasenja aplikacije i ponovnog pokretanja odmah je poceo da instalira game update, pa je mozda i do toga bilo.Naravno da mi je ssd vec pun pa moram da kacim eksterni i to bolji jer ne prima non USB 3 modele. Inace kada smo kod ssd-a uspeo sam jednom toliko da usporim konzolu dok sam skidao dve igre u pozadini i brljao nesto kroz PSN store, da nije bilo upotrebljivo. Dualsense je najbolja stvar ove generacije, kako samo izgleda i lezi u ruci uzivo! Ali zato bateriju trosi brze od prethodne generacije, cak i igrajuci igre bez svih mogucih force efekata. Ali izgleda....
 
Koliko traje baterija?
Znaci usb3 iskljucivo.

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
Evo par utisaka od Day 1 upotrebe: vec dva system update-a i nemam problema sa rest mode. Takodje ni sa bukom i toplotom iz same konzole. Igram novog Spidermana i samo je jednom polu-zabo u toku igre i nakon gasenja aplikacije i ponovnog pokretanja odmah je poceo da instalira game update, pa je mozda i do toga bilo.Naravno da mi je ssd vec pun pa moram da kacim eksterni i to bolji jer ne prima non USB 3 modele. Inace kada smo kod ssd-a uspeo sam jednom toliko da usporim konzolu dok sam skidao dve igre u pozadini i brljao nesto kroz PSN store, da nije bilo upotrebljivo. Dualsense je najbolja stvar ove generacije, kako samo izgleda i lezi u ruci uzivo! Ali zato bateriju trosi brze od prethodne generacije, cak i igrajuci igre bez svih mogucih force efekata. Ali izgleda....

Koliko sam ja razumeo eksterni hard disk moze da se upotrebi samo za instalaciju i pokretanje PS4 igara. Jel tako?

Dok sve PS5 igre moraju da budu instalirane iskljucivo na internom SSDu i eventualnom buducem M2 dodatnom SSDu koji ce moci da se doda u konzolu.
 
Ljudi ako moze mala pomoc, pri kupovini u samom PS store, nudi opciju credit/debit card, i imam jednu americku karticu sa dolarima koju bih probao da koristim ali mi trazi billing address i jos par podataka. Da li da navedem neku adresu iz aljaske kao sto sam stavio zip code kad sam kreirao nalog, nece to niko proveravati? Nema sta da se zezne?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ako imas bas karticu, morao bi da stavis ime sa te kartice. Nisam siguran da li se proverava i sama billing address, ali sumnjam. Svakako broj kartice, mesec/godina isticanja i cvv kod moraju da se slazu.
 
To se slaze, moja je kartica, samo billing address bi bila imaginarna da se ispostuje US adresa

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno