Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Problem je bio tokom cele utakmice, posle nisam gledao. Nije me zanimala Bosna-Finska nego eto isao taj kanal dok sam radio nesto drugo. Na SK3 je bila neka kosarka. Nisam prijavio njima problem ali bi trebalo sami da budu svesni bez prijavljivanja. NovaBH je radio dobro. Inace, strava fora u Perfect player PiP pictureinpicture, otvoris drugi iptv player i gledas dva kanala u isto vreme.
Uzeo opet test Gotit i dosta kanala ne radi. Od 4k kanala radio jedan i to poljski i kvalitet je odlican.
M3u editor za 20k kanala dodje dobro ovde[emoji16].

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Možete mi reći ko ima Gotit jel proradili madjarski kanali?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 7 eszközömről
 
Ima li neki Kinez sa dobrim EPG, na ovom GOTiT ništa ne pokazuje za exyu kanale? Ili ako neko možda ima link za EPG koji radi uz GOTiT.
 
Možete mi reći ko ima Gotit jel proradili madjarski kanali?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 7 eszközömről
Működik, minden rendben :)
Od 93 kanala par nisu na madjarskom/pogresan titl. Svi "glavni" kanali rade, sto je najbitnije.
Nema epg za madjarske kanale.
Probao sam dosta test kineza sa alija i gotit ubedljivo za sada najbolji, tj nekako mi najkompletniji.
Interesantno mi je da na tabletu mnogo bolje radi dok na tv stick i pc kao da se muci...


...A3...
 
To direkt preko njihove app? Jesi probao samo listu u Tivi mate ili Perfect player na Firetv? Ja probao radi kao sat.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
@mitar1982: Imaš google pa googlaš lepo "XMLTV" (to je ime formata tih epg XML fajlova) i "M3U playlist" pa naučiš kako funkcioniše povezivanje između kanala u m3u listi i EPG podataka u XML fajlu. Koji je redosled prioriteta (tvg-id, tvg-name ,"display name" = ono što se nalazi kao poslednja stvar u "#EXTINF" redu posle posednjeg zareza) za taj "matching". I onda ti je ako ne znaš da programiraš verovatno najlakši pristup da prilagodiš taj display name u playlisti koristeći Find/Replace da budu isti kao vrednost iz XML fajla:


Kod:
  <channel id="[B][COLOR="#0000FF"]RTS 1[/COLOR][/B]">
    <display-name lang="en">[COLOR="#FF0000"][B]RTS 1 HD[/B][/COLOR]</display-name>
    <url>www.blabla.com</url>
  </channel>


Kod:
#EXTINF:0 tvg-id="[B][COLOR="#0000FF"]RTS 1[/COLOR][/B]" tvg-name="RTS 1 HD" tvg-logo="rts_1_hd.jpg" group-title="Domaci",[COLOR="#FF0000"][B]RTS 1 HD[/B][/COLOR]
http:/blabla.com/trtmrt.ts

Smor je (pored ručne obrate) što onda ne možeš u player-u da koristiš link koji ti je "projder" dao i da uvek imaš "up to date" playlistu (kako menja dostupne kanale) već moraš da koristiš lokalni fajl koji si prepravio :D I da periodično ponavljaš izmenu tj juriš nove kanale i izbačene kanale.
 
Hvala, pokušaću ovo kad uhvatim vremena za par bitnih kanala.
 
Ima i nase i cro, svi sada rade
0b8d7eb71292f0a65da1cebb25e0880c.jpg


...A3...
 
Ali nisu FHD kao na tvviet. Uzeh Luxury iptv test listu i na poljskom 4K cepam ManUtd-Liverpool. Ponekad buffer ide ali na Perfect player Software decoder ide tecno. Na HW+ nemam zvuk nazalost. Sve u svemu ovo je odlicno.
e66311f5b36d44369d4b68b3be2f2645.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Ali nisu FHD kao na tvviet. Uzeh Luxury iptv test listu i na poljskom 4K cepam ManUtd-Liverpool. Ponekad buffer ide ali na Perfect player Software decoder ide tecno. Na HW+ nemam zvuk nazalost. Sve u svemu ovo je odlicno.
e66311f5b36d44369d4b68b3be2f2645.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Naravno da jesu full hd na Gotitu. Tvviet ima gomilu ovih domaćih kanala ali za sport je Gotit mnogo bolji.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Uzeo sam test gotita, gledao MUNLIV bez problema, odlična slika, bez seckanja... Jel isto i kad se plati?
 
HD je na screenshot-u koliko vidim. Ne FHD.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Slika kaze sledece:
565d9888ffcd9cd3bd0c567248ad88e5.jpg


...A3...
 
Ima li negde 4k sport preko kodija?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Smarajte kineza da nam popravi NOVA S kanal.
 
Arena je u 50fps.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Za jednog vajferta i 6 meseci i da je u 480p pa se isplati, ne interesuje sve 4k nego i sadrzaj.
 
Na gotit radi i Viasatsport 4k
 
E super, to nisam isprobavao, lepo je znati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno