Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi li Vama Cinestar 2 ili mozda on vise nije u tv m paketu?
 
Na veliko se pricalo da dolazi cinestar 2 HD a sad ćao. Jadni su. Ni pola godine nije potrajao.

https://mojasupernova.rs/a921/Vesti/Novosti/CineStar-TV-2-HD-Novi-kanal-na-Supernovi.html

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Hibridni provajder, sa korisničkom podrškom kao da su zaposlili decu od prvo do četvrtog razreda, marketinškim stručnjacima za koje su prodavci na pijaci bogovi marketinga, jako često spremni da slažu kako je prigovor rešen.... Ma da nebrajam dalje. Provajder koji se treba izbegavati u širokom luku ako za to imate bilo kakvu alternativu.
 
Jos uvek nisu pustili paket ili uspesno aktivirali kod karticu na jednom tv a na drugom (maminom) tv i dalje neki kanali rade a neki ne rade...

Kako je kod vas?
Da li jos nekome na NBG ovako problematicno sa zakljucanim kanalima i neaktiviranim kod karticama?

Koliko primecujem, meni radi sve na 2 CAM-a, stb sa karticom nisam isprobao posto ne palim taj tv.
 
Imam packet loss u CS:GO i Valorant, u Fortnite mi ne ispisuje, takodje imam i u CS 1.6, u LoL to ne mogu da vidim.
Inace preko VPN isto imam packet loss preko vecine osim tamo gde mi je ping 115, gde mi je dobar ping imam packet loss, gde je veci ping ili dalja lokacija nemam.
 
Šta je A1? Austrijski mobilni operater? Ovi što su kupili VIP?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
A1 više asocira na vip. U okruženju A1 nudi i tv kanale

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
A kakva je mogucnost da ja raskinem s njima u.o. i ugovor, pa se na oslobodim bede jer mi 5 dana do sada na 2 uredjaja od 3 ne isporucuju odgovarajucu digitalnu tv uslugu ?

Kad se stice mogucnost, "pravo" (nazvati kako god) da se raskine "saradnja" ("vezi" se za nas, plati svaki mesec sto ti kazemo i ko te sisa posle...) s njima?
 

Prilozi

  • A1 Telekom Austria Group.jpg
    A1 Telekom Austria Group.jpg
    163.9 KB · Pregleda: 183
Poslednja izmena:
Prodaja Supernove A1-ici bi bila najbolja moguća opcija, imaju fenomenalnu platformu za Digital TV, lično izgleda mi bolje od EON-a, dobila bi se još jedna opcija boksovanja paketa sa postpaidom, a možda bi se uspostavila i kakva-takva saradnja sa UG.

Ali pitanje je koliko je sigurno sve i da je istinit info, da će se to desiti skorije, uzevši u obzir Korona krizu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A kakva je mogucnost da ja raskinem s njima u.o. i ugovor, pa se na oslobodim bede jer mi 5 dana do sada na 2 uredjaja od 3 ne isporucuju odgovarajucu digitalnu tv uslugu ?

Kad se stice mogucnost, "pravo" (nazvati kako god) da se raskine "saradnja" ("vezi" se za nas, plati svaki mesec sto ti kazemo i ko te sisa posle...) s njima?

a što lepo nisi slagao kao i oni i rekao im da ti je crko box ili cam modul.....kažeš nema slika sve crno nema ton ne radi sat na displeju boxa.....nema napajanje.........došli bi već sutradan ili za dva dana....parola snađi se.....doneli bi ti novi box novu karticu....
 
Neko je ranije ovde pisao...samo da potvrdim da ce u narednom periodu brend "Moja supernova" postati A1 TV
Rašo, aj' života tu, prestani sa tim lupetanjima. Ne znam više koliko puta se pojaviš kao neki nindža i prospeš neku tvrdnju, koja u 99% slučajeva veze sa životom nema, i samo napraviš pometnju i diskusiju na temi koja se rasplamsa u pogrešnom smeru. Ako već hoćeš da iznosiš takve tvrdnje, daj nam i izvor odakle si saznao za te informacije, neki link, screnshoot, šta god.

Jedino što sam uspeo da nadjem na netu, a da ima veze sa relacijom A1 - Supernova je ovo: https://a1-nova-gorica-supernova.business.site/
 
Poslednja izmena:
a što lepo nisi slagao kao i oni i rekao im da ti je crko box ili cam modul.....kažeš nema slika sve crno nema ton ne radi sat na displeju boxa.....nema napajanje.........došli bi već sutradan ili za dva dana....parola snađi se.....doneli bi ti novi box novu karticu....

Ne lazem zato sto nisam takav covek, nisam petljanac, ne volim lazi...
Meni je isto dal je crko box ili ne radi cod kartica, slike nema, njihovo je da otklone smetnju/kvar.
SVE su sjebali po citavoj Srbiji jer ne znaju, jer nisu u stanju da objedine sistem i podrsku, nema strucnjaka a pogotovo u dovoljnom broju...
 
Posteni najgore prolaze u srbiji

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ne lazem zato sto nisam takav covek, nisam petljanac, ne volim lazi...
Meni je isto dal je crko box ili ne radi cod kartica, slike nema, njihovo je da otklone smetnju/kvar.
SVE su sjebali po citavoj Srbiji jer ne znaju, jer nisu u stanju da objedine sistem i podrsku, nema strucnjaka a pogotovo u dovoljnom broju...

Ok. Onda čekaj njihovu podršku i njihove stručnjake da ti reše problem. Ja sam samo hteo da ti pomognem da što pre rešiš problem sa njima, ali pošto si ti pošten onda čekaj.......
 
Rašo, aj' života tu, prestani sa tim lupetanjima. Ne znam više koliko puta se pojaviš kao neki nindža i prospeš neku tvrdnju, koja u 99% slučajeva veze sa životom nema, i samo napraviš pometnju i diskusiju na temi koja se rasplamsa u pogrešnom smeru. Ako već hoćeš da iznosiš takve tvrdnje, daj nam i izvor odakle si saznao za te informacije, neki link, screnshoot, šta god.

Jedino što sam uspeo da nadjem na netu, a da ima veze sa relacijom A1 - Supernova je ovo: https://a1-nova-gorica-supernova.business.site/

I to najavu iz 2018 za supernovo prodajno mesto A1 u Novoj Gorici u Sloveniji.
A da nekom prodaju supernovu ko bi im dao makar i ono što su uložili u njenu kupovinu,kad su sve preplatili.
E sad jedina opcija nije prodaja supernove kao brenda već da su bez javne prodaje prodali paralelnu sekundarnu kablovsku infrastrukturu u objektima u kojima postoji preklapanje infrastrukture.Ko što je komisije za zaštitu konkurencije bila SBB naredila po kupovini IKOMa.
 
Zadnji put 2018 je bilo priče da će A1 kupiti 51% Telekom Srbije, tako da je to verovatno to. E sad odakle mu informacije i koliko je tačno treba on da nam kaže...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ko plaća on-line račune, osim promene primaoca, promenjen je i žiro račun.
I dalje kod poziva na broj ne treba unositi 97.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Ko plaća on-line račune, osim promene primaoca, promenjen je i žiro račun.
I dalje kod poziva na broj ne treba unositi 97.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
Hahaha... [emoji481][emoji481][emoji481] Žiro račun prvo proveravam pa zatim ostalo ovo je sada dal treći žiro račun do sada...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Za mene je i dalje misterija, zasto nisu Telekom, nego Supernova?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da javim utiske posle 2 meseca na Supernova optici.

Kroz ulicu je sveže provedena instalacija, tako da nisam imao ni jedan problem tehničke prirode, na svu sreću.

Međutim, sve ostali je prilično kilavo i sad potpuno razumem ljude koji su frustrirani problemima koji se ne rešavaju.

Konkretno, 2 problema sam imao:

1. Slao sam im mail i 5 ili 6 puta zvao call centar, u rasponu od skoro 2 meseca, kako bi se oni nakanili da mi pošalju aktivacioni kod za HBO GO, imao sam utisak da svako ko mi se javi nema pojma kako bilo šta da reši, svaki put kao šalju neke urgencije bla bla...i ništa se ne desi, tek posle 6. poziva se javio neki sposoban dečko koji je odmah sredio sve.

2. Uspeli su, stvarno ne znam kako, da na moje ime kreiraju 2 ugovora sa 2 različita paketa (stigla mi 2 računa) i za to moram da idem do poslovnice kako bi ugasili jedan.
 
Mome kumu aktivacija stigla bukvalno za par sati. Kontaktirani preko online chata. Tv po tvom aktiviran sutradan od uvodjenja kablovske. Koliko sam ukapirao sve zavisi od montera, kad predaju ugovore.
 
Od svih operatera jedino usrani SN i cia tv SBB imaju CAM za gledanje tv (ptt kds ili ti Pošta net necu ni da pominjem, ne postoji sto se mene tice), svi ostali koriste uz ONT i STB, povezuju ont i stb lan kablom, stb i tv hdmi kablom uz obaveznu upotrebu jos jednog daljinskog, jos jedne zauzete strujne uticnice...

Kuda otici, kako se ovih nesposobnjakovica i neznalica osloboditi...?!
 
Komšija, čim povećaju cenu, ti beži.

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Danas prošao bajsem kroz ona sela po okolini Barajeva, supernova po tim svim zabačenim selima provlači optičke kablove i to sve u 16

Kako vidim svi ćemo mi na optiku u najskorije vreme

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno