Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U poslednje vreme tv gledam direkt jer je Horizont počeo da brlja: neki kanali su se izgubili, mnogi su povremeno dupli, kad naletim na dupli bez logoa automatski me vrati na RTS1. Automatsko pretraživanje ne pomaže.
 
Danas mi stiže na mail odgovor vezan za raskid ugovora u kome kažu:

: Obaveštavamo Vas da je moguće raskinuti Ugovor bez plaćanja penala usled promene cene usluge.
:
: Napominjemo da je otkazni rok 30 dana i da je 7 dana nakon isteka otkaznog roka potrebno vratiti zaduženu opremu, ukoliko postoji.
: Molimo Vas da ovu proceduru prihvatite kao neophodnu zaštitu naših korisnika i firme od eventualnih zloupotreba sa strane.

Normalno napravim se lud i sa opremom odem do poslovnice i uz malo natezanja (na obrascu piše otkazni rok 30 dana, pa su morali da dopišu da nema otkaznog roka) uspem da vratim opremu i završim sa Vektorom i Supernovom (bar kod mene kući).

Odmah ti je isključen signal? Pošto su tako liberalni bolje da ranije ugovorim drugog provajdera. Svi kažu da im nekoliko dana treba od zakazivanja instalacije do realizacije.
 
Evo bili su mi serviseri iz Supernove, ja nisam bio kuci bila zena pa su njoj rekli.
Imam paket 120/15... Zamenili su mi ruter i sad ide 95/15...Njihovo objasnjenje je da ne moze 120 mbps zato sto imam GIGABITNU karticu da zbog toga moze samo 100mbps.
Jel sam ja to lud ili oni???
 
U poslednje vreme tv gledam direkt jer je Horizont počeo da brlja: neki kanali su se izgubili, mnogi su povremeno dupli, kad naletim na dupli bez logoa automatski me vrati na RTS1. Automatsko pretraživanje ne pomaže.
Ista situacija i kod mene, barem sad znam da nije do uređaja. U svakom slučaju iritira...

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
pre ce biti da imas 100mbitnu karticu a ne gigabitnu, to sam cesto vidjao i to nije retko.
Ili su ti oni pogresno rekli ili si ti pogresno razumeo.
 
Ma ne imam dve integrisane gigabitne na ploci
1 x Intel® GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit)(LAN1)
1 x Killer E2400 chip (10/100/1000 Mbit) (LAN2)

Zato mi nije normalno, kakva gigabitna i maksimum 100mbps
 
Da nije povezano preko nekog rutera ili switcha od 100mbit?
jer cudno je da nemas bar 1 megabit preko 100 cisto da iskljucimo da nije hardversko ogranicenje na 100mbit

Sta kaze wifi na 5ghz?
 
Meni sinoc ping isao do 900.
@bakara meni je iz njihovog rutera direktno povezano na lan karticu.
Provericu kad dodjem kuci da nesto negde nije ograniceno.
Sad mi je poslala zena sliku
IMG_20191211_120852.jpg
 
Ja samo kazem u kom pravcu da gledas, ne tvrdim da je do toga.
 
Odmah ti je isključen signal? Pošto su tako liberalni bolje da ranije ugovorim drugog provajdera. Svi kažu da im nekoliko dana treba od zakazivanja instalacije do realizacije.

Pošto više nemam ni kartice ni ruter, a kanali su svi zaključani, nemam načina da saznam da li su me isključili. Verovatno će i kabl fizički da preseku na kraju.
 
Zbog čega bi sekli kabal ako ne možeš da gledaš nijedan kanal? Računaju oni da ćeš se možda nekada vratiti....

Послато са Mi 9T
 
Nestali kanali svi....

za nazive kanale se pojavilo service i neki broj očigledno čačkaju nešto oko epg

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
I meni isto. Prvatv pise service 8054 npr

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U Surcinu ima jedan kanal Superstar :) ostali su ugaseni "Service ...."

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Evo kaže neki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ni nasnimljeni glas na 0800 da je deo digitalnih kanala nedostupan na celoj teritoriji Srbije...
Srećom pa je SBB ušao kod mene u zgradu pre skoro dve godine, ja sa ovima stvarno više nemam živaca...kakva zemlja takva i ova kablovska, dno dna

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Posto nista nisu popravili od onoga zarad sam dobio popust proslog meseca, sad sam zatrazio da popust traje dok sve ne poprave jer je bezobrazno od njih da naplacuju nesto 100 posto, što 100% ne radi, i trazio da mi konkretno jave u mom slučaju uslove za raskid ugovora
JS

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Da li će SBB sad da se proširi pošto u mom mestu su imali "neki dogovor sa RV" i nisu im pravili konkurenciju? Ovo sa SN ne vodi nikuda ali nemam izbora jer nemam druge alternative...
 
Nadjoh problem sa brzinom od 100mbps(pa mozda nekom pomogne).
Moj kabl je CAT 5 sad vidim na netu da oni podrzavaju do 100 mbps ,a tek CAT 6 podrzvava do 1000 mbps:D,sutra cu kupim novi kabl,dooobro nisu bas za sve krivi oni :d
 
Ne vracas. Zapravo, na tom TV-u ranije nisam ni imao CAM, vec su dolazili da mi zamene uredjaj od Radijus Vektora i tom prilikom su mi ubacili i CAM. Verovatno bas iz razloga sto je sama usluga 'Tv po tvom' prilicno nestabilna.
Usluga TV po tvom je dodatna usluga, dakle usluga koja ide uz paket na koji si potpisao UO, dakle nije primarna usluga, onaj koji poseduje CAM ili Skymaster risivere a SVAKI korisnik ima pravo na korišćenje TRI uredjaja -moze birati ili risiver ili CAM modul NE VRAĆA pomenute uredjaje ukoliko zeli uslugu TV po tvom koji se dobija preko novog OTT uređaja već ima pravo na još ta tri uredjaja. Dakle svaki korisnik može posedovati 6 uređaja koja moze da koristi na 6 televizora uz doplatu za ta tri OTT uređaja od 300 din.
Nekome će Mnoooogo biti 300 din, ali za te pare dobijaš dodatna tri uređaja, zatim na 9 mobilna uredjaja mozes instalirati apk supernova i gledati kanale na koje si pretplaćen, zatim praćenje kanala na PC-u i laptopu na supernovaott.rs
 
Mislim da ne može na Pc da ide ott

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Nadjoh problem sa brzinom od 100mbps(pa mozda nekom pomogne).
Moj kabl je CAT 5 sad vidim na netu da oni podrzavaju do 100 mbps ,a tek CAT 6 podrzvava do 1000 mbps:D,sutra cu kupim novi kabl,dooobro nisu bas za sve krivi oni :d

Moze i CAT 5e da podrzi 1000Mbps do 30m duzine bez problema. Pre ce biti da ti imas kabl sa samo 4 zice unutra - telekom ih je davao uz ADSL takve - da ustede neki dinar - a ionako nije bitno za brzine do 100Mbps. Proveri jos jednom da li kabl kojeg koristis ima 8 ili 4 provodnika. Mozes videti na samom RJ45 konektoru.
 
Pored brda lokalnih kanala koje su ubacili , zasto nema TV SABAC.
Sve ubacene lokalne televizije, prikazuju bukvalno iste stvari vezano za vesti i politiku.
Opet neko jednoumlje :(
 
Pored brda lokalnih kanala koje su ubacili , zasto nema TV SABAC.
Sve ubacene lokalne televizije, prikazuju bukvalno iste stvari vezano za vesti i politiku.
Opet neko jednoumlje :(
Puštene su ti televizije Milosavljevića i Gašića.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Nestali kanali svi....

za nazive kanale se pojavilo service i neki broj očigledno čačkaju nešto oko epg

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Možda su čačkali ali popravili nisu... Prilično sam se zasitio svih njihovih s.r,a.n,j.a, odavno su novi sistem, imali su vremena za sve reparacije i štelovanja, ovo je nedopustivo da ne isporučuju uslugu kako treba. Ovih 199 rsd mi leglo ko da je milionče!:wave:
 
Mislim da ne može na Pc da ide ott

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

Ja gledam uslugu TV po tvom tj OTT preko PC racunara sa mojim podacima bez ikakvih problema. Svi kanali koji se nalaze u tom android box/u gledam i preko ove usluge na pc.
 
Kako gledaš na kompu?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

na ovoj internet adresi
Kod:
https://supernovaott.rs
ukucas svoje podatke za OTT tj uslugu TV po tvom i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno