Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da vipmax ali tesko se nalazi na netu bilo kakva informacija o njima. Tek na fejsu nasao vipmax pro. Ne znam da li je to to. Cene pristupacne. Uzecu test provericu. Evo ako zeli neko da proba.

Probao sam ovu listu. Uzeo test. Sta znam nije ovo lista o kojoj su @salacue i @galebsjuga pricali. Ovo je http://vip.vprotv.com:25443/
Kvalitet je slican kao kingbox. Ima nasih kanala. Nema buferovanja ali se kanali bas sporo otvaraju. Bar kod mene.
 
Onda nije..kod mene vipmax kida kako radi, a sportskih kanala ne znam koji nema
 
Ima novu s i n1,nisam obratio paznju da li ima nova sport,ali kanali baferuju,ima hrvatsku i jugoslovensku listu sa srpskim,hrvatskim,bosanskim,makedonskim i slovenackim kanalima i sve to nabacano djuture.
Ne preporucujem.
Trenutno koristim mytv.fun listu dobijenu ovde i ekstra i rado bi je kupio kad bi znao gde.
 
Da li ima neko listu sa arenama, ili kanalima koji prenose ligu sampiona na testiranje?

Zelim da probam na ovaj nacin da imam koliko toliko stabilne kanale utorkom i sredom, a posto nikad nisam koristio iptv liste bio bih zahvalan kad bih dobio neku proverenu
 
ovaj vipmax server je zaista sjajan, sinoc gledam ligu sampiona, ama nijednom nije kasljucnuo, zastopao, RMC kanali francuski...ima zilion sportskih kanala, slika uglavnom full hd, ima i UHD sekciju...ovo je url http://vipmax-tv.net:8080/c/
Imaju jedno 7-8 izvora za arena kanale, i sport klub ako kazez da rade ful stabilno dobar izbor. Plus ima duplih strimova, ako jedan ne radi ima rezervni.
 
Ja na vipmax ne gledam arene i SK jer njih imam na drugim listama..Vipmax koristim za Bein kanale, RMC francuske, Grcke cosmote, USA sport kanale, njemacke
 
Ako neko glrda preko VPN-a i zeli nordic listu neka se javi na PP. Imam jedno 10-ak
 
Ima novu s i n1,nisam obratio paznju da li ima nova sport,ali kanali baferuju,ima hrvatsku i jugoslovensku listu sa srpskim,hrvatskim,bosanskim,makedonskim i slovenackim kanalima i sve to nabacano djuture.
Ne preporucujem.
Trenutno koristim mytv.fun listu dobijenu ovde i ekstra i rado bi je kupio kad bi znao gde.
Nisam ja to preporučio kao neku ultimate-mega-giga dobru listu, ali za prvu pomoć u gledanju SK, Arena kanala je skroz ok. Slažem se da su mytv.fun liste dobre, i ja ih koristim kad naiđu, dobre su i geniptv, ipflix,... Nema smisla da upoređujete kineze koji koštaju 1000rsd na godinu dana po korisniku, sa mytv.fun listom koja košta 3000rsd za 1 mesec, a verujte ni ona, za te pare, nije savršena.
 
cujem da postoje i neke apk. na pojedinim forumima u vip sekcijama, kazu da su odlicne, a gratis (onda vredi biti clan takvog vip-a) ;)
 
Da li neko ima dobru listu sa balkanskim serverima ili listu sa serverima koja sadrzi nase kanale?
 
Поздрав,
Можете ли ми рећи ви који имате релативно новије моделе Самсунг паметних телевизора, има ли на њиховој продавници ИПТВ Смартерс апликација за инсталирати???
Баш ме конкретно та апликација занима а не нека друга, знам да постоји брдо иптв апликација.
 
Другари само да вам кажем да сам ту и да понекад касним са одговорима јер од кад су комерциализовали форум и избацили подршку за тапаталк, никако не могу да се навикнем на нови изглед. Једноставно није више то задовољство, кад кликнеш на неку тему коју пратиш и одведете те на неку произвољну страну.

И даље ће бити листа, али наравно за оне који су дуже на форуму и имају више од стотињак порука.

Ово што фрапс99 прича, да истина је да има апликације за андроид коју су направили момци из ВИП групе на serbianforum. Ја вам шаљем линк према апликацији, али све заслуге искључиво припадају људима из ВИП групе са serbianforum. Са том апликацијом, можете гледати бесплатно телевизију и филмове.


Више људи ме питало како да направе скенер. Ја им наравно нисам одговорио. Да не буде да сам неки намћор, даћу вам једно упутство. Ево једног сајта где можете видети како се комуницира са сервером и на тај начин можете направити неку скрипту, конфиг за Опенбулет или сторм или било шта у разним програмским језицима. Немојте ме питати ништа везано за овај сајт и скенирање листи, јер ако вам нешто није јасно, а пише на сајту, онда скенирање једноставно није за вас! Просто написано.


Ако модерацији смета моја порука, нека брише.

Поздрав свима.
 
Poslednja izmena:
Једноставно није више то задовољство, кад кликнеш на неку тему коју пратиш и одведете те на неку произвољну страну.
Znam da je oftopic, ali ti svakako zaslužuješ odgovor. Probaj da daš šansu novom forumu, uz malo navikavanja nije loš uopšte.

Kad imaš boldovan naziv teme znači da imaš nepročitane poruke u temi, klik na link te baci na prvu nepročitanu. Ako si sve pročitao, ime teme bude ispisano normalnim fontom, i klik ti otvara prvu poruku na temi. Ako klikneš tamo gde piše datum poslednje poruke (sa desne strane na desktopu) prebaciće te na poslednju poruku. Jedina razlika u odnosu na TT je što je TT pamtio konkretnu poruku gde si čitao, a ovaj forumski softver pamti stranice. Imaš na dnu stranice naziv stila, pa možeš odabrati PLUS ili Experimental ako ti je tekst sitan.
 

Prilozi

  • Bench.PNG
    Bench.PNG
    32.3 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
aplikaciju nisu napravili samo momci iz sf-a, nego i iz oaze i pozitive ;)
 
cujem da postoje i neke apk. na pojedinim forumima u vip sekcijama, kazu da su odlicne, a gratis (onda vredi biti clan takvog vip-a) ;)
На бенчмарк форуму не постоји ВИП део где неко прави неке програме/апликације. Налазиш се на погрешном форуму.
Србијанфорум ти има ВИП. Тамо питај за ВИП и како се заслужује да се уђе у њега.
 
Него тражили сте где се може купити Випмакс иптв, ево вам сајт
 
Da li vipmax liste mogu da se koriste na više uredjaja,npr. računar i telefon a ista lista?
 
Ово што сам до сада нашао су све са 1 конекцијом. Можда може и са више - погледај на сајту.
 
aplikaciju nisu napravili samo momci iz sf-a, nego i iz oaze i pozitive ;)
Можеш ли ми написати који ти је ник на сербианфоруму, кајгани и султановићу. Имаш некако чудан приступ, па рекох да ниси један од оних смарача. Овде се дружи стварно фин свет и мислим да нема места људима који су двосмислени, којима је до зајебавања других чланова на форуму. Ако напишеш нешто, онда мораш стајати иза тога. Видим да помињеш да је апликација дошла и са других форума, па би могао поставио линк од тих форума, где се помиње апликација, па да се други посаветују ако имају проблема са горе написаном апликацијом.
 
Можеш ли ми написати који ти је ник на сербианфоруму, кајгани и султановићу. Имаш некако чудан приступ, па рекох да ниси један од оних смарача. Овде се дружи стварно фин свет и мислим да нема места људима који су двосмислени, којима је до зајебавања других чланова на форуму. Ако напишеш нешто, онда мораш стајати иза тога. Видим да помињеш да је апликација дошла и са других форума, па би могао поставио линк од тих форума, где се помиње апликација, па да се други посаветују ако имају проблема са горе написаном апликацијом.
pa, napisao sam, oaza i pozitive
 
Поздрав,
Можете ли ми рећи ви који имате релативно новије моделе Самсунг паметних телевизора, има ли на њиховој продавници ИПТВ Смартерс апликација за инсталирати???
Баш ме конкретно та апликација занима а не нека друга, знам да постоји брдо иптв апликација.
Нико нема новији Самсунг СМАРТ ТВ да проба у продавници апликација потражити ''IPTV Smarters'' апликацију???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno