Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[email protected]
Ali ne brini ni na reklamacije ne odgovaraju samo ćeš dobiti potvrdu da je zavedeno.

Ja sam ih "akao" za osi popust i prekid uo za net, odgovarali su ne bas najbrze ali za 1-2 dana stigne nekakav odgovor (nezadovoljavajuci, povrsan, copy/paste necega a mozda vezanog za pitanje), sto tebi ne odgovaraju ne znam, da li je moguce da ima veze sa prethodnim provajderom (RV, CN ...)...

---------

Inače, prema onoj poslovici "Ako ih ne možeš pobediti, priključi im se", ja ću do 25. potpisati neki ugovor i uogovornu obavezu na 24m (verovatno), samo se dvoumim dal samo za Super L tv paket ili za "Super Par Plus".
Ne znam dal mogu ostati na postojecem tv paketu bez osi popusta i na novom tv paketu sa OSI popustom.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, Supernova je rešila da i mene blagoslovi svojim prisustvom. Koliko se čeka na realizaciju usluge? Odrađeni su kablovi od bandere do kuće, i sproveo sam sve kako treba, ali treba da mi se donese modem i 3 STB uređaja. Teritorija bivšeg Radijus Vektora. Uzeo sam Super Sve Plus, kako bih dobio taj famozni internet preko žice od 120 Mbps.
 
Ti na kraju ima da imaš sve moguće internet provajdere u državi :d
 
;) Ne plaćam ja doduše. Plaća vlasnik kuće. A Orion sam u procesu raskida, tj. podneta je žalba MTTT-u i RATEL-u, čekam na odgovor, za to vreme Orion ćuti i periodično resetuje PPPoE sesiju, a antenu su zaključali da ne mogu da pristupim. Telenor sam ustupio, Vip koristi majka, sa popustom od 50% na KN L, mt:s 4G mi je trenutno glavni net. Ali je ograničen i skup. Bitno je sve isprobati, a gde se zadržim...
 
Auu brate šta ti sve koristiš[emoji3]

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
ne mogu da platim online racun ,na racunu koji sam dobio u delu gde je poziv na broj stoji normalno 97 a pored poziv na broj sve zaqjedno 10ak broja,nema nigde razmaka i nece da prihvati online...jel to do njih neka greska
 
Izbrisi model 97 i procice...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
ne mogu da platim online racun ,na racunu koji sam dobio u delu gde je poziv na broj stoji normalno 97 a pored poziv na broj sve zaqjedno 10ak broja,nema nigde razmaka i nece da prihvati online...jel to do njih neka greska

Ili plati na stari poziv na broj, ili ako vec imas postojeci sablon.
 
Vršim pripreme za dvogodisnju "robiju", naredne sedmice potpisujem nesto (ne znam ni sam sta cu tacno) i prelazim sa RV paketa na SN ponudu...
U skladu sa brzinom buduceg net paketa od 120/15 mene zanima koji modem je najbolje uzeti?
Sta od modema i modem/rutera daju u SN a pod RV delom mreze?
Koji je najbolji za moje potrebe posto sam upravo porucio kvalitetan gigabitni ruter i nemam nameru da koristim wifi sa njihovog uređaja.
Trenutno imam prvi Thomson docsis 3.0 beli modem.
Da li ce njega uzeti i sta ce mi staviti drugo i sta ja kao najbolji uređaj da trazim...?
 
Setili se da reše problem. Ja još nisam dobio račun za maj, kažu da je bila štamparska greška.
b3753d39d59f6ac4d21fbd071dac938c.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Znaci, danas mi zamenili cam za stb posle nekih 2 meseca. Zvao, isao u više poslovnica i dzabe. Dosli kad su hteli. Dobio skymaster koji sam i racunao. Hdxc203. Rekao bih da je za mikro nijansu losija slika.
Na info mi pokazuje jacina signala 60%. Kvalitet 100%. Imam i kineski pojacivac. Kad njega ugasim padne na 37%.

Kakva je situacija kod vas?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znaci, danas mi zamenili cam za stb posle nekih 2 meseca. Zvao, isao u više poslovnica i dzabe. Dosli kad su hteli. Dobio skymaster koji sam i racunao. Hdxc203. Rekao bih da je za mikro nijansu losija slika.
Na info mi pokazuje jacina signala 60%. Kvalitet 100%. Imam i kineski pojacivac. Kad njega ugasim padne na 37%.
Stb za tv po tvom ne daju bez novog ugovora ali ja imam jos 9 meseci 50% pa mi ne odgovara za sad.

Kakva je situacija kod vas?


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Na to si potrosio lajnu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni dali STB za TV PO TVOM,bez ikakvog novog Ugovora. To je posebna usluga i možeš da je odjaviš kad hoćeš... Završava posao za namenu koju ima ali nisu se proslavili bas kada je platforma u pitanju i kvalitet slike. Jedva prelazna ocena...
 
Ne kazu tako...
Moram da potpišem ugovor sa supernovom. Ovaj sad je sa vektorom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I ja imam ugovor sa Kopernikusom,nisu trazilili nikakav novi na Supernovu...
 
Ne kazu tako...
Moram da potpišem ugovor sa supernovom. Ovaj sad je sa vektorom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliko se čeka za realizaciju usluge, ako već postoji kablovska infrastruktura, samo da donesu STB i modem? Tražio sam IP STB za vraćanje unazad između ostalog. I da li usporava proces što treba da se prebaci fiksni broj iz Telekoma? Super sve plus je paket, kod bivšeg Vektora.
 
Ja sam korisnik MTS Telekom usluga, i nisam zadovoljan uopste (stalno nekakvi prekidi). Sad moje pitanje za korisnike Supernove (razmisljao da predjem u SN), kakve su usluge SN, ono sto je opisano na sajtu SN, oni paketi, da li su stvarno onakvi msm jel imaju SK i Arene zajedno i kakav je net?
 
Ja sam cekao desetak dana za novi ugovor i postojala je instalacija.

btw,
prihvatili mi reklamaciju i odgovorili tacno mesec dana od podnosenja...
znaci kod supernove 8 dana je u stvari 30 dana :)
 
Stigo mi danas STB za tv po tvom, zna li neko kako se pristupa listi *favorites* kanala kada ih jednom oznacis?
 
Na daljinskom onaj kružić u centru na gore i dobiješ meni, svi, omiljeni,filmski...
 
Jel moze neko da slika taj stb tv po tvom,mom? Cisto me interesuje kako izgleda ta stvarcica...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
I ne bi supernove danas, iako su obećali da će doći danas. U međuvremenu sam zvao da pitam šta je bilo sa radnim nalogom, međutim zaboravili su da navedu da treba tv po tvom STB. Mislim da su otkazali nalog pa idem opet sve iznova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno